Jump to content
PirateClub.hu
sonneillon

Lángoló betük

Recommended Posts

nah pont ilyet kerestem most, köszi.

7. Ezután jön a munk oroszlán része, a Liquify Filterrel való munka, gyorsan a CTRL+SHIFT+X kombinációval lehet előhozni amúgy meg Filter -> Liquify. Alapbeállításon használható, viszont ha részeletesebb lángokat akarsz csinálni akkor majd a méreten állítanod kell. (Ha a cs2-nél korábbi photoshopot használsz készülj fel arra, hogy lesznek hibák a lángokban, ezeket kézzel kell kijavítani, lehetőleg még a színezés elött)

Helo köszi de én nem értem itt mit kéne csinálni mert alappbeállításon ok ot nyomok akor nem történik semmi ha ott próbálok valamit nyomni a szövegre csak elmosódik hogy kell megcsinálni?(cs2 9.0)

akkor elárulom a Liquify filter hatalmas titkát... a szöveg elmosásával tudod létrehozni a lángokat...

Lécci segítsetek!!Kezdő Photoshopos vok!!Cs2esem van!!!Hogy lehet hátteret állítani??!!!

Thx előre is!!!!!!!!!!!!!! :rolleyes:

simán kitöltöd a lapot olyan színnel, amilyet háttérnek szeretnél, de ha új lapot kérsz, akkor alul kérdezi, hogy valamilyen színű legyen a lap, vagy átlátszó.

Köszi szépen! :)

Nekem nem megy a 7. lépés!Bejön a cseppfolyósítás de nekem amúgy is csak ilyen kockás a kép(mint a sakktábla) meg másrészt nekem csak torzítja és nem lángokat csinál :S PLS HELP

Már a 9. lépésnél vok és az a baj h a jobb alsó sarokba a normal-nál nekem nincs (képernyő vagy szinoníma vagy vmi(magyar ps-em van))

Hát ez brutálisan király :D

Nekem nem megy a 7. lépés!Bejön a cseppfolyósítás de nekem amúgy is csak ilyen kockás a kép(mint a sakktábla) meg másrészt nekem csak torzítja és nem lángokat csinál :S PLS HELP

Már a 9. lépésnél vok és az a baj h a jobb alsó sarokba a normal-nál nekem nincs (képernyő vagy szinoníma vagy vmi(magyar ps-em van))

2 dolog jöhet szóba: kihagytál egy layer egyesítést vagy rossz layeren álltál amikor megnyitottad a Liquifíy ablakot

CSA

ez cs3al műxik?

kipróbálod és megtudod....

amúgy igen.

layer választó menüben találsz 1 olyat, hogy Opacity,

nah ez hol van? vki pls

akkor keresd meg szépen a layer palettát... épphogy csak a szemedet nem szúrja ki <_<

Köszi szépen, én is kipróbálom! ;):)

Tüzelni fognak azok a betük :D:lol:

wow ezt majd énis kipróbállom! thx!

sziasztok!!

nagyon jóó a leírás köszi annyiban pontosítanék h: ". Töltsd ki feketével, majd fehérrel írjál valamilyen szöveget, ez elhelyezésre ügyelj, az alsó harmad felső részén legyen olyan sacc/kb alapon, és csinálj erről a layerről egy másolatot, hogy menet közben ne zavarjon a szem segítségével ki tudod kapcsolni.

3. Miután ezekkel megvagy, olvaszd össze a két layer a CTRL+E billentyű kombinációval

4. Ez után forgasd el a képet, Image -> Rotate Canvas -> 90° CCW"<---- itt miután lemásoltad a szöveg layert az eyiket a háttérbe olvaszd be (csak a kezdők miatt én azt hittem h a kettő szöveg részt kell összeolvasztani, de rájöttem :D ),

és amikor lágokat szinezed akkor 1. az egyiket utána a másikat szinezed és csak utána jön a kettő együtt!!!

azoknak akinek magyar a photoshop-ja a beállításoknál átlehet állítani sok sikert!!! Nekem is magyar de van egy hordozhatóm és az angol (am nekem nem lehet nyelvet állítani mer spec. magyarosításom van :D :D )

Am én régebben még googléba is néztem ilyen tutorokat h:lángoló betűk, és egyszer kiadott vmi Ps fórumon ahol volt erről egy vidi, de ne kérjétek h adjak linket mert nem tudok utána nézni (nincs időm), nézegessétek a googlebe az ilyesmi kulcsszavakat amit írtam és hátha!

Nemértem a 11. pontot :'((( Valaki le tudná nekem írni vagy illusztrálni mit kéne csinálnom annál a gradient toolnál?? Nagyon kéééreeem!!!

ez nagyon jó a 9. pontig eljutottam és kész :(

Egybeolvasztás: kijelölöd a layereket és layer menü, merge layers ;)

Csak nekem az a baj hogy magyar :(:D (Igaz szótárba lefordítottam)

Köszi, kurva zsir. Csak az kár h a 9. lépésig jutottam én is :/. Nekem is magyar és cs2-es . valaki mondja már meg hogy a legördülő listában a normárrol mire rakjam mert olyasmit nem találok h képernyő (Screen).:(

javasolnék egy angol photoshopot beszerzésre ;)

Én ezt a rész nem értem: majd Copy/Paste mozdulat, hogy a kiválasztott rész 1 új layerként jelenjen meg. Kijelölöm az egészet de azt a copy/paste-t nem nagyon értem :S Próbáltam már CTRl+c meg Ctrl+v-t de nem ment valaki segítsen plz :D (Privát üzibe)

valaki segítsen plz :D (Privát üzibe)

seggedet ne nyaljuk ki? <_<

Ilyenkor mibajod van amikor ilyeneket írsz? Ha téged zavar amit írok akkor ne válaszolj Ha megkérhetnélek Köszi :)

csak annyi a bajom, hogy nem elég, hogy lusta vagy a photoshopot tanulmányozni, és próbálkozni, inkább ide írkálsz, hogy ezt meg ezt hogy kell... ez még annyira nem is szúrja a szemem, mert a téma azért van, hogy segítsünk... de hogy még pm-ben küldjük el neked a dolgokat... hááát... miért mi járjunk utána a te dolgodnak?

pusztán ezen akadtam ki...

Nah nesze akinek nem megy annak itt van ez katt a a linkre és tölti is lefele a vidit ha viszont onnan sem menne akkor...

VID:

http://fotosokvilaga.hu/forum/viewtopic.php?p=16915

Nyugi van. Ilyenen kiakadsz? Gondolom akkormeg azokon a dolgokon amiken kikéne azokon nem szoktál :D

Ez melyik menűpont a magyar photoshopban itt elakadtam? Filter -> Stylize -> Wind