Jump to content
PirateClub.hu

A leghosszabb menetidő ?


_malatz_
 Share

Recommended Posts

Ma az Erotika a kedvenc csevegő topikom,átnéztem és ilyen főcím még nem volt.

Tehát mennyi volt a leghosszabb menetidő 1 fluttyantással a végén ?! A több fluttyból összetevődött maraton nem ér !

/me és csaja -> 6 és fél óra , ebből kb. 20perc a ivás , izzadtság törlés,szuszogás stb...

Link to comment
Share on other sites

iceman89: jogos a kerdes,de azert szerintem az nyilvanvalo,hogy amelyik a standard 30-50percet tobbszorosen meghaladja ott mar valami egyeb tenyezo is szerepet jatszott.Es igazabol ez a plusz lenne az erdekes,de a tudomany jelenlegi allasa szerint :)ez nem biztos ,hogy kovetendo pelda ,ezert nem is publikus, viszont ha valakit erdekel a tema, akkor eppen a megfelelo eszkoz elott ul es kezdheti gyujteni az informaciokat! Aki ugy gondolja,hogy nem utkozik az altalanosan elfogadott iranyelvekkel a hsz tartalma az nyugodtan irja le a korulmenyeket is !

Link to comment
Share on other sites

Eleg erdekes hozzallas,mivel ez fel sem vetodott : -> "Sztem csak a dicsekvéshez kár új topikot létrehozni" <- ez egy kozossegi oldal ahol informacio cserelodik, az Erotika topik a szexualis kultura kiszelesiteset es a tapasztalatcseret hivatott elosegiteni.

Viszont vannak iranyelvei, lehetseges, hogy majd szuletnek olyan hsz_ek is amik neked is segitsegedre lehetnek ! Ellenkezo esetben fogd fel ugy,hogy ilyen is van ... es ennyi , ha a velemenyed szemelyeskedes akkor azt nem biztos, hogy meg kell osztani.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Volt olyan csaj akit nagyon kívántam és ő is engem...akkor a 20perc is elég volt. De volt barátnőmmel nyomtuk egyszer elég ittasan 3és fél órát. fürdőben, ágyban, asztalon...az szép egy éjszaka volt! :) Szóval nem a hossz, hanem az élvezet a lényeg!

 

Jah és csináltam már vadászlesen is, ott meg gyorsan kellett végezni, mert mászkáltak lent emberek, szóval az olyan 10perc volt, de akkor meg őrülten durva! :P

Link to comment
Share on other sites

konkrétan egy nap :D ojan 12óra. de ezt persze nem úgy kell érteni, hogy 12órán keresztül folyamatosan.....

 

egész nap a csajnál voltam, és volt vagy 10óra előjáték, de persze közben filmet néztünk, meg kajáltunk meg ijenek. az aktus meg kb 1óra, szal nem is volt ojan hosszú :lol:

Link to comment
Share on other sites

Egy nap 24 óra és a pettinget miért számoljátok bele...menet az mikor a szervek vagy szájban, vagy egymásban vannak...a pettinget lehet buszon, ünnepi ebéden, film közben úgy, hogy apa is ott van, tehát bárhol...az nem az aktus része!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Sziasztok.

Eddig nekem 7-8 órás volt, de a végén nagyon rossz volt...

Eszt úgy csináltuk, hogy pihentünk egy kicsit, cigi szünet ill. szünetekkel... de ahogy a következő élkezdődőt, mindig egyre jobban- és jobban kellemetlen volt....nem tudtam rájön mért is volt így. Hát egy barátomat megkérdeztem(Nö volt).

És erre mit mondót: '' A szex olyan mint a csoki evés, amikkor megkívánod, és eszel egy kockát, akkor jól esik, egyszerűen mennye, de egy-re többet és többet eszel, akkor már rosszabb- lesz és rosszabb, addig ameddig ki nem köpöd, na már most a szex is ilyen, amikkor meg kívánsz egy lányt, és lefekszel vele, vége van, és az neki nagyon jó volt (Persze neked is:P), és megint akkor már rosszabb- lesz nem annyira élvezni...

Szóval én a rövid menetek híve vagyok, a az 1-2 órába benne vagyok, de többe nem....

 

 

u.t:Meg történt a 7-8 h-ás szex, utána 2 napig, megmozdulni nem tudtam, csak fekümet az ágyamba....XD

Link to comment
Share on other sites

leghosszabb menetidő? hát egyszer nyíregyről mentem a balatonpartra és még pesten átszáltam vonat-metro-vonat az elég hosszu volt. :D de minek számoljátok az előjátékot, most nektek az is aktus hogy megcsókolod a barátnődet függetlenül attól hol? milyen már. Rádszólna valaki a buszon hogy ne dugd a barátnődet közben meg csak megölelted...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Nem túlzás szerintetek a 5óra hossz.

Nem kell beleszámolni az előjátékot.

A menetidőt úgy számoljátok, hogy mikor beteszed és kiveszed közötti idő.

Ezt találtam a neten:

Az optimális szeretkezés ideje átlagosan 3-tól és 13 percig tart, derült ki egy nemrég készült tanulmányból.

Egy korábbi, még 2005-ben végzett kutatásban 1500 pár vett részt, akkor az derült ki, hogy az átlagos szex pontosan 7,3 perc után "ér véget kielégítően". A tanulmány készítésekor egyébként a nőket stopperórával szerelték fel, hogy pontosan mérni tudják az eredményt.

 

Weblapok:

http://www.storyonline.hu/hirek/hoppa_kiderult_meddig_tart/7427/

http://www.lhp.hu/cs_olvas.php?a=11545

Link to comment
Share on other sites

 

Rádszólna valaki a buszon hogy ne dugd a barátnődet közben meg csak megölelted...

 

jáájjjj, ez nagyon jó volt :lol: igazad van. páromnál az aktus 45percig tartott a leghosszabb. De szerintem mindegy,h 2perc, 2óra az a lényeg, hogy jó legyen mind a kettőnknek :rolleyes:

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...