Jump to content
PirateClub.hu

Hogyan vegyük rá szüleinket hogy ne kelljen elutaznunk velük?


Riskabocee
 Share

Recommended Posts

Üdv!

 

A helyzet az hogy nekem két nap múlva, azaz pénteken el kéne utaznom anyámmal és apámmal tunéziába két hétre. Szállás lefoglalva, út befizetve, kutya elpasszolva ismerősnek, szóval minden meg van már, én mégsem akarok menni, de azonkívül hogy ezt határozottan közöltem, nem történt semmi, szóval néztek rám boci szemekkel majd közölték hogy szó sem lehet róla. Van valakinek vmi ötlete hogy mit csináljak hogy itthon maradhassak? :unsure:

Kevés dolog van amit jobban szeretnék most minthogy itthon maradhassak :lol::mellow:

 

Link to comment
Share on other sites

Nekem van egy ötletem....

 

Vigyenek el engem helyetted :D s 10%-át mondjuk megtérítem :D De most mégis.... komolyan? :) 'Átlagember' örülne, ha világot láthat :P

Link to comment
Share on other sites

Amúgy örülnék a dolognak, ha nem lenne közben csaj akit nem akarok itthonhagyni :D Amúgy frankón fele ismerősi köröm azt mondja hogy hülye vagyok és menjek, másik fele hogy mekkora szpás hogy pont most, miért nem jöttem össze előbb a csajjal akkor jöhetne ő is vagy miért jutottam el most idáig vele :D Ma fateromnak ezt ismételten kifejtettem aki azt mondta hogy ha nem érzem jól magam és mittoménmi akkor esetleg egy hét múlva visszajöhetek ^^' Nem ismeritek apámat, szinte kizárt hogy elengedjen, de engem sem, én meg elintézem hogy hazajöjjek egy hét múlva :D Az úgy még jó is, a családos karácsonyról lemaradok, de utána meg itthon vagyok. Persze ez csak csúnya elmélet :D

Link to comment
Share on other sites

Én gondolom h ez hogy van, még nem dugtad meg és most szilveszterre tervezitek igaz???nah ez tényleg nagy szopás..:D

igen engemse hagynának itthon ismerem én siakartam mardani Egyiptomba mentünk a szomszédba de aztán elkellett mennem mondjuk nem bántam meg ez az 1hét ez marha nagy kamu:D

vigyenek el szüleid vki mást jobbat nem tudok.

Link to comment
Share on other sites

Csajt elvinni nem lehet, nem arról van szó hogy több hónapja járunk mert akkor sima ügy lenne, hanem kb. ezen a két héten múlik/múlna hogy mi is lesz, mert van egy 2 hónapos távkapcsolata, és nem tud dönteni, velem többet találkozott volna a szünetben mint a barátjával, és hétszentség hogy összejöttünk volna. hihi :lol:

Amúgy az lesz a nagy helyzet, hogy én most összecsomagolok, kimegyek Tunéziába, két hét múlva visszajövök, majd mondom a csajnak hogy hoztam két ajándékot, az egyik az amit kint veszek vmi szuvenir xD, majd második ajándékként csúnyán lesmárolom. A reakciója azonnal körképet fog adni a közben történt eseményekről :D Ha lebasz egyet, akkor bukta, ha mosolyog, akkor nem, ha furcsán néz, akkor meg nemtom mi van :D

Mindenesetre kellemes ünnepeket nektek, ha visszaértem majd leírom hogy megérte-e, mik voltak mik nem voltak, és hogy mi lett végül a sztoriból :D

Sziasztok! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Há' megjöttem.

Az eleje nagyon rossz volt, csak arra gondoltam hogy mit fogok én itt csinálni két hétig, azért ez be is jött kb, mert sokszor unatkoztam. A szállóban vagy kisgyerekes családok vagy nyugdíjasok voltak, egyedül 1szer voltak 3 napig korombeliek, velük össze is haverkodtam. Összességében ha most így utólag választhatnék, nem mennék ki, bár élveztem sokmindent, a szálloda kifogástalan volt, az emberek barátságosak, stb. Az tuti, hogyha haverokkal mentem volna ki, ugyanez a két hét életem egyik legjobb két hete lett volna :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Riskabocee megértelek :) ... velem is ez történt kb 1 hónapja ... csak nálam annyi a változás hogy a csaj velem járt és egy távkapcsolatért eldobott engem mint egy szemetet <_<(bár csak 30 km de az is távolság)

De ahogy látom te neked már megvan a további program :D Nekem most a zenélés fontosabb, egyenlőre elég a lányokból :)(nemsokára minta is lesz PirateClub-on)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...