Jump to content
PirateClub.hu

Transformers: The Dark of the Moon


hankock
 Share

Recommended Posts

  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Michael Bay egyszer már összetörte ezt a kocsit

Elképzelhető, hogy nagyköltségvetésű, látványos filmjei némelyik snittjére Michael Bay annyira büszke, hogy nem szívesen hagyja feledésbe merülni őket, a kedvenceit inkább felhasználja még egyszer. Egy szemfüles néző két részt is kikockázott a Transformers 3-ból, amelyekben Bay szemmel láthatóan A sziget néhány kocsizúzós snittjét hasznosította újra, csak persze az új filmhez hozzáadott néhány termetes robotot. A megoldás annak fényében nem teljesen meglepő, hogy már korábban is előfordult, hogy Bay újrahasznosította valamelyik snittjét: az első Transformers-ben egy Pearl Harbor-ból átemelt repülőgép-anyahajó bukkant fel (lásd a lenti videót).

A Sziget-ből "átmentett" snitt (ez a TR3-ban van!):

http://videa.hu/videok/film-animacio/transformers-3-a-sziget-michael-bay-SQVcDsd7PI044XQG

A TR1-ben látható Pearl Harbor-os jelenet:

http://videa.hu/videok/film-animacio/transformers-pearl-harbor-michael-bay-FmNtJrtkiQ5YDna7

 

Nagyon keményen űzik a számítógépes "retusálást". :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Szerintem ha valaki nem látta azt a filmet, ahonnan átmentette, vagy nem tünik fel neki, akkor miért zavarná? Ennyi erővel cikizhetné a régi rajzfilmeket is, mert ott a háttér az mindig ugyanaz volt csak a szereplők mozogtak. (mikor a háttér egy rendesen kiszínezett kép, míg a rajzfilmfigurák pár színű alakok)...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Nagyon jó film! Sajnos úgy tűnik, hogy ahogy be lett fejezve, innen nincs folytatás... :( Viszont érdekelne, Üstökössel mi lett? Valamint ez az új csaj sokkal emészthetőbb, mint a Megan Fox féle, trailerek alapján szidtam, de így a filmben tűrhetőbb :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Nekem nagyon bejött, bár moziban szörnyűlett volna. WC-re kellett volna mennem,mert irtó hosszú lett. Az elején alig volt valami akció, ami kicsit ártot a filmnek, de az a kis story mindenféleképpen kell minden filmbe, aztán azt a"kis" story-t egyre jobban kidolgozták, végül nagyon jó lett.

Egyedül annyi gondom volt vele, hogy az eleje vontatottabb volt,mint vártam,de összességében nagyon jó film lett. 9,5-et adnék neki, de mivel a vége hatalmaslett, ezért megérdemli a 10/10-et :)

Link to comment
Share on other sites

Fúú hát én őszintén megmondom, amikor a moziban néztem majdnem elaludtam az első 40 percen kb. Nem figyeltem oda a történetre meg semmire, csak a végére, és a 3D-re és ez nagy hiba volt! Múlt héten megnéztem itthon is, és azt kell mondjam nekem ez jobban tetszik, mint az első rész :) Imádom, annyi epikus jelenet van benne, hogy csak na :D

Link to comment
Share on other sites

Nagyon tetszik a film. :) A második rész nem tetszett, akkor már azt hittem kifogytak az ötletekből, de most ezt nagyon odatették! Egyetlen hátránya talán, hogy szerintem a kelleténél hosszabbra sikeredett. Én szeretek filmeket többször is megnézni, de egy több, mint 2,5 órás filmnek nehezen ugrok neki újból, ha már egyszer láttam. :D

10/9.9

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...