Jump to content
PirateClub.hu

Lángoló betük


sonneillon
 Share

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

7. Ezután jön a munk oroszlán része, a Liquify Filterrel való munka, gyorsan a CTRL+SHIFT+X kombinációval lehet előhozni amúgy meg Filter -> Liquify. Alapbeállításon használható, viszont ha részeletesebb lángokat akarsz csinálni akkor majd a méreten állítanod kell. (Ha a cs2-nél korábbi photoshopot használsz készülj fel arra, hogy lesznek hibák a lángokban, ezeket kézzel kell kijavítani, lehetőleg még a színezés elött)

 

 

Helo köszi de én nem értem itt mit kéne csinálni mert alappbeállításon ok ot nyomok akor nem történik semmi ha ott próbálok valamit nyomni a szövegre csak elmosódik hogy kell megcsinálni?(cs2 9.0)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nekem nem megy a 7. lépés!Bejön a cseppfolyósítás de nekem amúgy is csak ilyen kockás a kép(mint a sakktábla) meg másrészt nekem csak torzítja és nem lángokat csinál :S PLS HELP

 

 

 

Már a 9. lépésnél vok és az a baj h a jobb alsó sarokba a normal-nál nekem nincs (képernyő vagy szinoníma vagy vmi(magyar ps-em van))

Link to comment
Share on other sites

Nekem nem megy a 7. lépés!Bejön a cseppfolyósítás de nekem amúgy is csak ilyen kockás a kép(mint a sakktábla) meg másrészt nekem csak torzítja és nem lángokat csinál :S PLS HELP

 

 

 

Már a 9. lépésnél vok és az a baj h a jobb alsó sarokba a normal-nál nekem nincs (képernyő vagy szinoníma vagy vmi(magyar ps-em van))

 

 

2 dolog jöhet szóba: kihagytál egy layer egyesítést vagy rossz layeren álltál amikor megnyitottad a Liquifíy ablakot

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

sziasztok!!

nagyon jóó a leírás köszi annyiban pontosítanék h: ". Töltsd ki feketével, majd fehérrel írjál valamilyen szöveget, ez elhelyezésre ügyelj, az alsó harmad felső részén legyen olyan sacc/kb alapon, és csinálj erről a layerről egy másolatot, hogy menet közben ne zavarjon a szem segítségével ki tudod kapcsolni.

3. Miután ezekkel megvagy, olvaszd össze a két layer a CTRL+E billentyű kombinációval

 

4. Ez után forgasd el a képet, Image -> Rotate Canvas -> 90° CCW"<---- itt miután lemásoltad a szöveg layert az eyiket a háttérbe olvaszd be (csak a kezdők miatt én azt hittem h a kettő szöveg részt kell összeolvasztani, de rájöttem :D ),

és amikor lágokat szinezed akkor 1. az egyiket utána a másikat szinezed és csak utána jön a kettő együtt!!!

azoknak akinek magyar a photoshop-ja a beállításoknál átlehet állítani sok sikert!!! Nekem is magyar de van egy hordozhatóm és az angol (am nekem nem lehet nyelvet állítani mer spec. magyarosításom van :D :D )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Én ezt a rész nem értem: majd Copy/Paste mozdulat, hogy a kiválasztott rész 1 új layerként jelenjen meg. Kijelölöm az egészet de azt a copy/paste-t nem nagyon értem :S Próbáltam már CTRl+c meg Ctrl+v-t de nem ment valaki segítsen plz :D (Privát üzibe)

Link to comment
Share on other sites

csak annyi a bajom, hogy nem elég, hogy lusta vagy a photoshopot tanulmányozni, és próbálkozni, inkább ide írkálsz, hogy ezt meg ezt hogy kell... ez még annyira nem is szúrja a szemem, mert a téma azért van, hogy segítsünk... de hogy még pm-ben küldjük el neked a dolgokat... hááát... miért mi járjunk utána a te dolgodnak?

 

pusztán ezen akadtam ki...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...