Jump to content
PirateClub.hu

A nagy futball átigazolások téma


vassadi
 Share

Recommended Posts

  • Replies 440
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Egyébként inkább a Transfermarktot és a Goal.com-ot olvassátok, ne az NSO-t. Ott nincs ennyi kamu. Pontosabban van ott is, de kevesebb.

 

Az NSO a goal.com-ról veszi át 1 nappal később a kamu híreket! :lol:

 

A SUN meg az angol Blikk! ;)

 

Gattuso meg bárhol megállja a helyét. Igen nagy teherbírású játékos!

 

Link to comment
Share on other sites

vassadi szerinted Kakára sem volt esély:]

Ez így nem helyes, mert én végig, mindenhol (Manchester-topik, stb.) határozottan azon az állásponton voltam, hogy Kaká vagy a Milan-ban marad, vagy a Real-ba igazol, de semmiképp sem a Manchester-hez (vagy a Chelsea-hez) Ha jobban elolvasod az ezzel kapcsolatos hsz.-eimet, akkor -talán- érteni fogod ;)

Link to comment
Share on other sites

CSAK pletykaként kell kezelni a hírt, miszerint Fabregast a Milan szeretné szerződtetni a Kakáért kapott összegből. Ezzel nagy lépést tennének az új Milan létrehozásában. Rajta kívül Amauri a csatárjelölt, akiért már be is jelentkeztek a Juventusnál.

Link to comment
Share on other sites

Üdv

 

Fabregas tipikus az fiatal focista aki már nagyon hamar kinőtte a klubját egyértelműen nagyobb klubban a helye, de majd kiderül h nála mi a fontosabb a klubhűség v a győzelem...

Milán nem biztos h elég nagy változás lenne neki helyében nem mennék el az Arsenalból, de tény h ott nem valószínű h nyerni fog akármit is a közeljövőben

Link to comment
Share on other sites

CSAK pletykaként kell kezelni a hírt, miszerint Fabregast a Milan szeretné szerződtetni a Kakáért kapott összegből. Ezzel nagy lépést tennének az új Milan létrehozásában. Rajta kívül Amauri a csatárjelölt, akiért már be is jelentkeztek a Juventusnál.

Fabregas-t inkább ne szerződtesse a Milan, maradjon csak az Arsenal-ban, ott úgyis vezéregyéniség, ebben a szezonban már az állandó csapatkapitányi karszalagot is megkapta, stb., vagy menjen a Barcába, ahogy azt korábban hallani lehetett. Fabregas-ról Marcos Senna jutott eszembe, akit Kaká távozása esetén megvehetnénk, az ő érkezése esetén akár a Pirlo - Drogba csere is létrejöhetne, hisz a brazil megfelelően tudná pótolni az olaszt is. És így ha Drogba a miénk lenne, akkor nem lenne szükség Amauri-ra, bár őt jó játékosnak tartom, vele se járnánk rosszul (bár kétlem, hogy otthagyná a Juvét főleg úgy, hogy Trezeguet valószínűleg távozni fog)

Link to comment
Share on other sites

Hát az általad felsorolt nevek közé Sennát ne nagyon rakd be, mert a spanyol válogatott egyik legfontosabb embere ;)

 

Egyébként pedig nagy igazolás lenne, de szerintem a Villarreal 30 alatt nem adja és Pirlot nem pótolná, max Gattusot.

 

 

+

Miután Xabi Alonsot a Madrid ostromolja kiderült, hogy védekező kp társát Mascheranot a barcelona akarja megszerezni.

Link to comment
Share on other sites

senna remek megoldás, jöhet még cruz, morientes, panucci sőt kapusposztra piplica a cottbusból.... <_<

Trezeguet érkezése valószinűnek tűnik a Milanhoz, ami azt jelentené, hogy egy Klasszis csatár érkezne a klubhoz.

Nem azt mondtam, hogy hozzunk ide minden kiégett játékost, de Senna például nem az, lehet, hogy ő is inkább az "öregek" közé tartozik, de az EB-n megmutatta, hogy mit tud. Az meg már a te bajod, hogy nem ismered ill. nem tudsz róla eleget (semmit? :huh: ) Trezeguet-ből pedig nem valószínű, hogy Milan-játékos lesz.

 

Egyébként pedig nagy igazolás lenne, de szerintem a Villarreal 30 alatt nem adja és Pirlot nem pótolná, max Gattusot.

Senna sem csupán védekező középpályás, szerintem megfelelően tudná pótolni Pirlo-t, sőt, a két játékos szezonbeli formáját nézve még jobb is lenne nála (igaz most Senna se volt annyira jó, mint a 2007/08-as idényben és az EB-n) Gattuso pótlására pedig nem lesz szükség, mert ő nem fog eligazolni ;)

Link to comment
Share on other sites

bocsánat elnézést, én nem vagyok szakértő, te biztosan jobban ismered a Milan-t meg a MU-t, ugye régóta nézed őket (én csak 2000 óta) többet is tudsz róluk, nemtagadom.... <_<

 

Senna nem való a Milanba, legyen megint egy emersonunk? tisztelem meg minden Marcost, mert Pellegrinivel ők tetté azzá a Villarrealt, ami most, de neki a spanyol liga jobban illik. Pirlo és Senna nem ugyanazon a poszton játszik, Pirlo kreatívabb, irányitó jellegű, Senna védekezőbb felfogású.

 

inkább Hernanes, Cigarini féle fiatalabb játékosokkal kellene pótolni a távozókat. Leonardo hátha észheztériti zsugori gallianit, hogy vegyen 3-4 jobb játékost.

Link to comment
Share on other sites

Attól, hogy "csak" két és fél éve szurkolok ennek a két csapatnak, nem azt jelenti, hogy korábban nem néztem focit, és hogy nem voltam képben azokban az időkben.

 

Abban egyetértek, hogy nem szabad kizárólag Galliani-ra (és Berlusconi-ra) bízni az átigazolásokat, Leonardo-nak nincs még igazán tapasztalata ebben, de ha csak Galliani-n múlik a dolog, akkor a következő idényben is csak olyan csapatunk lesz, mint az elmúlt két szezonban, vagyis ismételten nem leszünk képesek komoly cím begyűjtésére (persze minden tiszteletem az Európai Szuperkupa- és Klub VB-győzelemért ;) )

Link to comment
Share on other sites

Attól, hogy "csak" két és fél éve szurkolok ennek a két csapatnak, nem azt jelenti, hogy korábban nem néztem focit, és hogy nem voltam képben azokban az időkben.

Te kezelsz mindenkit úgy mintha csak tegnap kezdett volna focit nézni...

 

Állítólag 40 millió fontos ajánlatot tett a Chelsea David Villáért. Nem lenne rossz, de szerintem sok érte 40 milla.

Link to comment
Share on other sites

Villa nem fog elmenni Spanyolországból, főleg nem Angliába. Több esze van neki.

 

Kaká sorsa ma eldőlhet, ami azt jelenti, hogy lassan elkezdhet bevásárolni a Milan. Senna szerintem nem megy el, 30 alatt nem is adná a Villarreal. Pirloval nem tudom, mi a bajod. Szerintem megfelelően jó. A Milannak Gourcuffot kellene megtartani. Az a srác nagyon jó lesz. Teljesen az az eset lenne, mint a Realnál. Megvette Calderon 36-ért Robbent, amikor teljesen ingyen ott volt Mata.... :D

Link to comment
Share on other sites

A bökkenő csak az a Gourcuff-dologgal kapcsolatban, hogy a Milan vezetősége kijelentette, hogy nem tart igényt a játékosra, így aztán Gourcuff végleges szerződést kötött a Bordeaux-val (amiért a Milan természetesen kapott átigazolási díjat) Ebben a dologban is gondolom Galliani keze van bent a leginkább, pedig gondolkodhatott volna, mielőtt ezt a döntést meghozza; Gourcuff ebben a szezonban megmutatta, hogy mit tud, hiba volt elengedni (főleg ha belekalkulálták azt is, hogy Kaká valószínűleg távozni fog :huh: )

Link to comment
Share on other sites

Ez azért nem így működik. És embere válogatja. Fernando Torres? Annó akarta a Barcelona is mégis a Poolban kötött ki. És lassan félisten lesz. Neki bejött.

 

Az angol bajnokság a béka segge alatt lenne külföldiek nélkül. Jóval nagyobb trágyában lennének, mint a spanyolok vagy az olaszok. Dehát a 6+5 is elég messze van és én nem is akarom hogy bevezessék.

Viszont amennyiben bekövetkezik akkor olyan átrendeződések várhatóak a futball világában hogy csak na. Az angol utánpótlás -értsd ANGOL gyerekek- képtelenek bekerülni nagyrészt az első csapatba mert a bevándorlók kiszorítják őket. Nem fog próbálkozni -vagy csak nagyon kevés- edző azzal hogy angol játékosokat vigyen az első csapatba és őket próbálgassa amikor KÉSZEN ott van neki a kongói vagy elefántcsontparti vagy esetleg szerb aki már kész játékos.

 

Az angol válogatotton meg is látszik, hogy egy-két kimagasló képességű fiatalon kívül nincs senki... nincs választék. Át lehet nézni a spanyolokhoz. Nem okoz gondot ha kidől 5 játékos. 5 nagyjából ugyanolyan képességű meg rendelkezésre fog állni.

 

 

Szóval az eredeti dologhoz hozzászólva: nincs olyan h angol angol bajnokságban akar focizni spanyol spanyolban stb. mondom embere válogatja. Villa is biztos hogy kétszer annyit keresne mondjuk a Chelsea-ben mint mondjuk a barcában ő nem megy. Torres meg megy. Ilyen egyszerű.

 

Az megint más kérdés hogy ki hol és hogyan válik be, mert Spanyolországban igazán nagyot alkotó angol játékost nem tudok mondani. Fordított esetben sem sokat, de azért úgy már vannak példák. Torres, Fabregas, Arteta(rá azért lehet mondani h nagyot alkotott, még ha nem is nagy csapatban), Xabi Alonso, akár Arbeloa is lehet ilyen szal van pár példa.

Link to comment
Share on other sites

igen, ez igaz, ők a bevállalósabbak; de szerintem a spanyol játékosok 95%-a nem áldozná be az anyanyelvét a hazáját az időjárást meg ezeket, hogy Angliába jöhessen játszani.

 

sőt...

Ezek a játékosok Liverpooliak (amúgymég + Reina); nyilvánvalóan Rafa Benítez csábította át őket, de rajtuk kívűl akkor sem lenne sok spanyol, csak Benítez az igazi húzónév, ha ő nincs, spanyolok sincsenek a PRemie rLeaguebe

Link to comment
Share on other sites

Nem minden a pénz, van olyan játékos (mint szerintem Villa, aki kijelentette, hogy vagy Madrid, vagy Barcelona), akinek többet jelent a hazája a pénznél. Az angol bajnokság főként a sok külföldire épít. Egyszer, ha jön a 6+5, akkor nagy gondban lesznek a PL csapatok.

Torres esetében én inkább arra gyanakszom, hogy az Atletico miatt nem ment a Barcaba. Akkor régi csapata ellen is játszott volna, minden évben legalább kétszer.

 

Gourcuff akkor a Bordeaux játékosa? Sikerült összedobni a pénzt rá? :)

Link to comment
Share on other sites

Úgy tűnik az előzetes hírekkel ellentétben ma sem lesz akkora bejelentés Kaká ügyében, de új fejlemények azért így is vannak. Ami sajnos ismét csak negatívan hat a Milan számára, és a brazil játékmestert "közelebb hozza" a Real-hoz :( :

Úgy tűnik, hogy már biztosra vehető, hogy Florentino Pérez megszerezte a Milan brazil sztárját, Kakát. Legalábbis a brazil Globoesporte napilap beszámolója szerint a „királyi gárda” orvosi stábjának főnöke, Juan Carlos Hernández Recifében járt, hogy megvizsgálja a futballistát.

 

A lap információi szerint a jelenleg a brazil válogatott szállásán tartózkodó Kaká engedélyt kapott a Brazil Labdarúgó-szövetségtől, hogy találkozzon a Real Madrid orvosával a vizsgálatok miatt.

 

Ha a hír valóban igaz, akkor már csak az van hátra, hogy a „királyi gárda” hivatalosan is bejelentse, a brazil sztár immár a Real Madrid játékosa. Spanyol és olasz értesülések szerint a madridi klub hozzávetőlegesen 65 millió eurót utal át a Milan számlájára Kakáért, aki előre láthatólag öt évre szóló szerződést köt a spanyol csapattal, és ezalatt 45 millió eurót keres majd.

Az ilyen híreszteléseknek nem nagyon szabad azonnal bedőlni, főleg nem, ha egy brazil újságtól származik, de ez sem jelenti azt, hogy ez biztosan nem igaz, és akkor Kaká még közelebb került a Real-hoz :(

 

Mire megírtam ezt a hsz.-t, megjelent ez:

Silvio Berlusconi, az AC Milan tulajdonosa cáfolta, hogy Kaká sorsa már eldőlt volna, és a brazil a Real Madridban folytatja pályafutását. //

Az olasz miniszterelnök elmondta, hétfőn tárgyal Kakával telefonon, és ha rajta múlik, akkor a középpályás nem hagyja el a milánói csapatot.

És itt van még ez a Berlusconi-nyilatkozat is:

"Valószínűleg hétfőn nyilatkozom!" - nyilatkozta Berlusconi. "Akkor mindenki megtudja milyen döntés született, addig nem mondunk semmit, amíg nincs határozott döntés az ügyben. Jelenleg nem tudok beszámolni ilyenről. Hétfőn találkozom Kakával, aztán majd meglátjuk. Félretéve a Kakával való barátságunkat, a döntés az édesapján múlik... Ha Kaká távozik, akkor még mindig van egy Ronaldinhónk."

A kettő kicsit szemben áll egymással, a másodikban semmi utalás nincs arra, amit az első állít :huh: Nem tudom minek érdemes hinni, és minek nem, most megint várunk holnapig a nagy bejelentés reményében, aztán lehet, hogy megint jól "pofára esünk" :huh: Majd meglátjuk...

Módosította vassadi
Link to comment
Share on other sites

A Real Madrid elismerte, hogy ajánlatot tesz/tett (vagyis érdeklődik) Xabi ALonso, és Antonio Valencia után, bár azt i s kijelentették, hogy valószínűleg nem fognak versenyfutásba kezdeni a Manchesterrel és a Liverpoolal.

Antonio Valenciáért az előző hónapban 21,5 millió fontos ajánlatot tettek, amire a United még nem reagált (ők a Madridnál korábban ajánlatot tettek 16 millióval); az ügyben döntő lehet hogy Valencia nem akar Madridba menni, sőt semmilyen más spanyol csapathoz sem, mert jól érzi magát Angliában, és nem akar most ilyen nagy változást az életében.

Elvileg a United, Real, Chelsea trió is érdeklődik Ribery után, hamarosan Riberynek kell döntenie hogy melyik az a klubb ahová szívesen menne.

Samuel Eto'o-ért 25 millió fontot ajánlott a City, de még a Barca nem engedi el, mert versenybe van még érte az Inter is

 

jóreggelt:)

Link to comment
Share on other sites

Napi pletyka

 

Agüero a CFC-ben?!

Az argentin ász elismeri, hogy boldogan veszi a londoni kékek érdeklődését.

Az Atletico Madrid sztárcsatára nagyon örült amikor meghallotta, hogy a Chelsea gárdája szeretné megszerezni a nyári átigazolási szezonban.

Kun nagyon örül, hogy 12 szerzett találatával ő is segíthette a kiesebbik madridi alakulatot a negyedik hely megszerzésében.

Agüero-t már több nagy csapattal is szóba hozták, de ő kijelentette, hogy nagyon boldog jelenlegi klubjában és ha a vezetőség is úgy akarja akkor szívesen maradna.

Egyes hírek szerint Agüero már nagyon közel áll, hogy a Chelsea csapatához igazoljon a nyáron.

Agüero kivásárlási ár körül belül 30.000.000 millió euró lehet. Amit a Chelsea tulajdonosa Roman Abramovic hajlandó lenne megadni.

 

 

Brazil válogatott védőt vesz az angol Manchester City|

 

Brazil válogatott védőt vesz az angol Manchester City. A kiszemelt a portugál Benfica játékosa, Luisao. A 27 éves-, 30-szoros válogatott játékos 2003 óta játszik a lisszaboni klubnál. Korábban a Cruzeiro és a Juventude játékosa volt.

 

 

A török Fenerbahcéhez napokon belül aláírhat az olasz AC Milan holland válogatott középpályása

 

A török Fenerbahcéhez napokon belül aláírhat az olasz AC Milan holland válogatott középpályása, Clerence Seedorf. A 33 éves játékos az új német vezetőedző, Christoph Daum személyes kérésére kerülhet az isztambuli klubhoz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...