Jump to content
PirateClub.hu

Hogy mondjam meg neki,hogy nem az esetem?


Kitchengetneck
 Share

Recommended Posts

Cs all. A problémám az lenne, hogy egy lány (aki egyáltalán nem az esetem) már feltűnően rámmászott. Na ezen azért nem azt ell érteni, hogy állandóan rajtam lóg de néha idegesítő tud lenni. A haverok is kérdezték tőle,hogy járunk vagy mi? Tök ciki volt :S . Valaki segítene abban, hogy hogy mondjam meg neki azt, hogy nem az esetem,úgy hogy ne sértsem meg? :S Előre is kössz!

Link to comment
Share on other sites

Legegyszerűbb, ha négyszemközt megbeszéled vele, hogy figyelj bocs, de nem tetszel, s a barátságon kívül más nem tudok elképzelni veled, ha meg még a barátságot se, akkor, mondjad neki, hogy NE ZAVARD A KÖREIMET! :D Vagy ha van csaj barátnőd, akivel nem jársz, de jóban vagy vele, meg lehet játszani azt is, hogy enyelegsz vele kicsit, mintha járnátok, lehetőleg úgy csináld, hogy a nem kívánatos személy is lássa, s csak veszi a lapot, hogy foglalt vagy. ;)

 

Ha meg minden kötél szakad...kérd a sulirádiótokban az Animal Cannibals-től a Gyűlöllek te hájpacni című számot, s mondd, hogy mondják be, hogy te küldöd neki! :D :D :D Vagy Roby D - Dobtalak című számát, bár ez utóbbi inkább ha dobod a csajt utána érdemes... :D . Igény esetén fel is tölthetem a zenéket.

 

Hajrá! :happy:

Link to comment
Share on other sites

Trungs a sulirádiós nagyot ütne XD. A szállj le rólam büdös... lehetőség nem túl vonzó mert nem akarok annyira rosszba lenni a csajjal. :) Még nemtom hogy fogom csinálni de idővel majdcsak kitalálom :D . Narancs00 sajnos a lányok nem ilyen egyszerűek :) . (SAJÁT TAPASZTALAT :D )

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Valaki segítene abban, hogy hogy mondjam meg neki azt, hogy nem az esetem,úgy hogy ne sértsem meg?

Ez 1 nehéz feladat lesz, mivel , ha tényleg beléd van esve, akkor mondhatsz neki bármit , az annál jobban akar. Szerintem inkább kerüld, ahogy lehet, vagy szerezzél neki 1 pasit. Vannak csajok, akik például nem szeretik, ha visszautasítják őket. Nekem is volt részem hasonló élményben, mondjuk én leráztam akkor a csajt, nem vettem fel a telefont például neki, volt hogy 1 délután 12x hívott, illetve csörgetett, hogy hivjam vissza, ha tényleg nem olyan lett volna, mint amilyen, akkor esetleg visszahívtam volna, de így esélytelen, na mindegy amúgy sem akartam jóba lenni vele. De ő nem értett a szép szóból, igy muszáj volt a rosszabbik megoldáshoz folyamodni, bár remélem nálad a csaj megértőbb lesz.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sziasztok,

 

Mindenesetre ne mond neki azt, hogy legyünk barátok, az olyan szánalmas. Szerintem beszélgess vele, nem minden a külső, tudod hiába szép az edény ha egyszer ÜRES!

 

MetalGun

 

Link to comment
Share on other sites

Hali!

 

ide írom le külön témát már nem hozok ennek... én a fordítot vagyok.. én ezt egy lánytól kaptam....de nagyon szeretem még a mai napig és valahogy ezt nem tudom elhinni.. nagyon rossz érzés..... am sajna életem során én még mindig ezt kaptam....de ez a lány egy csodálatos teremtés..és teljesen más akit edig megismertem... meg olyanok vagyunk mint két tojás..szerintem a kapcsolat is menne ..csak valamiért nem tudom... még sem jön össze ... bocs hogy már ide íromle :(

 

 

Link to comment
Share on other sites

Zacsko... :) Utana meg mar mind1 h az eseted-e vagy sem, lyuk-lyuk, csak a keret mas.

 

Komolyra forditva a szot: vagy mondd meg neki h nem az eseted, vagy kodosits h epp most szedtel ossze egy csajt, es nem akarsz felrekavarni vagy barmi ilyesmi ahol nem azt mondod ha csajt nem akarod hanem mas kulso korulmeny van (az elso szerintem egyszerubb es becsuletesebb)

Link to comment
Share on other sites

Szergej, ez valoban necces tema. A hozzaszolasod alapjan ugy jott le, eleg jol ismeritek egymast a lannyal, ami azert feltelezi, hogy viszonylag sok idot toltottetek egyutt. Ha ez igy van, akkor feltehetoleg a szemelyisegeddel, azokkal a bizonyos belso ertekekkel nincs gond.

Meg noi fejjel sem tudom megmondani, mi az pontosan, amitol egy srac tullepi azt a bizonyos hatart, ami utan mar mint pasi kezd erdekelni es nem mint haver vagy eppen barat. A kulso nyilvan szempont, bar nem kizarolagos vagy elsodleges. Talan azt mondhatom, hogy a kisugarzas a lenyeg, de ezt megint nagyon nehez definialni. Talan o sem tudja, mi a visszautasitas egeszen pontos oka, de amig igy erez, veszett ugy a dolog. Foleg, hogy amig nem tudod, mit hianyol beloled, nem is tudsz tenni az ugy erdekeben. Remenykedhetsz, megprobalhatsz valtozni, de utobbi ketelu fegyver: lehet, a szemeben pont hatranyodra valtozol.

 

Tudom, nem irtam szamodra semmi pozitivat vagy biztatot, de azert sok szerencset kivanok a lanyhoz, ki tudja... Az biztos, hogy nem vagyok tevedhetetlen, a velemenyemtol fuggetlenul barmi kisulhet ebbol :)

Link to comment
Share on other sites

Nekem is volt ilyen, de az nagyon durva történet.

Kezdjük azzal hogy a csaj kb. 120 KG volt.

Baromira nagy szája volt és még szkanderbe is majdnem lenyomott.

Az én tippem: Ne mondj semmit. Vagy annyit hogy gondolkozol. Előbb-utóbb rájön a dolgokra.

Nálam ez egyszerű volt, mert megfogta a seggemet, ideges lettem és elküldtem a ....... anyjába. :lol:

Utána megakart verni.

Nem vagyok erőszakos, vagy ilyesmi, sőt gyengéd, de akkor marhára felidegesített.

Link to comment
Share on other sites

Nálam ez egyszerű volt, mert megfogta a seggemet, ideges lettem és elküldtem a ....... anyjába. laugh.gif

Utána megakart verni.

:D

Amúgy azért idegesítő mert van egy lány aki tetszik és ő ezt nagyon jól tudja és direkt az előtt a lány előtt csinálja... Amúgy már nem piszkál annyira mint múltkor. Mindig megpróálok nem kettesben maradni vele :D

Link to comment
Share on other sites

Nekem is volt ilyen, de az nagyon durva történet.

Kezdjük azzal hogy a csaj kb. 120 KG volt.

Baromira nagy szája volt és még szkanderbe is majdnem lenyomott.

Az én tippem: Ne mondj semmit. Vagy annyit hogy gondolkozol. Előbb-utóbb rájön a dolgokra.

Nálam ez egyszerű volt, mert megfogta a seggemet, ideges lettem és elküldtem a ....... anyjába. :lol:

Utána megakart verni.

Nem vagyok erőszakos, vagy ilyesmi, sőt gyengéd, de akkor marhára felidegesített.

Valakit nem idegesít fel, ha egy gladiátor fogdossa? :lol:

Link to comment
Share on other sites

óóhát ez jótéma, haverral pont ugyanez volt a szitu.

 

csaj rámászot, és hát nem pont egy bombázó, meg nem is tetszik neki. a lényeg, hogy kérj tőle segítséget ;D vagyis beszélgettek(msn, skype, etc.), és hozd fel, hogy segítsen egy dologban. mégpedig abban hogy szerelmes vagy egy csajba (nagyon nagyon), és hogy hogyan is mondd meg neki. keress rá valami fullos nénire (jó, azért korodbeli legyen =D ) iwiwen, myvipen, ahol jólesik, linkeld be neki. valszeg ezután (jobb esetben) rájön, hogy jó, itt nincs értelme, hagyom a pics_ba. rosszabik esetben viszont durván elkezd hajtani. azt nemkívánom, de azért próba, szerencse ;D

 

eddig bevált =D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Általában én a következőt szoktam mondani a pasiknak: Bocsi de várnak haza...:D vagy pedig csak annyit hogy már van más.. vagy ha még így se veszi a lapot akkor sajnos nem a legszebb szavakkal de közlöm a tényt.. Viszont ha egy jó barátról van szó aki tudja hogy van e párom.. akkor neki azt mondom hogy téged barátként tudlak csak szeretni többre nincs esély mert ha lett volna akkor már kialakult volna bennem... szerintem:D ez eddig bevált:D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...