Jump to content
PirateClub.hu

Melyik a legjobb INGYENES vírusírtó program?


Kr@sstheon1y
 Share

Legjobb ingyenes vírusírtó.  

97 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Melyik a legjobb INGYENES vírusírtó program?

    • Avira AntiVir
      8
    • Avast!
      44
    • AVG
      20
    • BitDefender
      7
    • Dr. Web CureIt!
      3
    • Egyéb (leírom)
      15


Recommended Posts

Egyre többen keresnek ingyenes alternatívát a fizetős programok helyett.Ezek alól a vírusirtó programok sem kivételek.Írjátok le a véleményeteket az általatok használt ingyenes vírusirtóról.Engem nagyon érdekel a téma.Válaszaitokat előre köszönöm!

(Unokatestvérem Bitdefendert használ és ő nagyon meg van vele elégedve.)

Link to comment
Share on other sites

Én AVG párti voltam mindig ...és meg is vagyok vele elégedve! Nem lassítja a gépet, megfogja a vírust, és 1 éve tökéletesen megy minden vele! Avasttal csak annyi volt a bajom anno, hogy mindig írta a hülyeségeit pedig regeltem meg minden...nem is kell az nekem :D

Link to comment
Share on other sites

Még nem gyártottak olyan szoftvert,ami ne lenne ingyenes. :D Mindenből van crackelt.

 

Ha tényleg legálisan ingyenesről beszélünk,amihez nem kell crackelni meg egyéb nyalánkságok,akkor egy voks az avastra részemről.

 

Igazából sok jó vírusirtó van,mindenki azt dícséri,ami neki bevált.A tesztek meg nem igazolnak az égvilágon semmit,mindegyik gyártó fel tud mutatni egy tesztet,amin az ő terméke a legjobb... Pont úgy van,mint a reklámokban a fogkrémeknél,mindegyiket különösen ajánlja valamilyen "híres-neves orvosi kamara".

 

Egyébként sok gyártó csinál különböző termékeket,pl nemcsak egyfajta AVG,vagy nem csak egyfajta nod32 van...stb.Változik például az is,hogy ugyanaz a gyártó melyik terméke komplett védelem,és melyik mellé kell esetleg tűzfal még vagy spywareirtó...Én a vírusirtókat leginkább az autókhoz tudnám hasonlítani,mindegyiknek van előnye és hátránya is.Az egyik alaposabb,a másik kevésbé fogja a gépet,a harmadik kevesebb vakriasztást csinál,a negyedik sűrűbben frissít...stb

 

Ami nekem igazán bejött az: avast+comodo tűzfal+spybot(vagy helyette spyware terminator) trio(ez így tényleg tök ingyenes,legális) illetve a kaspersky internet security.Én ezt a két védelmi rendszert csipázom.De ezek tényleg csak az én személyes tapasztalataim,az én szubjektív véleményem.Sok közkedvelt védelmi rendszert még nem is próbáltam(pl panda,norton sose volt még a gépemen).Biztos van olyan is akinek más jött be.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Felraktam az AVG és a "Avast!" ingyenes verzióit.Mindegyik ilyen licenckulcs megadásával b@szogatott.Mit rontottam el?Miért kér licenckulcsot ha ingyenes mindkét verzió?

(Egyiket sem lehetett elindítani.)

 

Utána felraktam a Bitdefender ingyenes verzióját.Az azonnal feltelepült és leszedte az összes frissítést.Próbáljátok ki azt is de előtte segítsetek nekem. :)

Link to comment
Share on other sites

http://www.avast.com/eng/home-registration.php?lang=HUN

 

Avg-t nem tudom,de gondolom,az elején felajánlja a lehetőséget.Avast is felajánlja asszem.Amikor a kulcsért kárognak,akkor menj oda nyugodtan a neten,ahova vezet a progi,akármelyik is a kettő közül.Persze ilyenkor feltételezem,hogy a free verziókat szedted le.Nem emlékszem már,hogy van pontosan,nekem most egy feltört avast professionalom van.(Az fizetős,nem úgy mint a home verzió).Ha crackeltet szedtél le,akkor meg nézz körül ott,ahol leszedted,belinkelték.Vagy nézd meg,hogy nem kaptál-e mellé valamilyen fájlt még.How to install,telepítési útmutató,vagy vmi hasonló lehet a neve.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...