Jump to content
PirateClub.hu
Sign in to follow this  
retry

Nem jelzi ki hívásnál a hívó számát!

Recommended Posts

Üdv minden pirateclub tagnak

azzal a problémával fordulok hozzátok, hogy amikor hív valaki akkor a telefonom nem jelzi ki a hívó félnek se a nevét se a számát pedig benne van a névjegyeknél. Nem rejtett számmal hívnak és akkor sem írja ki.

ha úgy hívnak hogy pl. leteszik nem birom felvenni a naplónál a nemfogadott hívásnál azt írja hogy " (nincs szám)"

Valaki segítsen pls mert már minent állítottam rajta de semmi és azért jólenne ha látnám ki hív.

A telefonom amúgy Nokia 6650 - Tmobile

Két fajta van a 6650-ből és ez az ÚJ!

http://webshop.t-mobile.hu/webapp/wcs/stores/ProductDisplay?catalogId=2001&storeId=2001&langId=-11&productId=72115

előre is kösz

szerk.: utánna érdeklődtem és elvileg havi 192ft-ért belehet kapcsolni a híváskijelzés funkciót ez lenne a baja??

ismerősöm telefonja sony ericsson kijelzi és ő is tmobilos ezt nem értem elég fontos lenne

szerintem itt lesz a gond hogy már minenből pénzt csinálnak a :angry2: :angry2: :angry2:

Szerintem ennek semmi köze nincs a szolgáltatóhoz... Én egyszerű szoftver gondra tippelek.

Nekem régen a Nokia 3510i-m csinált olyat hogy össze vissza írta ki a neveket. Pl volt hogy egyik haverom hívot és Anyám számát és nevét írta ki a telefon... :wacko:

Hogy ott mi volt a probléma azt nem tudom, de annál egy szoftverfrissítés helyretette a dolgokat... Szerintem ha garis a telefon vidd vissza és mond meg hogy vizsgálják meg a telefont mert valami nincs rendben...

lehet szoftergond :S nemtom de ismerősömnek is bekelett kapcsolni ezt a híváskijelző funkciót mert neki se jelezte ki.

biztos az apró betűs rész

majd beviszem 1 tmobileos üzletbe és ha akkor se jó ha bevan az kapcsolva akkor viszem szervízbe

és azért kösz

T-Mobilnál nem hiszem hogy lenne ilyen "szolgáltatás" mivel ez egy alap funkció, hogy ha valaki hív akkor kiírja a számát..

Nem lehet hogy haverod arra a "szolgáltatásra" értette a hívószám kijelzést hogy ha Te hívsz valakit akkor neki kiírja a számod? :)

Mert ilyen létezik, de ezt Te is tudod ki/be kapcsolni a telefonodon a beállításoknál. :)

Erröl olvastam már nemis tudom melyik topicban.

De ezért a szolgáltatásért tényleg pénzt vonnak le, csak szinte nemis tudsz rola.

Valami ilyesmi aztán nembiztos hogy igaz :)

T-Mobilnál nem hiszem hogy lenne ilyen "szolgáltatás" mivel ez egy alap funkció, hogy ha valaki hív akkor kiírja a számát..

Nem lehet hogy haverod arra a "szolgáltatásra" értette a hívószám kijelzést hogy ha Te hívsz valakit akkor neki kiírja a számod? :)

Mert ilyen létezik, de ezt Te is tudod ki/be kapcsolni a telefonodon a beállításoknál. :)

igaza van, tényleg pénzt kérnek érte.. több számlán megjelenik tételként!

Ezt most nem mondjátok komolyan?! :blink:

Hát ha ez így van akkor nagyon nagy **** a T mobil.... Azért fizessen az ember hogy lássa hogy ki hívja?? :mellow:

Nem értem hogy egy ilyen nagy mobil szolgáltató cég miért szorul rá hogy ilyen módon szedje be a pénzt az ügyfelektől?! És mennyit kérnek ezért a "szolgáltatásért" ami minden más mobil szolgáltatónál alap dolog?

még nemvolt alkalmam bemenni 1 tmobileos üzletbe de akit érdekel ez télleg így van

itt a hivatalos oldalon leírják részletesen

http://t-mobile.hu/lakossagi/szolgaltatasok/telefonalas/hivoszamkijelzes

200 forint havonta előfizetésesnek.. Grat t-mobil -.- :|

Ez hülyeség! :) Én tmobilos vagyok nekem is van Nokiám és barátnőmnek is, és soha nem kellett semmit fizetnünk azért, hogy lássuk ki hívja a másikat. ;)

Próbáld meg sim-ről telefonmemóriába rakni a neveket.

Ha nem:

-szoftverfrissítés

Ha nem:

-tmobile bolt ->probléma elbeszélése -> szervizbe fogják küldeni.