Jump to content
PirateClub.hu

Telepítés de hogy?


nokedli12
 Share

Recommended Posts

Sziasztok!

Valakitöl 1kis ötletet várok,hogy hogyan tudnám feltelepiteni a win2000-et 1 gépre,itt nem is a win-telepitéssel lenne gondom,hanem a géppel,amit ugy kaptam,szerintem valami ipari cucc-ami áll 1db 600-as p3 procibol,128-ram,2 usb,2 picimaci hang ,videokimenet,és ami szép az egészben,akkora mint 1 laptop,csak nem kell kinyitani,frankon be lehet bárhová épiteni,én majd a kocsiba szánnám,de eddig winNt-volt rajt,amivel az a gond nemkomálja az usb-t,ezért kéne rá win2000-de hogyan,mivel nincs bennt cd,se foppy,csak a 30gb-vinyo-ja és touch-os is!no s ebbe kérnék valakitöl segitséget,hogy tegyem rá igy a win2000-et-vagy létezik-e valami olyan verzio,amit ha kiveszem a vinyot rárakom és onnan hajlando települni????????

elöre is kösz!!!

Attis

Link to comment
Share on other sites

Hali!

Az a gond hogy már nincs rajt semmi,1 winXp-van rajt de az is ugy hogy másik gépen fel letttelepitve csak ugy kopaszon,azt átraktam a vinyot ebbe a gépbe,de szegény xp-csak odáig indul el hogy bevillan a logoja azt a szokásos csökkentett mod és társai,elötte van 1 kis kékhalál,de azt még nemtudtam pont ott megállitani igy nemtom mit ir,

Módosította Gabi89
Ne idézd feleslegesen az előtted szólót
Link to comment
Share on other sites

No erre kiváncsi leszek,elvileg holnap kapok 1 picimacis cd olvasot,elválik mit kezd vele a gép,te a kék halál meg nemlehet hogy azért van,mertkevés az xp-nek az a gép,plussz-az xp-t csak probábol telepitettem rá a vinyojára egy másik gépen,azt kivetem a telepités végén-és átraktam a vinyot a saját helyére?????

Módosította Gabi89
Ne idézd feleslegesen az előtted szólót
Link to comment
Share on other sites

Szerintem nem mert 1 nemlátom sehol hogy jelen lenne külsö Cd-,se picimacis feliratot se találok,ja 3 a cd-se tom kinyitani tehát az mintha nem menne,pedig bizt jo mert bedugom a laptopba azt go műxik

Módosította Gabi89
Most szóltam utoljára ne idézd állandóan az előtted szólót mert nem erre találták ki. Idézni akkor kell ha nem egyértelmű,hogy kinek válaszolsz....
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...