Jump to content
PirateClub.hu

PKBZS Művei


pokornyib
 Share

Recommended Posts

Hello, hát kössz Ange[L]....

sKeezo-hoz szólva pedig tudok brush-ok nélkül is dolgozni, ha gondolod látogass el oldalamra és meglátod hogy

Galária->Figurák menüpontban meglátod miket alkottam a semmiből (extra ecset nélkül).... Igaz még kezdő vagyok ien téren de gyakorlat teszi a mestert... Majd lesznek új képek, de még 8-dikos vagyok és felvételiidőszak van és időm egy csepp sincs... Addigis Kommenteket!!! ;)

www.grafbybalazs.uw.hu

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Hello, hát kössz Ange[L]....

sKeezo-hoz szólva pedig tudok brush-ok nélkül is dolgozni, ha gondolod látogass el oldalamra és meglátod hogy

Galária->Figurák menüpontban meglátod miket alkottam a semmiből (extra ecset nélkül).... Igaz még kezdő vagyok ien téren de gyakorlat teszi a mestert... Majd lesznek új képek, de még 8-dikos vagyok és felvételiidőszak van és időm egy csepp sincs... Addigis Kommenteket!!! ;)

www.grafbybalazs.uw.hu

 

Hát megmondom neked nem nagyon kellett volna büszkékedned az oldaladdal. (már bocs nem rossz szándékból mondom,csak tancásokat próbálok adni). Tényleg sok brusht használasz,és az elnevezésekkel sem nagyon vagy tisztában,mert a bannereid inkább usebarok.De viszont van kreativításod,és elég jó dolgokat tudsz kihozni brushból. Csak így tovább,szerintem maradj a brushos uton,de azért ovasgass még néhány tutorialt ;)

Link to comment
Share on other sites

Hello Snipa!

Na tehát hogy lásd itt van megcsináltam ez egyik képet. A többi is egyszerű de azt nem volt kedvem megcsinálni.

Nos tehát kb.4-5 percig tartott megcsinálni. Csináltam már iet, csak nem így volt benne az írás, de ígyse tartott sokkal tovább. xD Azt meg látom hogy czap12-vel osztjátok itt az észt egymásnak. :blink:

Na tehát itt a kép:

grafbi88_logo.jpg

-------------------------------------------

..::by Grafbi88::..

Link to comment
Share on other sites

hát jónapot. Látom megy itt az osztás ezerrel, de ha lehetne inkább kommenteket kérnék. A másik dolog meg az hogy czap12-nek annyiban igaza van hogy egy csepp brusht-nem használtam abban, úgyhogy nem tom miről beszélsz ;)

nos továbra is kommenteket ha kérhete. lehet épító jellegű is, habár úgysem fogadom meg :P (anjó ez csak persze vicc volt) , na viszont látásra, jó éjszakát mára xD

------------------------------------

..::by Grafbi88::..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...