Jump to content
PirateClub.hu

A nagy futball átigazolások téma


vassadi
 Share

Recommended Posts

lacey, ezek valóban nem hivatalos átigazolások, úgyhogy tényleg jobb lett volna ha hírekként írod. Ha kérhetleg szerkeszd a hsz-t. Kösz.

 

Egyébként ami hivatalos, és az utóbbi napok szerintem legnagyobb átigazolása (Ivica Olic nem számít, ő csak nyáron vált csapatot) az az, hogy Jermaine Defoe fél év után visszatér a Tottenhamhez.

 

Amúgy a transfermarkt.co.uk-t szoktam nézni, ha átigazolásokról van szó.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 440
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Én is MU-fan vagyok, és természetesen örülök neki, hogy jönnek új játékosok januárban is, még akkor is, ha csak tehetséges játékosok, és nem ismert nevek... Azért még mindig több, mint amit jónéhány nagycsapat csinál (csak pletykák vannak, de még nem léptek semmit)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hivatalos

 

Sebastián Abreu River Plate Real Sociedad

Dennis Rommedahl Ajax NEC

Craig Bellamy West Ham Man City

Edinho Internacional Lecce

Zé Roberto II Schalke 04 Flamengo

Dani Castellano Mallorca Alaves

Makukula Benfica Bolton

P. Osvaldo Fiorentina Bologna

Link to comment
Share on other sites

Lőw Zsolt két és fél évre a német másodosztályú, jelenleg feljutó helyen álló Mainz-hoz szerződött, Németh Krisztián pedig egy hónapig kölcsönben az angol másodosztályú bajnokság 15. helyezett csapatánál, a Blackpool-ban szerepel. A csapat ebben az időszakban 6 meccset játszik, így Krisztián valószínűleg játéklehetőséghez fog jutni.
Link to comment
Share on other sites

Németh Krisztiánnak szerintem nagyon jót fog tenni ez a kölcsönadás .

 

Hát nem igazán jött jól neki: a hatvanvalahányadik percben beállt, és nem sokkal később eltört az arccsontja, lehet, hogy műteni is kell majd. Pff...

Link to comment
Share on other sites

Szegény Krisztián! Sajnálom, hisz most bizonyíthatott volna a Blackoolban.. Remélem a pályafutása későbbi szakaszában nem fogják így hátráltatni a sérülések. :( Mindenesetre minél hamarbbi felépülést kívánok neki!

Link to comment
Share on other sites

Huszti Szabolcs --> Zenit

 

sztem nem kellett volna elmennie egy olyan bajnokságba, ami nincs a figyelem középpontjába..merthát az orosz az nincs, akárhogy is nézzük...mert az oké, hogy UEFA kupa, de ennél több nem lesz... Hamburggal jobban járt volna, de gondolom nem voltak meg az anyagiak...

Link to comment
Share on other sites

Huszti Szabolcs --> Zenit

 

sztem nem kellett volna elmennie egy olyan bajnokságba, ami nincs a figyelem középpontjába..merthát az orosz az nincs, akárhogy is nézzük...mert az oké, hogy UEFA kupa, de ennél több nem lesz... Hamburggal jobban járt volna, de gondolom nem voltak meg az anyagiak...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...