Jump to content
PirateClub.hu

Vérfarkas vagy Vámpír


gery11111
 Share

Vérfarkas vagy Vámpír?  

176 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Vérfarkas vagy Vámpír?

    • Vérfarkas
      68
    • Vámpír
      92
    • Egyéb mítikus lény(félember)
      16


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Hozzám mind a kettő közel áll, attól függ, hogy melyik film hatása alatt vagyok. :) Például az interjú a vámpírral-ban csak vámpírok vannak, ott akkor egyértelmű, de az Underworldbe a vérfarkasok tettszenek jobban.

Szóval ez nekem dilemma.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Lycan egyértelmű, valahogy nekem olyan csicska dolognak tűnik, hogy a vámpírok meghúzzák magukat a sötétben és a csatlósaikkal végeztetik a dolgokat... Meg a vámpír, az mindig vámpír, míg a Lycan akár tudja befolyásolni, hogy mikor és hol változik át. Másrészről, a Lycan sokkal karakteresebb, állatiasabb, igazán jól tükrözi a mindenkiben ott rejlő vadállatot ^^
Link to comment
Share on other sites

Vámpírra, mivel nemtom, sztem nemnézne ki vmi jól egy vérfarkascsaj :D Csupa szőr, meg minden, nem az én ízlésem :D Jameg bírom az Alkonyatot+Drakulát :D

Haviszont abból a szempontból nézem, hogy melyik szeretnék lenni, akkor is a vámpír. Hiszen milyen menő már vértszívni és kastélyban lakni? Megasztán a vérfarkasok mindenhol csak a vámpírok csicskái :D

Link to comment
Share on other sites

Shyllard:

 

Ezzel a csicskás dologgal kicsit el vagy tévedve xD Nézz meg pár Vérfarkas VS Vámpír filmet... Én 9-et láttam, abból egyben volt ez a csicskás amit mondtál, és az is kb a film negyedéig... :D

Onnantól meg mást nem látsz, mint hogy fröcsögnek a vámpírok... Az egyiknek itt gurul a feje, a másikat épp belezik xD

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jóvan Dragen, bocs kicsit eltúloztam :D

De azt azért ne tagadd, hogy a Vérfarkasok inkább az agyatlan mészárlás kedvelői, míg a vámpírok inkább kifinomultan osztják a népet. És azért ebből a kettőből melyik a taktikusabb? Naaaa? :D

Persze javíts ki, ha tévedtem, mert elismerem, hogy csak a HP-ből, a Van Helsingből, és az Underworldből ismerem a szőrösebbeket. Jameg az X-Men-es Rozsomák, meg Kardfog, de ők nem számítanak vérfarkasnak ugye?:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Vámpír akkor,ha nem az új tini divatról van szó..már lassan az agyam eldobom tőle,hogy mindenhol ilyen szar alkonyatos cuccba botlok. :/ Elég gáz,hogy a vámpíroknak a bőre csillog a napfényen, de ez csak egy gagyiság a sokból. Fogadjuk, aki ennyire alkonyatos rajongó, halvány gőze sincs az eredeti Drakula sztoriról...

 

Vérfarkas helyett meg inkább farkasember. Ha már valaki félig farkas-félig ember, akkor ne csak teliholdkor legyen az. :)

 

Egyéb misztikus lényekre szavaztam, mert igazából nem tudnék dönteni. Mindegyik kategóriában vannak kedvenc könyveim és filmjeim is.

Link to comment
Share on other sites

Nos ha a Twilight vagy az Underworld, vagy ehhez hasonlókat veszünk figyelembe, akkor egyértelműen a vámpírságra teszem le a voksom.

DE: ha az Anita Blake könyvsorozatból kéne választani, akkor likantróp (alakváltó), de nem vérfarkas, hanem vérleopárd. A macskákat jobban kedvelem :)

Pussz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...