Jump to content
PirateClub.hu

CSI-Miami helyszínelők topic :)


Szergej77
 Share

Recommended Posts

Sziasztok!

Ezt a topicot azért hoztam létre hogy itt a sorozatról beszéljünk. Kinek mi jön be , mi tetszik benne, ki a kedvenc főszereplő, mi fogta meg , vélemények , kritikák, és még sok más ami eszetekbe jut.

Remélem sok függőre rátalálok eme topiccal :)

 

Én elég sokat nézem már 1 ideje....de már egyre durvul nálam....napi 1 rész minimum...de van mikor 6 :)

Hogy mi tetszik benne , az hogy egykis apró jelből megtudják állapítani ki volt a gyilkos , akkor maga a sorozat egész felépítése nagyon ott van :) kedvenc főszereplő ha választanom kéne akkor húúú nehéz :) de talán Horatio. most röviden ennyi...

Link to comment
Share on other sites

Én is nagy CSI: Miami rajongo vagyok,s mi fogott meg?

 

Hát elsősorban azok a jóó csajok :lol: ,amugy viccet félretéve :

 

izgalmas végig,kicsit beletudod élni magad 1 igazi helyszinelőbe!

Kedvenc szereplőm: Horatio

 

Eszméletlenül jó szinkronban,segitökész

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

A 7 dik évad premierjét még nemtudom hogy mikor lesz magyarországon, de a 8 dik évad amerikában 2010 elején várható, szóval rajongók lesz 8 dik évad is :D

 

2009 szeptember 21 a pontos amerikai preimer a 8 dik évadnak :) és majd 24 részből fog állni :)

 

Szereplők:

 

David Caruso as Horatio Caine

Emily Procter as Calleigh Duquesne

Adam Rodriguez as Eric Delko

Jonathan Togo as Ryan Wolfe

Rex Linn as Frank Tripp

Eva La Rue as Natalia Boa Vista

Eddie Cibrian a yet unnamed character

 

Info:

http://www.tvrage.com/CSI_Miami/episode_guide

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Felfedeztem egy kis apróságot a Viasat3 honlapján azt, hogy a VII. évad Szept. 24-én (csütörtök) 21:00-kor kezdődik, vagyis meg kell várnunk amíg a sima helyszínelők véget érnek (bef. ep.: szept. 17). Ugyhogy már csak egy keveset kell aludni. :lol::D

http://www.viasat3.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=2334&ttid=737062&Itemid=99999999

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 11 months later...
  • 5 months later...

Hali!

 

Én is imádom ezt a sorozatot! A kedvencem Horatio Caine, nagyon bírom a stílusát. Főleg ahogy mindig Mr. Wolf-ozik! :D Egyébként most végeztem a 7. évaddal, a 8. évadból még 2 rész van hátra. Várom a 9-et szinkronosan!

Lehet addig megnézem a régebbieket.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Ezt most komolyan gondoltad, hogy az NY jobb? :D Csak mert az amerikai nézettségi adatok alapján ez a sorrend: 1. CSI Miami, 2. CSI (Las Vegas), 3. CSI NY.

Sőt! a New york-i csapat rettegésben van, ugyanis annyira alacsony a nézettsége, hogy azt bármikor elkaszálhatják! ;)

De persze mindenkinek más tettszik! :)

 

Amúgy nem tudom mennyire nézitek a Viasatot, mert:

 

9. ÉVAD, MAGYAROSZÁGI PREMIER DUPLA EPIZÓDDAL!!!

MA (azaz 2011. 05. 30 [Hétfő]) 21:25-től!!!

Link to comment
Share on other sites

Köszi StandoFF az infókat :) . Tegnap láttam a reklámját a Viasat3-on, csak ma melózom este így nem látom sajna.

 

Keresgéltem neten és ahogy láttam, lesz 10 évad :) Ez az infó olvasható a hivatalos oldalon: Season 10 of CSI Miami

Sunday nights at 10/9 Central on CBS

Season 10 Premiere Date: To Be Announced

Link to comment
Share on other sites

Igazán nincs mit! Úgy is fent lesz szerintem a neten holnap, úgyhogy te sem maradsz le róla! :)

Én csak azt olvastam, hogy az NY van veszélyben! Az eredeti (LS) is gyengén teljesít, de az NY az vészesen veszélyben van! a Miami az "szárnyal", úgyhogy pár évig még biztosan lesz! :)

Link to comment
Share on other sites

Ezt a dilemmát... NCiS és NCISLA, vagy dupla Miami...

Szerintem Miami lesz belőle. Amúgy a NY-ot azért szeretem jobban, mert a Miami-val az az egy gondom van, hogy túl sárga, Las Vegas-nak a szereplői nem jönnek be, meg ott mindig éjszaka van. A NY pedig nekem tökéletes. Vannak nagyon jó részek, szereplők szimpatikusak stb.

Amúgy én is köszönöm az infót :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...