Jump to content
PirateClub.hu

Aranyköpések és azok történetei(ha megosztod)


atis.89
 Share

Recommended Posts

Hali!

 

Cimborám úgy 12 évvel ezelőtt, kicsit elhajlott állapotban egy bp-i nővérszállón tolta a következő igét:

"...na én most elmegyek büszmátyrát fikítani egy jehmáért rüszvenettől makkanatig...!"

 

azóta sem vágjuk, mi az a büszmátyrafikítás, de ha feljön, rendszerint nagy röhögés a vége :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Órára bejön tanár, elkezdi tartani, pár perc múlva:

Lemerül valaki mobilja: hangjelzés

Tanár: Nah valakinek lemerül a telefonja... fel kell dugni, ítzé nah, hát a konektorba... nem inkább töltőre...

Elnézést taRárúr csak eltűnt a töltő...

Beszélj meg tanulni :D

Link to comment
Share on other sites

O.társam:

"Egész nyáron két hétig Pesten voltam"

 

:D

 

Haverom:

-Mindjárt jövünk, megvártok?

Én:

-Mindjárt

 

(ne kérdezd, elfilóztam)

 

Haver:

"Valaki ideadja a telefonját Imi?" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nekem rengeteg ilyen történetem van de mivel most iPhone-ról netezek nem írom le mind. Az elsőt anyukám j?tszotta el. Mondta h apukánk ki akarja kapcsolni a netet, erre mi megkérdeztük h meik netet? (ugye telós vagy a rendes) Erre ilyet szól: hát az inter... Ezen még most is sírva röhögünk xD A másik ilyen hogy kérdeztem hogy hol van, mondtah h a sparban. Erre megkérdeztem h melyikben? (árkádban vagy a klinika mellett) Erre na mi volt a v?lasz??? Hát az inter... XD Halálos beszólásai vannak :D Meg voltunk Balcsin egyik bnőmmel meg unokatesómmal és BBVB-t rendeztünk, ( balatoni birkózó vil?gbajnokság, egyik a sok hülyeségünk közül xD) én meg mondtam h iszapos lett a bugyim. Erre bnőm: Miii??? Összef*stad a bugyid?! nemkicsit szakadtunk xD ilyen volt any?mmal is hogy bent voltunk ilyen utcai kirakodós fesztiválon és ?gy volt h unokatesómékn?l alszok, de meggondoltuk magunkat és ő aludt n?lunk. Mondtam hogy jó h ezért hoztam pizsit. Erre anyám tök ijedten r?mnéz és ilyet szól akk menj el gyorsan vécére. Persze nem értettem miért, kicsit meglepődtem, megkérdeztem h miért. Azt mondja: Hát ha befolyt a pisid... Na én itt már készen voltam XD majd ha eszembe jut a többi is akk írom :D

Link to comment
Share on other sites

Mult het kedden sikerult durva rohogorcsot kapni egyik haverommal egy eloadason. Alapbol hulla faradtak/masnaposok voltunk, reggeltol estig eloadasok, az uccsora (fel otkor kezdodott) mar elegge vizihulla allapotban ultunk be. Tanar eleg durva beszede van, raccsol, posze, kb az osszes beszedhiba megtalalhato rajta. Kezdodott az egesz az "ánlány"-al (online), az előadás közepe felé a "veffov fvájensz" (vmilyen science) :) betette a kaput, a maradek egy orat kb megallas nelkul vegigrohogtuk. Nem volt gaz h a vegen mar kb vinnyogtunk, folyt a konnyunk, doltunk jobbra-balra, probaltunk elbujni laptop moge h ne legyunk feltunok. Meg szerencse h Sebinel nincs szobeli vizsga...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Énis mondok :D

Ez még idén május egykor történt(persze mindenki illuminált állapotban..).A máj. 1et a haverom gyümölcsösében töltöttük volna ahol persze nincs áram.Nah részegen azon filóztunk, hogy hogy fogunk zenét engedni honnan lesz áram a hifihez.Nah ekkor odajött a haverom és aztmondja 'ha nem lesz áram ne féljetek majd hozok konnektort" :D:D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Még középiskolában, év végén az oszifő kivitt minket a városi strandra, osztálykirándulás céljából (?) :D. Mivel pasikat is hívtunk, akik persze, nem hozzánk jártak, megkérdezte az egyik barátnőm: Szerintetek az osztállyal kell maradni, vagy bármit lehet csinálni..?

Erre én: Szerintem mindenki azt csinál, AKIT akar... :D :D

Na, ezen jót röhögtünk és még kb 2-3 hónapon keresztül ezt hallgattam.. :D

Egy másik középsulis történetem, hogy volt két osztálytársam, akik nagyon nem csipázták egymást. A fiú a legelső padban, a lány a leghátsó padban ült.. Hogy a pontos téma mi volt, amin épp vitáztak, azt nem tudom, de a csajszi egyszer beszólt neki, hogy majd akkor válaszoljon neki, ha már mutál...

Erre a srác: Én is utállak és akkor mi van??

Na ez a sztori, a 8 osztályos giminek kb a 3.évében volt és végigkísért bennünket érettségig.. :D

 

A egyik legnagyobb aranyköpésekben szerintem anyám.. Neki a málhás szamár, az málnás szamár, a Raiffeisen bank rafizzen. Két nagy történetem van vele kapcsolatban. Az egyik, hogy nyáron kinn voltak az élettársával az USAban. Mikor hazaértek, azt mondja nekünk.."és milyen érdekes...ott kinn nem azt mondják, hogy ezüst, hanem szilver...:D

A másik ilyen, amikor épp valamilyen ünnepi vacsorát ültünk és már teljesen beettünk sült kacsából, tortából, anyám élettársa megjelent a konyhából egy körtével, amit már rágcsált..

Erre anyám: Misi, te a körtémet eszed???Azt akartam megenni vacsora után...tudod, hogy fogyózom...

Na, ezen annyira kiakadtunk, hogy sírtunk a nevetéstől...Ő persze nem vágta le, hogy mi is van... :D :D

 

Link to comment
Share on other sites

Nálam év elején történt a legtöbb vicces eset új suli meg minden. Töritanárom bemutatkozott "röviden"(negyed óráig beszélt magáról) aztán mondta hogy röviden mutatkozzunk be mi is: név, anya, apa, meg amit akarsz. Már akkor rengeteget röhögtünk de nem akkor volt a legnagyobb poén, hanem amikor egy jó hónappal később jött egy új osztálytársunk. Na akkor mondta neki is hogy mutatkozzonbe. El is kezdte:

XY vagyok, (elmondta miért jött át hozzánk), anyám itt dolgozik a sarkon (ekkor kitört a nevetés nem is tudta végigmondani hogy egy biztosítási cégnél), apámnak van egy csövescége (nevetés) ahol mindenféle csöveket gyártanak és van egy kutyám akit utcáról szedtük össze (megint nevetés)

Ennyit a bemutatkozásáról, leült a helyére elkezdődött az óra, bejön a terembe az igagatóhelyettes (aki kissé perverz fantáziájú, mindig olyan beszólásai vannak) és mondja neki, hogy menjen vele és vigye a lakáskulcsát is. (na ezen nagyot néztük, mert természetesen félreértettük (mi mindig mindent félreértünk). Utánament és vitte a kulcsát. Persze később kiderült, hogy az osztálytársam anyja otthon felejtette az övét, ezért kellett.

Azt az órát sosem felejtjük el.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Nekünk volt olyan hogy:

 

(Kolesz szoba még középsuliba)

Te! Lemegyünk cigizni??

Biciklizni? Este 11-kor? Te hülye vagy...

 

(Matek óra)

Tanár: Ezt nem hiszem el... ha valamit nem értetek miért nem kérdeztek??

(10 perc múlva, mikor már vettük az új anyagot)

Diák: Tanár úr! Ezt nem értem! Ez miért így csinálta??

Tanár: Mert megtehetem!

(És mindenki nyugtázta hogy kérdeznünk megéri)

Link to comment
Share on other sites

Pápáról indultunk Veszprémbe gyalog (utcazenére mentünk)

Úgy volt h Bakonyjákóig busszal megyünk, ugy is tettünk. A buszozás közben annyira elfáradtunk, hogy betértünk az első kocsmába. ittunk egy keveset, haver már elég illuminált állapotban felkel a kerthelyiségben a székéröl, bemegy a kocsmába, rettent fejjel visszafordul:

- Ez nem az én sátram!

Utána még elkezdte magyarázni, hogy a kanalat ő levessel eszi.

 

Kémiaórán haver mondja nekem:

- Bálint, neked több kémiaórád van, mint IQ-d. (2kémiaórám volt egy héten)

 

Pannóniafesztiválon mondtam havernak:

- Nah ez má aztán nem állapot, hogy kopogás nélkül, ajtóstól rontasz a sátorba.

 

Haver a tányér szó ragozásával:

- Hogyan mondják? Tányérot? Tányértot? Áh megvan! Tányértatot.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

egyszer irodalomórán volt egy kis szöveg a könyvben aminek az volt a címe hogy "Életstatisztikák", mire osztálytársam:"élestragédiák"(de akadozva). hát szakadtunk a röhögéstől.

vagy matekon(amúgy a tanárunk egy idegbajos mindig ideges):csöndbe ülünk az órán és figyeltük a tanárt, hogy mit mond, egyszercsak megyszólal: -ki fogtok magatoknak harcolni egy dolgozatot, mert nem figyeltek!!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Hello

 

Gépbeállitás órán történt.

A felvonókról tartottam órát. Felrajzoltam egy egyszerű felvonót a táblára, odairtam a részeit, többek közt, azt hogy akna. Ekkor megkérdezi egy tanulóm hogy tanár úr, mi az hogy "akáena"? Néztem egy nagyon és annyit válaszoltam, hogy olvasd össze, és amúgy meg akna:D:D:D.

Link to comment
Share on other sites

snickersről jut eszembe. még általános suliba büfébe egyik gyerek mondja a büfésnek kérek egy snyikszet. büfés néz hogy mi van. erre a srác hát egy snyikszet mit nem értssz. csak néz. srác kiborul akkor adjál bmeg egy maszot :lol: röhög mindenki aki ott áll. kiderült végül hogy beszéd hibás de poén volt.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...