Jump to content
PirateClub.hu

Ati Radeon HD 3870!


Recommended Posts

Sziasztok olyan problémám lenne,hogy az egyik játéknál menet közben a képernyő eltűnt majd visszajött,és kiírta a VISTA hogy az illesztőprogram visszaállt az alap beállításra.

Ez körülbelül 3 napja volt,most szerettem volna filmet nézni a TV-n és a kép el van torzulva,és sötét.

Feltettem a a legújabb ati catalyst-ot,de ugyanaz,majd újraraktam az eredeti videokártyához kapott catalyst-ot,de semmi változás.

 

Mi lehet a probléma?

Kb. 2-3 hónapos a kártya,vigyem vissza megnézetni?

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok olyan problémám lenne,hogy az egyik játéknál menet közben a képernyő eltűnt majd visszajött,és kiírta a VISTA hogy az illesztőprogram visszaállt az alap beállításra.

Ez körülbelül 3 napja volt,most szerettem volna filmet nézni a TV-n és a kép el van torzulva,és sötét.

Feltettem a a legújabb ati catalyst-ot,de ugyanaz,majd újraraktam az eredeti videokártyához kapott catalyst-ot,de semmi változás.

 

Mi lehet a probléma?

Kb. 2-3 hónapos a kártya,vigyem vissza megnézetni?

 

szia Laci nekem is ez a karim van semmi baja nincs ilyet legalábbis nem tapasztaltam még szerintem nézesd meg lehet a ram az ok kiváltoja és nem driver de előtte teszteld XP-én is

a VGA -ám Readon 3870 toxic sapphire játékok fullba videok is XP-ém van ....

Link to comment
Share on other sites

A TV-ből kihúztad a Koax kábelt, ami jön az adás?? Mert az is be szokott zavarni, és torz a kép a TV-n!

 

Eddig nem volt semmi baja csak amióta ennél a játéknál kikapcsolt a monitor és kaptam a hibaüzit.

De az is igaz,hogy eddig videón keresztül kapta a koaxot a tv,lehet,hogy mégis az a gond.

 

szia Laci nekem is ez a karim van semmi baja nincs ilyet legalábbis nem tapasztaltam még szerintem nézesd meg lehet a ram az ok kiváltoja és nem driver de előtte teszteld XP-én is

a VGA -ám Readon 3870 toxic sapphire játékok fullba videok is XP-ém van ....

 

Hát nagyon meguntam a vistát mert az sp1 van fent és nem indítja el a call of duty 4 multit pedig eredeti a lemez.És a cod waw se megy az is eredeti.

Valószínűleg le fogom cserélni a vistát.

Köszi a válaszotok.

Link to comment
Share on other sites

Vistán is fut minden játék. Call of Duty 4 single részét kb 6-szor vittem végig és néha szoktam multizni, semmi gond nem volt vele.

World at War-t meg 1-szer vittem végig, de azzal sem volt gond. Valami más gond lesz nálad és nem az, hogy Vistát használsz. Így távolról nem igazán lehet segíteni. :(

Link to comment
Share on other sites

tegnap raktam fel a cod 4 eredeti még első kiadású változatát,és a vista sp1,alatt nem fut.

Az iw3sp.exe,és az iw3mp.exe hibát észlelt és leáll ezt kaptam.

egy hete töröltem le a cod 5-öt én is végigjátszottam a solo részt,azzal nem volt gond.

 

Szerintem az a gond,hogy amikor megjelent a cod 4 még nem volt vista sp1,és az nem tetszik neki.

Link to comment
Share on other sites

Feltelepítetem a cod 4-et.

Majd az 1.4-es patchet.

Majd az 1.4-1.5-ös patchet.

Majd az 1.6-os patchet.

Majd az 1.6-1.7-es patchet.

 

És utána akartam elindítani,és nem ment mert kiírta hogy az iw3mp.exe hibás és ezért a program leáll.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 5 months later...

Sziasztok!

 

Elég hülye vagyok videókártya témában, de most vettem egy asus eah3870 vga-t. A probléma ott kezdődik, hogy bekapcsolás után folyamatosan sípol a kártya és képet sem ad. Láttam, hogy külön tápkábelt is kell rádugni, lehet hogy ez a baj, de a dobozában nem adtak semmi ilyesmit hozzá, de még csak egy leírást sem, hogy milyen fajta kábel kell. Aki ért ehhez a kártyához segítsen légyszi, hogy mi ez a folyamatos sípolás és hogy milyen kábelt vegyek (lehet hogy a boltban lopták ki belőle???).

Előre is köszi!

Link to comment
Share on other sites

A tápon is kéne lennie ilyen kábelnek. A kártya dobozában is kellene lennie. De lehet, hogy a hülye Asus nem mellékel ilyen kábelt a kártyához. Sapphire-hoz volt.

 

9_thumb.jpg

A fölső kábel az. 6 PIN-es tápkábel a neve(4-pin to 6-pin power cable).

Azért sípol, mert nem dugtad rá.

Link to comment
Share on other sites

kb 1 hónapja van ilyen kártyám, tápkábelt adtak hozzá, csak nem dugtam rá mert minek

 

kérdésem...a ventilátor nektek is nagyon pörög rajta? everest szerint 81%-on pörög és hallani is rajta. Jelenleg fülledtség van és 50 °C-os, normál időben 40 °C körül van. Tőlem alapállapotban is lehetne 50 °C körül csak ne legyen ilyen hangos. Tudom, hogy a 2 kártyát nem lehet összehasonlítani, de 7600 GT sokkal csendesebb volt alap használat mellett. 3870 viszont semmikor se vesz vissza a fordulatszámból. Catalyst over drive részénél hiába állítom órajeleket, hűtésre nincs hatással.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...