Jump to content
PirateClub.hu

Nemtudok Vistára NVIDIA illesztőprogramot rakni:(


Rena76
 Share

Recommended Posts

Helló.

Egyszerűen már agyvérzést kapok tényléeg, merrt a vistára (sp1es) nem me3gy fel egyik nvidia illesztőprogram sem...Már h videókártya illesztő...7600GSem van és ha felteszem a drivert a következő indulásnál kikapcsolja a monitort....Mit tegyek?Ilyenkor mindig reset, csökkentett mót és vagy letörlöm az nvidia drivert , vagy az eszközkezelőben eltávolítom a kártyát így leghközelebbi indulásnál feléismeri és a vista saját driverét rakja fel...Akkor megy csak, de dühííítúőőőőő!!!!

Köszi, ha valaki segít:)

Link to comment
Share on other sites

Hát nemtom mi lehet a gond.

Nekem is 7600GS-em van, és nem volt semmi gondom, pedig én X64-es Vistát használok.

Milyen felbontás/monitor frissítéssel nyomod?? LCD vagy CRT monitorod van?

A DVI be van bedugva, vagy a síma VGA kimenetbe a monitor kábeled?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Helló.

Egyszerűen már agyvérzést kapok tényléeg, merrt a vistára (sp1es) nem me3gy fel egyik nvidia illesztőprogram sem...Már h videókártya illesztő...7600GSem van és ha felteszem a drivert a következő indulásnál kikapcsolja a monitort....Mit tegyek?Ilyenkor mindig reset, csökkentett mót és vagy letörlöm az nvidia drivert , vagy az eszközkezelőben eltávolítom a kártyát így leghközelebbi indulásnál feléismeri és a vista saját driverét rakja fel...Akkor megy csak, de dühííítúőőőőő!!!!

Köszi, ha valaki segít:)

 

Szia!

 

Nekem 8400GS van/volt és ugyanez volt a gondom, mikor betöltötte az Nvidia drivert kikapcsolt a monitor.

Nálam a kártya volt a hibás egyszerüen nem ment Vista alatt egyik driverrel sem. Kicseréltettem egy másik gyártóéra és próbáltam feltenni a legújabb drivert a friss Vistára de nem ment végig a telepítés. Csak egy régebbi 7813-as ment fel most ezzel jó.

Tehát vagy a kártya rossz, vagy próbáld eggyel - kettővel régebbi driverrel.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ÜDV!

 

Nekem olyan problémám van. hogy nvidia geforce go7400-as 256MB kártyám van egy MSI laptopban, Vista 32bitet használok, és ahogy az MSI honlapjáról leszedett drivert felteszem - mivel mást nem fogad el - egyszerűen 64MB-osnak ismeri csak fel a kártyát! Ez miért lehet? Ráadásul elvesz vmi 250 megát a rendszer memóriából, hogy ezt pótolja.....

 

Hogy lehet ezt orvosolni???

 

Köszi a segítséget!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...