Jump to content
PirateClub.hu

Cikis esetek amik megtörténtek veled!


iceman_89
 Share

Recommended Posts

Nahhh helló emberek!

 

Nem láttam ilyen topicot és gondoltam csinálok egy ilyet. Ide olyan vicces/cikis sztorikat várnék ami megesett veletek vagy valamelyik haverod mesélte vagy mit tudom én, szex előtt/közben/utána :D Hát írok én is egyet ami múlt pénteken esett meg velem és b.nőmmel. Az volt a lényeg h itt voltunk nálunk és nem volt itthon senki hát mi egymásnak is estünk ahogy kell :D Én már kigombolt nadrágban meg felső nélkül feküdtem félmeztelen csajomon és hát egyszer csak anyu annyit szolt h jah bocsi :D :D :D :D :D Mert én annyira lusta voltam már h áhhh úgyse jönnek haza egy jó ideig és még arra se voltam képes h a szoba ajtót bezárjam :D Hát a menet az elmaradt de én annyit nevettem szegény csajos meg teljesen elszégyellte magát :D :D Nah valami ilyesfajta sztorikra gondolok :D

Link to comment
Share on other sites

A csajt hátulról küldtem és a kutya belökte az ajtót, mert nagyon hangos volt leányzó...muter meg ott állt és nézte, hogy mi van...

Meg mikor az óvszert kidobtam és a kiskutyám meg kivitte és a vendégek előtt azzal játszott... vagy amikor a konyhában a lány orálisan és bejött az édesanyja...vagy, vagy, vagy...volt egypár, mert azért én adom nekik! :)

Link to comment
Share on other sites

ezek elég súlyosak :D

volt barátnőmmel volt egy kevésbé cikis eset, iszonyat egymásra voltunk indulva, tépjük le egymásról a ruhát, stb, erre csörög a nővérem telefonon a világ másik végéről, hogy vegyem fel a forma1-et neki... hát finoman szólva elküldtem a jó francba, aztán a lány mondta, hogy ne húzzam már fel magam ilyesmin és végülis jót röhögtünk rajta :)

Link to comment
Share on other sites

Hali!

 

Hát nekem ennyire cikis még nem volt, de volt egy pár cinkes szituáció.

 

Barátnőm itt volt nálunk, és hát már igencsak egymással voltunk elfoglalva(rajtam már csak egy boxer volt), és szóltak hogy mit kérünk majd ebédre(egymást B):D ) és kimemntem a szobám elé, de pont akkor jött fel hugom, én meg ott álltam egyszál boxerban, barátnőm meg bent egy szál tangában.

Aztán még volt egy jóféle:

szintén itt volt bnöm, bent ,,filmeztünk" a szobámba... és kopogott muterom hogy mennek el vhova.

Anyám benyitott s a következőket látta: nyakig betakarózva mindketten, az ágy mellett szétdobálva a farmer,nadrág,boxer,bugyi. :D

Azóta nem szokott bejönni.... :D

Link to comment
Share on other sites

Nálunk nyílt titok a szex, mivel a Párommal hétvégente egymásnál szoktunk aludni, és mindenki tudja, hogy este nem sakkozni szoktunk. Mivel a szobán az öcsémmel együtt osztozkodom, ezért ő anyámékhoz van küldve ezeken a hétvégi estéken. A PS játék és minden persze ebben a szobában van, öcsém nincs is kitiltva, és mi sem csinálunk semmi olyat, DE szintén iratlan szabály hogy este 9 után az öcsém már nem jöhet be a szobába.

Egyik hétvégén összevesztem anyámmal. Öcsém pedig 9 után bejött a szobába figyelmeztetni engem, hogy anyám mérges rám. Nos, képzelhetitek szituációt, rajtam még volt egy boxer, igaz már szinte semmit sem takart, mert már eléggé felajzott állapotban voltam a Páromat próbáltam a testemmel védeni, és takarni, mert ő már teljesen meztelen volt.

Ami a vicces, öcsém annyira megijedt, vagy nem tudom miért, de nem hogy nem jutott szóhoz, de nem esett len neki a dolog. Csak állt, nézett és mondta nekem,nekünk a magáét anyámról... Ekkor rákiabáltam, kiment,,,

Szerencsére a szituáció azt vonta maga után, hogy a veszekedést anyám elfelejtete, mert az öcsém lett letolva, hogy hogy mert ránk nyitni :lol:

Link to comment
Share on other sites

Barátnőmék családjával együtt ebédeltem - az ebéd közben nem mellékesen meg akartam említeni, hogy a nővéremnek babája lesz - na ez az ebéd közben így jött le "Baba lesz nálunk" Képzelhetitek, hogy keresztbe állt a csirkecsont mindenkinek a torkán, amikor kimondtam :lol: (másodéves egyetemisták vagyunk)

Link to comment
Share on other sites

Amikor az aktus után öltöztünk fel, én háttal ültem az ajtónak, előttem barátnőm térdelt és ekkor benyitott a bátyja (jó szokás náluk hogy nem kopognak, bár lassan megtanulják xD). "Jaj bocs" és kiment :D

Másik jó kis eset hogy előre szóltam anyámnak hogy most ne gyere a szoba közelébe, aztán egyszercsak kapom az smst : feladó Anya üzenet: gyertek kész az ebéd

xD

Link to comment
Share on other sites

Nálunk is volt pár hasonló!

Legdurvább, út szélén egy erdei lehajtónál a kocsiban akcióztunk párás lett az ablak és nem láttam ki meg b.nőm se.

Egyszer csak azt veszem észre valami fény van elöttünk egy kamion állt ott telis tele fával és szállt ki belőle a sofőr hogy mért nem megyünk el az útból mivel nem lehetett elférni, hála égnek időben vettem észre b.nőm rucit felkapta én meg gumival a farkamon hátratolt üléssel kocsi indít lükverc és góóóóó a kamion meg jött utána max engem látott b.nőmnél párás volt az ablak...... jót röhögtünk rajta de azóta se mentünk arra a részre akciózni.

 

Másik mikor Balatonon voltunk én ott lakom közvetve mellette de b.nőm 120km re a Balcsitól szóval alig várja nyáron hogy lemenjünk és hát nem birtuk nyakamba ugrott és ott csináltuk lassan de szinte mindig volt fürdőző a közelben lol :D :D

 

Hirtelen ennyi.

Link to comment
Share on other sites

Az anyukák általában jó sztori szereplők ! Nekem az 1ik anyukás történetem az amikor ajtót tévesztettem és véletlenül rányitottam a leányzó anyukájára (meztelenül,álló helyzetben), szerencsére másnap csak ködösen emlékezett az éjszakai látogatóra.Vagy amikor a nappaliban túl hangosan TV_ztünk, és anyu leszólt az emeletről : "Gyerekek mit csináltok??!!" <- na most erre nem felelhetem azt ,hogy : "Kézcsókóm, éppen a lányát fényezem, hátulról..." !Vagy amikor már 1órája ment a műsor éppen fluttyantás előtt voltam és ekkor a bekapcsolt TVből egy angyali arcú színésznő beröfögi a következőt : "A játék neve hátbaszúrós... !"...vahhh :) mindketten annyira röhögtünk, hogy újra kellett kezdeni az egészet !A következö nem igazán ciki vagy vicces hanem egy fájdalmas baleset, amikor egy rávetődés alkalmával elbúcsúztam a köldökpiercingemtől.A sima banán alakú golyós testékszer a lány övében elakadva,kiszakadt a köldökömből és nagyon vérzett, fájt is,egy hosszúkás párhuzamos fehér sebhely maradt a helyén ! Ebből is látszik,hogy veszélyes a testékszer amikor a hormonok tombolnak.

Link to comment
Share on other sites

Barátnőmék családjával együtt ebédeltem - az ebéd közben nem mellékesen meg akartam említeni, hogy a nővéremnek babája lesz - na ez az ebéd közben így jött le "Baba lesz nálunk" Képzelhetitek, hogy keresztbe állt a csirkecsont mindenkinek a torkán, amikor kimondtam :lol: (másodéves egyetemisták vagyunk)

 

uhhh, basszus! ezen most könnyesre röhögtem magam, főleg hogy eléggé vizuális típus vagyok s elképzeltem.. :D :D

Link to comment
Share on other sites

Egyik vasárnap délelőtt kicsit korábban felkeltünk barátnőmmel és hát a tini-nidzsa nem kötött le annyira minket, mint egymás. Így el is kezdtünk "játszani":). Már javában folyt a történet amikor is kopogtak az ajtómom. Gyors kihúz:) vissza eredeti pózba és megjátszva hogy pont most ébredtem fel, mondom gyere. Erre bejön hugom, mert neki pont most jutott eszébe hogy vmi power pointot kell holnapra csinálnia. Ugyebár az nem két perc. Mi meg csont meztelen, nyakig betakarva:D

Olyan jó 40-50 perc múlva jött az ebéd. még jó hogy hugom éhes volt így gyors eltiplizett.

 

Igazából nem ciki volt, hanem idegesítő. A legjobb pillanatokat veszni hagyni:D

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nekem három ilyen sztorim is van:

Első egy haverommal történt meg.

Hazavitte a lányt, és ugye a srác szobájában elégé egymásnak estek, takaró se volt rajtuk. Mivel a szobájában volt a ház egyetlen számítógépe, egyszer arra lett figyelmes, hogy nyílik az ajtó, és faterja jön befelé így: "Jöttem megnézni valamit az inter... Majd később!" - és kiment. Mondanom sem kell, hogy a haverom utána leordította a faterja fejét.

 

A következőt nemrég hallottam a villamoson :P , de mondjuk néztem is nagyon, hogy vannak ilyen hülyék is, akik villamoson - nem is suttogva - tárgyalják ki az ilyen dolgokat <_<

Na szóval felszállt két elég alkoholista fejű gyerek a villamosra, és elkezdték kibeszélni a szilveszteri házibulit. Egyszer az egyik mondja, hogy ő igencsak összemelegedett az egyik csajjal, és elvonultak kettesben az egyik szobába. Már éppen a végén jártak a dolgoknak, a csaj éppen orálisan készült befejezni az együttlétet, amikor megesett a fájdalmas baleset. A lány állkapcsa begörcsölt, és erőteljesen ráharapott a srác lomposára :o ! A srác azt mondta, hogy kb. 1/2-1 óráig alig bírt menni, és ülni se volt kényelmes.

 

A következő sztori viszont velem esett meg:

Tavaly a koli dohányzójába kimentünk szobatársammal, és kint volt két csaj. Köszöntünk, és leültünk velük szembe. Egyszer csak halljuk, hogy az egyik csaj ezt mondja: "Képzeld! Tegnapelőtt elestem és letört az első fogamból egy darab! Azóta nem tudok szopni, mert csikarom a .....!" - Mi azt se tudtuk, hogy hova nézzünk szobatársammal, hogy ne röhögjük el magunkat.

Link to comment
Share on other sites

pár hete barátnő anyjára nyitottam rá éjszaka a budin... nembaj, mert kb 3 napon belül viszonozta X)

 

Ez nagyon nagy :D :D :D .... röhögtem magam rajta. De még "viszonozta" :D

 

Meg ezek az SMS-es történetek is tetszenek. :P

 

Szereltessetek rendes zárat az ajtóra. Az megoldja az ilyesféle problémákat.

Nálunk már muszály volt. Nem tanulták meg a szülők, hogy illik kopogni.

Link to comment
Share on other sites

hát igen, de mostmár lassan megtanulják hogy miaz a kopogás, mert régen anélkül jöttek be, mostmeg már kopognak , mondjuk h szabad, gyertek.... és semmi. várnak kb h kinyissuk vagy még 5ször mondjuk h szabaaaaad! :D

Link to comment
Share on other sites

Szasztok!

 

Ez csak marha vicces volt(szerintem). :P

Éppen aktívan töltöttük az időt az ágyamban. (Tudni kell az ágyamról hogy már több mint 18 éves és eléggé nyikorog nagyobb igénybevétel esetén.)

Már éppen a végeztünk volna és eléggé begyorsítottunk. Az ágy persze elkezdett nyikorogni mint az állat. Pár másodpercig bírtuk a nyikorgást de aztán el kezdtünk röhögni mint az állat.

De azért utána befejeztük és meg kell mondanom az a kis röhögés jót tett.

 

Jah!Van még egy.

 

Ismeritek azt amikor annyira benne vagytok hogy lever az izzadtság. Na tutira, és az a lényeg hogy épp action volt és véletlenek összejátszásának hála (izzadtság, mozgás, has behúzás) úgy alakult hogy levegő ragadt közöttünk és egy túl közeli odasimulással enyhe finghanggal távozott. Persze ennek is röhögés lett a vége.

 

U.i:

Még az ágyhoz annyit hogy azóta lecseréltem és ez már nem nyikorog.(többszörösen tesztelve) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ismeritek azt amikor annyira benne vagytok hogy lever az izzadtság. Na tutira, és az a lényeg hogy épp action volt és véletlenek összejátszásának hála (izzadtság, mozgás, has behúzás) úgy alakult hogy levegő ragadt közöttünk és egy túl közeli odasimulással enyhe finghanggal távozott. Persze ennek is röhögés lett a vége.

 

Ilyen nálunk is előfordul néha, egy rövid röhögéssel elintézzük ha olyan a helyzet, aztán mehet tovább :D

 

Velem pár éve történt nyaraláskor: nagyapámnál szálltunk meg, anyámék a délután folyamán elaludtak, mi meg nagyapámmal a másik szobában voltunk. Egyszer csak hallom anyám hangját, gondoltam na felébredtek átmegyek hozzájuk, be nyitok erre ott éppen akcióznak. :D Nem láttam semmi durvát, mert csak így gyorsba tolták, a legtöbb ruha fent maradt. :lol:

Link to comment
Share on other sites

:lol: Látom bővült a topik! :D Jókat röhögtem...

 

osztársam mesélt egy szülös sztorit:

görögbe voltak nyaralni, és ő éjszaka felkelt pisilni, a wc pedig a hálószobával szemben volt...azt mondta, eléggé zavaró volt ugy hugyálni, hogy közben a másik szobában nyögtek...

 

Ez már velem történt meg, kicsikoromban mindig felkeltem reggel 7-kor vagy előtte és átmentem anyáékhoz aludni, de legtöbbször meztelenül voltak az ágyban, amiből én persze nem láttam semmit, de tudtam h ugy vannak....

Akkor még azt hittem azért, mert meleg volt éjszaka... :lol:

még egy vicc:

 

Anyuuu, mi dőlt el az éjjel?

-miért kérezed kisfiam?

hát mert hallottam éjszaka a szobátokból hogy: háát apjuk, ezt már az isten sem fogja felállítani!

 

Anyu mi van a lábadközt?

-sündisznó

És nem szúrja a ......?

Link to comment
Share on other sites

Velem ezek történtek:

-Szilveszter, házibuli (csak 5en) haverok kimentek a kocsmába cigiért de előtte azé mondták h faterja szobájába van koton, barátnőm bemegy vazelin playboy kicsapva az asztalra :)

-Még itt történt mikor elmentek kettesbe maradtunk bnőmmel és hát elvoltunk de nem csuktuk be az ajtót , éreztem h ez lesz de nem érdekelt, csak arra néztünk föl h nagy röhögés van az ajtóban

- Éppen jól elvoltunk bnőmmel itthon amikor csöngetnek, kinyitom az ajtót, unokatesómnak kellett a fényképező becsapom az ajtót beszaladok érte a kezébe nyomom és megint csak becsapom az ajtót aztán a család arról beszélt mekkora paraszt vagyok :)

- És ez volt a legkomolyabb megbeszéltem a lánnyal h nem nagyon vetkőzhetünk le mert jönnek leolvasni a fogyasztásmérőket már éppen túl vagyunk a dolgokon mind 2en pólóba fekszünk és csöngetnek, szitkozódva elkezdünk öltözni boxer a sarokba farmer föl és jöhetnek a munkások kikisértem őket a konyhába ahol észre vettem h áll még a farkam de se alsógatya se slicc fel húzva :)

Link to comment
Share on other sites

Bigbear, az utolsó nagyon üt! :D

 

Egy évekkel ezelőtti szilveszteri bulin történt, mikor is kicsit felöntöttem a garatra, s a haverok felkísértek az emeletre lepihenni. Adott szobában kb 5 ágy volt vagy lehet több is már nem emlékszem. :D Engem ráfektettek az egyikre s ott döglődtem, ha aludtam is keveset, azt se tettem túl mélyen, mert fület szúrt, hogy a szoba másik sarkában lévő ágyon haver meg a nője vagyis inkább a nője ütemesen liheg. :D Na mondom ezek csinálnak valamit. :D Én meg úgy tettem mint aki alszik, de közben majd megpukkadtam a röhögéstől!!! Talán néha mosolyra is húztam a szám, vagy a remegő szemhéjaim váltották ki bennük a gyanút, mikor is órákkal később megkérdezték - amikor már lenn partyztunk ismét mindannyian -, hogy milyen volt a műsor? :P Mondom milyen műsor, én csak játszottam a hülyét, aztán nem tom mennyire sikeresen, mert még egy darabig emlegették a szitut. :D

Link to comment
Share on other sites

Amig otthon laktam anyamnak jo szokasa volt kopogas nelkul ranktorni az ajtot :) Egy ido utan megtanult kopogni halistennek, de neki is meg nagyanyamnak is jo szokasa volt h kopognak, kiszolok h most nem kene, de azert az ajto elott allva elmondjak amit akarnak. Legdurvabb: nagyban megy a menet, nagyanyam kopog, szolok nem kene, erre mondja "de hat hoztam sutit" mondom jo, de most tenyleg nem kene, 5 percig mondta h de hat suti :) Meg altalaban hiaba mondtam h nem kene, kinyitotta resnyire az ajtot benyult es behajitotta amit hozott az agyra ahol mi epp el voltunk foglalva. Rengeteget rohogtunk ezen, de sokszor idegesito is volt :)

Link to comment
Share on other sites

nővérem mesélt egy aranyosat :D

gólyatáborban irtó részegen feküdt az emeletes ágy felső részén, közben a részeg alsószomszéd bejött egy szintén részeg sráccal, hogy legyen egy szép éjszakájuk, be is zárták az ajtót, nővéremet észre se vették :) szóval miközben azok ketten megpróbáltak művelni valamit tök részegen, addig nővéremre rájött a hányinger, szólt is a csajnak, hogy nyissa ki az ajtót, válaszul jött egy ordítás alulról, hogy KUSSOLJ EL! másodszorra tesóm már csak a kulcsot kérte, megint ugyanaz a válasz, csak akkor már egy rúgás is jött alulról :D végül a nővérem oldalra kihajolt, hogy ő most hányni fog.. hányt is, bele a lenti csaj összes csukájába :)

gondolom mire kijózanodtak, égett mindkettő pofája a másik előtt :)

Link to comment
Share on other sites

velem régebben történ h próbálok aludni mir hallom szüleim szobályából h elég hangosan tolják. párszor az is megeset h reggel megyek be és a koton doboza ott van a párnán a tasak meg a földön

múlkor a barátnőmet éppen tolom hátulról állva jön a kutyájuk és az elkezdi ...... a lábamat. majd megszakadtunk a röhögéstől szegény kutya kapot is párat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...