Jump to content
PirateClub.hu

Lángoló betük


sonneillon
 Share

Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
Ez melyik menűpont a magyar photoshopban itt elakadtam? Filter -> Stylize -> Wind

 

 

hy látom mindenki paraszt és nem képes válaszolni: szűrő-stirizáll-szélfúvás..

 

 

am annyira nem vok kezdő de CS3rommagyarba tényleg semmi olyanféle h scrren meg szinonimáinak ég a közelébe seincsenek....

Link to comment
Share on other sites

hy látom mindenki paraszt és nem képes válaszolni: szűrő-stirizáll-szélfúvás..

itt Te vagy a legnagyobb paraszt: másoknak beszólni, mer nem nyalják ki egy harmadik seggét? már bocs, de oda írtam, hogy nézze meg egy szótárban... ha ennyire képtelen, hogy utánanézzen 3 szónak, akkor mi a szarér akar photoshopozni? egy kis önállóság kéne. itt nem megcsináltatni akarjuk a másikkal ami nekünk kell, hanem segítséget kérünk... ez nagy különbség (ha nem hiszed el, nézd meg szinoníma szótárban :D :D :D )

 

am annyira nem vok kezdő de CS3rommagyarba tényleg semmi olyanféle h scrren meg szinonimáinak ég a közelébe seincsenek....

mindenki mindenhol ezt hangoztatja, hogy használj angolt... ha neked mindenáron magyar kell, magadra vess.

 

... paraszt

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Skacok... CS3-am van... Amik alapján értettem a leírást ilyesmit sikerült összehoznom:

 

HSM_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

A tükörképről fogalmam sincs hogy kell csinálni :( A magyarázás remek, csak én vagyok hülye :S Ha valaki Pm-ben le tudná írni az én értelmiségi szintemen nagyon részletezve, megköszönném :S :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Már nem azért ,de én nem így oldanám meg a színét...

 

Valahogy így:

 

snipaasdasd.jpg

 

Annyi az egésznek a lényege (nics időm képes tutoriált csinálni),hogy mikor fekete-fehér az egész,akkor nyomsz egy Image>Mode>Grayscale-t utána Image>Mode>Indexed color,utána Image>Mode>Color Table,és fent kiválasztod a black bodyt. Ennyi,és így élethűbb is lesz a kép :)

Link to comment
Share on other sites

Ez melyik menűpont a magyar photoshopban itt elakadtam? Filter -> Stylize -> Wind

 

Azt ajánlom,hogy magyar fordítást ne használjatok,mert elég rossz. A fordítok alkottak hozzá külön szavakat pl:

 

Szendvicspozitív: Az egyes csatornák színinformációi alapján az alapszínt megszorozza a keverőszínnel. A kikevert szín mindig sötétebb lesz. Ha egy színt a fekete színnel szoroz meg, az eredmény mindig fekete lesz. Fehérrel való szorzás esetén a szín változatlan marad. Ha a fekete és fehér színtől eltérő színnel fest, a festőeszközzel létrehozott sikeres ecsetvonások fokozatosan sötétebb színeket eredményeznek. Ezzel olyan hatást kelthet, mintha egy képre több tollal rajzolna.

 

Most komolyan tényleg van olyan modul az angolban,hogy sandwich positive? Ha igen akkor pofánverhettek :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...