Jump to content
PirateClub.hu

Mi volt a legizgalmasabb, a legérzelmesebb és a legviccesebb film amit eddig láttál?


Shyllard
 Share

Recommended Posts

Érdekelne, hogy mi volt számotokra az a film, amelyen előredőltetek a székben izgalmatokban, melyik volt az, amelyik nagyon meghatott, vagy éppen elszomorított titeket és melyik volt az, amelyiken szakadtatok a röhögéstől.

Itt vannak, amelek nekem nagyon tetszettek:

Legizgalmasabb: Batman The Dak Knight-Ez első és egyetlen film életemben, amelyiken előredőltem a székben, hogy minen képkockáját megjegyezzem.

Legérzelmesebb: Egy csodálatos elme-Hol bánatomban, hol meghatódásomban sírtam.

Legviccesebb: Producerek-Meg sem tudnám számolni, hogy hányszor láttam, de mindig szakadok a röhögéstől.

Remélem sikerül beindítani a topikot, mert érdekelne, hogy kinek melyik filmek tetszettek a legjobban!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Izgalmas: Silent Hill. Már 4* megnéztem, de a sötét hangulat és a karakterek annyira megfogtak, hogy lehet jövő héten megint megnézem!

 

Érzelmes: Rég láttam ilyen jellegű filmet, talán a Silk, magyarul Selyem volt az, amiben a fura gondoltok mellett az érzelmek is nagyban teret nyertek.

 

Legviccesebb: Monty Python Flying Circus...most nézem meg, mind a 45részt és van amit már 3* láttam, egyszerűen lebilincsel és tényleg szórakoztat, nem az a falusi, egyszerű humor, intelligenciát és odafigyelést igényel!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Legizgalmasabb:A bankrabló John Dillingerről szóló Közellenségek (Public Enemies),ami szerintem egy nagyon jó gengszterfilm Johnny Depp és Christian Bale főszereplésével!

 

Legérzelmesebb:Ezen sokat töprengtem..A bakancslista.Felváltva derültem és sírtam a filmen,ugyanakkor mélyen megérintett és elgondolkodtatott!Jack Nicholson és Morgan Freeman már önmagában is siker egy filmhez,de itt még a történet is nagyon jó.

 

Legvicesebb:Másnaposok! :P majdnem sírtam a röhögéstől a moziban,ez igazán állatira sikerült vígjáték!!

Link to comment
Share on other sites

Legviccesebb : Nemtom mi volt a legviccesebb most hiába töröm a fejem semmi nem jön elő. Ja de a Karib tenger kalózai 2. A többi annnyira nem tetszett :S

Legizgalmasabb : Con Air - A fegyencjárat

Legérzelmesebb : Eddig amit legérzelmesebb filmet láttam a TITANIC volt. Utálom az érzelmes filmeket :D

Link to comment
Share on other sites

Húú nem is tudom :)

 

A film aminek minden kockájára kiváncsi voltam és előre dőltem a székben, nem egy nagy akciófilm de nekem az Amerikai szépség és a Harcosok klubja. Mindkettő klasszikus.

 

Legérzelmesebb talán a Rekviem egy álomért, nem is szégyellem, azon a filmen elsírtam magam.

 

Legviccesebb talán a Lesz ez még így se! és a Másnaposok, mindkettőn szakadtam :D:D

Link to comment
Share on other sites

A legizgalmasabb talán a Bourne ultimátum.egy percig se unatkoztam

A legérzelmesebb A forrás.minél többször megnézem annál jobban tetszik.a zenéje és a látvány zseniális.és nem birom megállni h ne sírjam el magam a végén

A legviccesebb az Ace Ventura.kiskorom óta imádom

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

 

Legizgalmasabb: Hetedik

Legérzelmessebb: Halálsoron

Hetedik

Legviccesebb: Borat

Ne szórakozz Zohannal

The pick of the destiny

Link to comment
Share on other sites

Legizgalmasabb: A rettegés háza

Legviccesebb: Eurotrip... bár sztem volt viccesebb is, csak most hirtelen nem jut eszembe:)

Legérzelmesebb: Keith (nem az a szokványos szerelmes film. nagyon megfogott a főszereplő jelleme.) ; A jövő kezdete (igencsak tanulságos)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

legviccesebb: talán a Feketék-Fehéren

legérzelmesebb: Szerelmünk lapjai , életemben ezen a filmen sírtam először, bár ez inkább a legromantikusabb volt

legizgalmasabb: a Sherlock Holmes vagy a fűrész, na abból nem tudnám kiválasztani,hogy melyik lenne

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...