Jump to content
PirateClub.hu

Windows 7


van Persie
 Share

Recommended Posts

  • Replies 328
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nekem is nagyon bejön a windows7!!! Én 2008 Dec.27-én telepítettem fel még a legelső bétáját és azóta is nagyon szépen fut!! lekörözi az XP-t is !!! December óta apróbb hibák voltak vele!!!(1-2 játék nem futott) de amúgy szerintem ez az eddigi legjobb windows!!!Driverekkel nem volt gondom mindent felrakott!! Szal már várom a végleges kiadást!!

megtudnád nekem mondani hogy honan lehet letölteni korlátozások nélkül?

 

Link to comment
Share on other sites

A tesóm notia hasonló paraméterekkel bír, és gond nélkül fut rajta. Szerintem neked is menni fog. Habár a videókártyád függvénye, hogy lesz-e aero, ami alaposan megdobja a sebességet. Ha van, és szaggat, akkor érdemes nem kikapcsolni az átlátszóságot, de bekapcsolva hagyni az aero-t, mert tehermentesíti a procidat, mivel nem neki kell a megjelenítéssel foglalkoznia, a videókártya magára vállalja a dolgot :) .

Link to comment
Share on other sites

bocsi, az a nem nem kellett odan :) korán van még :) szóval KIKAPCSOLANI az átlátszóságot , mer az csak zavar, és terheli a videókártyádat. Na jó, itt nem a kilencezer akárhányszáz gétére meg a hádé sokezerre gondolok :)

 

Na sok sikert, és ajánlom mindenkinek a hetedik windows-t, ami félkész állapotban is üti az összes többit.

Módosította Gabi89
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sziasztok! Gondoltam, én is megosztom veletek a kezdő tapasztalataimat. 7077 RC változat fut, eddig majdnem teljes megelégedésemre. Sok cucc nincs a gépre rakva, office 2007, msn 9, CIS, malwarebytes, jetaudio, unreal commander viszont igen. Mind szépen és jól fut, kiv az msn 9et, ami olykor úgy gondolja leáll. Mindegy, amúgy is instabil az új msn.

 

Egy kékhalálom is volt már, bár a gyorsindító menü új nevét nem tom. Abban kis képben néztem volna videót, közbe az msn meghalt, és jött blue death, azóta nem tom mi lett, de nincs is "előnézeti kis kép, csak a programok neve van kiírva. (megjavította magát?)

Ez még belefér, csak egy beta rendszer. :)

 

Röviden ennyi, ha lesz még valami, majd írok. További jó tesztelést mindenkinek.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hát annyira már nem béta, hiszen kiadásra jelölt változat :S De lehet, hogy driverprobléma miatt kapott hülyét, szóval abban még lehet bizakodni.

 

Szerk: Kicsit megbolondult az IPB, és az első oldalt látta utolsónak, szóval én erre reagáltam:

Sziasztok! Gondoltam, én is megosztom veletek a kezdő tapasztalataimat. 7077 RC változat fut, eddig majdnem teljes megelégedésemre. Sok cucc nincs a gépre rakva, office 2007, msn 9, CIS, malwarebytes, jetaudio, unreal commander viszont igen. Mind szépen és jól fut, kiv az msn 9et, ami olykor úgy gondolja leáll. Mindegy, amúgy is instabil az új msn.

 

Egy kékhalálom is volt már, bár a gyorsindító menü új nevét nem tom. Abban kis képben néztem volna videót, közbe az msn meghalt, és jött blue death, azóta nem tom mi lett, de nincs is "előnézeti kis kép, csak a programok neve van kiírva. (megjavította magát?)

Ez még belefér, csak egy beta rendszer. :)

 

Röviden ennyi, ha lesz még valami, majd írok. További jó tesztelést mindenkinek.

Link to comment
Share on other sites

Hali. Olvastam, hogy 2 óránként le fog állni a Windows 7, ha nem regisztráljuk.

 

Na most lenne egy olyan kérdésem, hoyg szerintetek működhet-e az a program ami a háttérben futna és folyamatosan, mondjuk másodpercenként adná ki a "shutdown -a" parancsot amivel ugye megszakítja a rendszer leállást. XP-nél működött. (Apám ellen csináltam, mert mániája a gép kikapcsolgatás)

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok.

 

Én is felraktam a mostani 7100-as RC verziót.

 

Elég jól megy,bár a memória zabálásával nem vok megelégedve. Kb 900-1000mb-ot zabál,ami sztem kicsit sok :D

Ahogy nézegettem kb 50 szogáltatás fut.

 

Nem tudnátok egy oldalt,hogy ezek közűl mit lehetne kikapcsolni?

 

Már az UAC-ot is teljesen lekapcsoltam.

 

Vagy nincs valami megoldás,hogy kevesebb memót zabáljon,mert elég idegesítő ha mondjuk pl telepítek egy játékot és marhára lelassul.

 

Amúgy a gépem:

Amd X2 4000 +

DDR II 800 mhz Kingmax 2x1 GB

8400 GS 256mb

Samsung SATA 2 vagy SATA 250 GB vinyó

Link to comment
Share on other sites

A superfetch-t így tudod kikapcsolni:

Tálcán jobbegér start task manager

A füleknél a services-re mész és az ablak alján lesz egy services gomb.+ nyomod

a listából kikeresed a Superfetch-t és jobb egér properties.

Itt van stop gomb és leállítod, de ha akarod akkor végleg kikapcsolhatod a startup type-al.

azt disable ra állítod és nemindul el.Az az igazság h ezt nemtudom mire való, de mivel tapasztalt Sont kollega azt mondta h kilehet így kikapcsoltam és mostmárcsak 850MB memorit eszik

 

Most pedig én kérnék segítséget.

Felraktam a win 7et és az egyik partíciómat nem látja.Nemtudom, h vane ehez köze annak, h ezelött Ubuntu volt ezen a partíción (persze nemcsak az ubuntu, hanem a személyes fájljaim és ezértis gond)

Mit tegyek h lássa? Néztem már a win7 lemezkezelőjével és ott látszik, csak azt írja h system, pedig ez egy NTFS partíció.

Megköszönném ha segítenétek, h mit tegyek:)

Köszi

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sziasztok!

 

Azt szeretném kérdezni,hogy feltettem a win7 7127-et és semmi probléma vele mindent felismert és jó megy.

Ha jön ki újabb release akkor muszály lecserélni ezt vagy a win update is elég?

Érdemes újra telepíteni mielött kijön a végleges verzió?

 

Köszi!

 

Link to comment
Share on other sites

Eddig se volt muszáj lecserélni semelyiket sem. Én február óta a Build 7000-et használom. Minek használjak el minden egyes buildre egy dévédét? Hülye leszek. Majd ha kijött végre az RTM, akkor azt felteszem. Akarom mondani, a normál, bolti "retail" kiadás...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...