Jump to content
PirateClub.hu

WinCE


mateta
 Share

Recommended Posts

Üdv,

Nemrég vettem egy HP Jornada 680 nevű kis palmtopot "kisgépet" :)

Német nyelvű a rajta lévő WinCE 2.11 -es op rendszere! Hol tudnék hozzá magyarítást, vagy magyar WinCe-t leszedni?

másik dolog: érintőképernyőjével is vannak problémák, egészen pontosan nem érzékeli.

3dik dolog: szereztem hozzá egy Orinoco wifis PCMCIA kártyát és az internet-fogást szeretném megtudni hogy hogyan is tudok szörfölni? :)

Kérlek segítsetek! Köszi :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Az operacios rendszer nyelve szerintem itt is a ROM-ba van egetve, tehat a magyaritasa nem lesz olyan egyszeru. Ha valaki valamilyen csoda folytan keszitett is volna hozza magyar ROM-ot, akkor sem egy ilyen manover lenne az elso, amit ajanlanek friss kezigep tulajdonoskent :) Egy angol ROM-ra realisabb eselyt latok, bar hirtelen fogalmam sincs, honnan kerithetnel olyat.

Az erintokijelzo problemaja egeszen biztosan hardveres zur, szetszedes nelkul erzeseim szerint senki sem mondja meg neked, mi a problema. Ha mazlid van, akkor csak kontaktos/kabel problemaja van, ha peched, akkor az erintopanel szallt el. A PCMCIA wifi kartyarol pedig oszinten szolva fogalmam sincs, sosem volt meg dolgom olyannal :)

Link to comment
Share on other sites

Hát köszi szépen, előbbre is vagyok legalább valamivel. Leginkább ez a kis izé az internet miatt lenne jó. Wifi-s kártyának a ledjei nem világítanak ha beledugom, de lehet bekell valamit állítani csak nem tudom... :D :S de mindenesetre egy angol nyelvű szoftal többre mennék

Link to comment
Share on other sites

Köszönöm szépen, megpróbálom, de még sajnos a szinkronizálással vannak problémáim mert ugye amit ajánlanak neki (amivel másnak műxik) Active Syns 3.5, és sulis gép egyszer felismerte, mindent kiírt ami rajta van, de azóta meg semmi, és otthon is cseszik "beszexelni" magát :D :S sajnos...

de próbálkozom, és mivel ugye német nyelvű az egész, még a rajt lévő beállítások módosítása is egy plusz külön feladat. Angollal előbbre lennék

De köszönöm :)

Módosította Gabi89
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...