Jump to content
PirateClub.hu

Windows 7


van Persie
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 328
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

!!!BREAKING NEWS!!!

 

Az SP1 megjelenésének köszönhetően manapság szorgalmasabban fejlesztik az aktivátorokat mint pár hónappal ezelőtt.

Nem is oly' rég két brutál képességű, mókás programot fedeztem fel az éterben.Ezek a leírtal alapján működnek és természetesen az SP1 sem okoz nekik gondot.

 

A nevük:

 

-Odin 1.3.7 (Az Odint rég nem fejlesztették.)

-Hal7600 v 1.2 (A Chew7 nevezetű cucc továbbfejlesztett változata.)

 

Ha lesz időm, felrakom őket.

Link to comment
Share on other sites

Na ahhoz még nagyobb gratulációt adok! :D

Egyre jobbakat választassz, (bár mondom, úgy hogy soha nem használtam ubuntut, mert nekem mindig lényeg volt a szoftvertámogatás :) ).

 

Mivel Én már használtam ubuntu-t, ezért tudom azt hogy az sokkal jobb rendszer mint jelen esetben a windows xp.

Link to comment
Share on other sites

Szevasztok Hozzáértők!

 

A Windows indításakor a következő hibaüzenet jelenik meg:

Savedump.exe - Belépési pont nem található

Az eljárás belépési pontja nem található a DLL-ben(DBGHELP.dll).

 

Valaki tudja mit lehet vele tenni?

Amúgy az OK-ra kattintva a hibaüzenet eltűnik, és a gép működik rendesen.

A megszólítás nem volt véletlen, én nem vagyok hozzáértő. (sajnos)

Köszönöm, ha segítetek.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sziasztok Windows 7 ultimatét használok nem eredeti , az update felajánlotta az sp1 szervízpackot, nem merem telepíteni mert több fórumon is olvastam hogy kiírja hogy nem eredeti a Windows tud valaki erre megoldást vagy esetleg fellehet minden gond nélkül telepíteni.

Autómataaktivátoros a frissítések napra készek.

ELŐRE IS KÖSZÖNÖM

 

Egy másik kérdés lehet hogy nem ebbe a fórumba kellene írni

A gépem napjában 2-3-szor lekapcsol mint ha hirtelen áramszünet lenne,majd magától újraindul, minden visszaáll a böngésző aminél lekapcsol szintén helyre áll .

Olvasgattam az esemény napló hibaüzeneteket onnan nem tudok rájönni a hibára.

Esetleg ha más is járt már így írja már meg , hogy telepítési vagy hardver hiba lehet-e.

A rendszer kb egy éve lett újratelepítve win7 ultimate 32bit azóta probléma mentesen működik az ujraindulás hiba kb 2 hónapja kezdődött

Link to comment
Share on other sites

1. Nekem sem eredeti, aktivátorral aktiváltam, engedtem települni az sp1-et és semmi gond.

 

2. Találkoztam már többször ilyen magától újraindulós jelenséggel, tapasztalatom szerint 3 oka lehet:

a, alaplappal van gond, be kell mérni (lehet csere kell)

b, táp hibás, feszültségingadozás van (ajánlott cserélni)

c, a konnektor vagy hosszabító hibás (Ez volt nálam, a konnektort szétkaptam, újrablankoltam és jó lett. Persze csak azután derült ki, hogy az alaplapot bemérettem jó volt, tápot cseréltem, maradt a hiba, és akkor jött a konnektor)

Link to comment
Share on other sites

1. Nekem sem eredeti, aktivátorral aktiváltam, engedtem települni az sp1-et és semmi gond.

 

2. Találkoztam már többször ilyen magától újraindulós jelenséggel, tapasztalatom szerint 3 oka lehet:

a, alaplappal van gond, be kell mérni (lehet csere kell)

b, táp hibás, feszültségingadozás van (ajánlott cserélni)

c, a konnektor vagy hosszabító hibás (Ez volt nálam, a konnektort szétkaptam, újrablankoltam és jó lett. Persze csak azután derült ki, hogy az alaplapot bemérettem jó volt, tápot cseréltem, maradt a hiba, és akkor jött a konnektor)

köszönöm a segítséget valószínű alaplap lessz mert az eggyik ram foglalat elfüstölt elképzelhető hogy az idézi elő

Link to comment
Share on other sites

Hosszú távon nektek lett igazatok, a win7 skin az utóbbi egy hétben olyan mértékben "fejlődött" hogy már a másik gépünk is gyorsabb volt ami kb 7éves. Úgyhogy ma letöröltem az egészet szakszerűen, ennek eredménye képen egy gyors XP SP3-at kaptam. Mindezt úgy, hogy csak egy uninstall-ra kellett rákattintani. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Sziasztok!

A következő problémával fordulok hozzátok:

Letöltöttem a közelmúltban pár Windows 7 SP1 lemezképet amit ki is próbáltam. Sajnos nem sok sikerrel. A lényeghez hozzátartozik, hogy jelenleg csak USB-s DVD meghajtót használok (Coolink átalakító Samsung DVD íróval).

A telepítést Pendrájvról indítottam, de a DVD is rá volt kötve a gépre. Bár a telepítő kezdőképernyője bejött, de a rendszert csak úgy volt hajlandó feltelepíteni, ha az USB-s DVD nem volt rajta a gépen, ellenkező esetben csak várt és várt (lefagyott).

Miután feltelepült a rendszer és szerettem volna használni a DVD-t újabb problémák adódtak. A Windows érzékeli hogy csatlakoztatok valamit a USB-hez, de vagy azt írja hogy nem sikerült telepíteni az eszközt vagy azt hogy az eszköz gyorsabb működésre is képes és egyik esetben sem jelenik meg a DVD betűjele a meghajtók között.

Természetesen a Pendrájvot felismeri és kezeli.

Előtte és jelenleg is a DVD más rendszeren (Win7 szervizcsomag nélkül, Vista SP2) tökéletesen működik. A probléma akkor kezdődik, ha valamilyen formában a SP1-es csomag fel van telepítve a gépre. Próbáltam már külön telepíteni a szervízcsomagot, de úgy is ugyanaz a helyzet.

Mit tegyek? Megint alkotott a Microsoft egy hibás rendszert?

A segítséget előre is Köszönöm!

 

Link to comment
Share on other sites

Nincs a rendszerrel semmi gond! Itt gondolom azzal az átalakítóval van baja, és így nem ismeri fel. Minden jel arra utal, hogy az a hiba forrása. Miért van egyáltalán átalakítóval rákötve? :D Kösd rá simán ahogy kell. Ráadásul nem is találtam ilyen Coolink átalakítót (a Google hiába a barátom, de mindent ő sem tudhat).

Link to comment
Share on other sites

- Igen lehetséges, hogy magát az átalakítót nem tudja kezelni, van egy másik is amit kipróbáltam (sajnos valami NoName - minden az egyben) azt sem ismerte fel.

- Az is igaz, hogy jobb volna berakni a gépbe, de használom a meghajtót hordozható géphez is amelyben nincs belső meghajtó és telepítésen kívül lehet hogy félévben egyszer használom az asztaliban...

 

Ha jól emlékszem a Leadtek USB TV Tuner viszont kifogástalanúl működött rajta.

Esetleg az átalakítóhoz is keresni kellene meghajtóprogramot?

 

Elfelejtettem írni: ha a szervízcsomag nélküli Windows7-et az automatikus frissítéssel frissítem be akkor ugyanúgy jelentkezik a probléma mihelyt a szervízcsomag feltelepül.

 

Szerkesztés:

Egyre érdekesebb. Sikerült kipróbálni egy LG DVD íróval, a Coolink átalakító maradt, és felismerte. A fő problémám már csak az lenne, hogyha minden win verzió felismeri akkor a W7SP1 miért nem a Samsung - Coolink(?) párost...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Halihó!

 

Nem tudom jó helyre írok-e,de egy olyan problémám lenne,hogy újratelepítettem egy gépet Win7-el és csak a lemezzel indul el a rendszer,ha elindult utána már kivehetem,de anélkül nem hajlandó,régebben volt ilyen problémám xp-vel is.Többször újraraktam már,az sem segít,másik win7 kell vagy a beállításokkal lehet valami bibi?

Valaki,valami javaslat? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

 

32 bites windows7-em volt a laptopomon (3GBRam-os, Intel Core2Duo, T5800) egészen 2 nappal ezelőttig. Újrahúztam, de ezúttal egy 64bites verziót telepítettem fel. Azon kívül, hogy kicsit melegebb a vas, nem észleltem rendellenességet, ennek ellenére nem vagyok biztos benne, hogy okos dolgot tettem... :D Szerintetek?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ide is berakom, hogy lássátok. :)

 

Lehet, hogy páran tudják de biztos vannak olyanok akik még nem. :)

 

-Aki a számítógépében több magos processzort használ az üsse be a keresősávba az msconfig kifejezést majd üssön egy Entert.

-Kattintson a Rendszerindítás menüpontra.

-Utána meg a Speciális beállítások... menüpontra.A képen látható dolgokat kell beállítani majd a gépet újra kell indítani. EnjoY. :D

 

Ennek kell előjönnie:

 

Windows7cpukihasznalas_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Értelemszerűen ha 2 magos a proci akkor az értéket kettőre, ha négy magos akkor négyre kell állítani. (Nem is enged többet.)

Ezzel a beállítással 15-30%-os gyorsulást lehet elérni hiszen ezek után a Win 7 normálisan ki fogja használni az összes processzormagot amik az alapbeállításokkal le vannak tiltva. (Hogy miért azt nem tudom...)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...