Jump to content
PirateClub.hu

Windows 7


van Persie
 Share

Recommended Posts

Nem tudom mennyire vágysz full-extrás Win7-re, vagy hogy mire akarod használni, de ha pl játékhoz szeretnéd, meg office-hoz, akkor van egy egész békés megoldásom számodra, amire a szükség miatt én is rátaláltam véletlenül pár napja:

http://www.pirateclub.hu/index.php?showtopic=6093527&st=210&p=1343837261entry1343837261

2 napja próbáltam ki, tényleg meg 150-200 mega rammal alapjáraton, virtualboxban van fent de úgy is gyorsabb mint az eredeti win7 rendes gépen. Magyarnak nem magyar, de update-tel le lehet hozzá szedni, előre aktivált, működik szépen, pár dolog ki van belőle belezve ami nem szükséges. Szerintem tegyél vele 1 próbát ;)

 

Szeretném tudni, hogy mi van akkor ha én játékra akarnám használni és az a célom hogy alapba minél kevesebb erőforrást zabáljon. Vélemény?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 328
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hát ez kicsit kevés volt. :D Amilyen gép kell a COD2-nek, arra nem is igazán érdemes feltenni a Win7-et. (Gondolom te egy új gépre gondolsz) De mivan ha neki egy pár éves gépe van, akkor nem fog elérni ő az újabb játékoknál még a 15 FPS-t se. :)

Gehenna: Kéne egy konfig, hogy tudjunk segíteni melyik Win-t rakd fel. (mert ha gyengébb a géped, nem érdemes Ultimate-t felrakni, mer az zabálja a legtöbbet)

Link to comment
Share on other sites

most is win7 ultimate van fent, szóval menni megy, de ha lehetne elkerülném a felesleges erőforrászabálást. játéknak pedig a lotro lenne fent. a lényeg az lenne hogy ne a win7 egye meg a gépem 30%-át. szóval szerintetek érdemes felraknom akkor?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Eddig minden oks a rendszerrel, de! Nem hajlandó a képernyőfelbontásnál a monitoromét beadni (1440*900), és így nagyon idiótán néz ki! Ötletek, hogy hogyan tudom rávarázsolni a rendes felbontást? (olyanokkal, h Bios, ne is gyertek mert nem nyúlok hozzá :D )

Link to comment
Share on other sites

Eddig minden oks a rendszerrel, de! Nem hajlandó a képernyőfelbontásnál a monitoromét beadni (1440*900), és így nagyon idiótán néz ki! Ötletek, hogy hogyan tudom rávarázsolni a rendes felbontást? (olyanokkal, h Bios, ne is gyertek mert nem nyúlok hozzá :D )

Szedj le a videókártyádhoz friss drivert Win7-hez. Vannak ilyen bakik, hogy nem ismeri fel a monitort normálisan a Win7...

 

Nekem viszont lenne egy olyan kérdésem, hogy: Hogy lehet más felhasználó előtt zárolni a fájljaimat?

Ugyanis, 1 winyó két partícióra van osztva, van egy WinXP (ezt használják az őseim, és a tesóm), nekem meg van egy Win7 Prof fent. Xp-n le vannak védve jelszóval a fiókok, nálam is win7-en, de mégis be tudnak nézni az én asztalomra, és így megnézhetik az olyan nem publikus fájlokat, amikben titkos adatok vannak (pl pin kódok, jelszavak, felhasználónevek).

Szóval meg lehet csinálni úgy, hogy az XP-n ne láthassák az én winchesterem?

Azér gondoltam meg kérdem, nehogy valami hülyeséget csináljak. :)

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Win7et raktam fel ,minden frissítést telepítettem ami volt a mai nappal bezárólag.Majd feltettem a törést.Minden működik csak azt írja nincs aktiválva tegyem meg neten.Nem nagyon értek hozzá ,valaki meg tudja mondani ,hogy ezt most ha aktiválom akkor menni fog-e vagy mivel nem jogtiszta ezért kaput lesz neki?Windows loader 1.9.5 -öst használtam .(ja és nem számol vissza semmit nem csinál csak mikor a rendszerben megnézem akkor van kiírva az oem kód meg ,hogy nincs aktiválva,hadjam így?:D)

Link to comment
Share on other sites

Jajj Istenem...ez előző leírás úgy rossz ahogy van.

 

Ha már aktiváltad és nem jó akkor csináld ezt.

 

A NETKAPCSOLATOT SZÜNTESD MEG AKTIVÁLÁS IDEJÉRE.

Lépj be a Windows loader 1.9.5-be és Unistallal lődd ki a jelenlegi kódot.

 

*Reboot.*

 

-Most sincs internetkapcsolat!

 

Installáld újra a kódot.Ügyelj arra, hogy alaplapod típusa megfelelően legyen kiválasztva.

 

-Most se legyen internetkapcsolat.

 

*Reboot.*

 

Miután kiírta, hogy aktiválva van felléphetsz internetre és ENJOY. :)

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Segítség kellene...Leszedtem a win7 fire-t...az a gondom, h nem engedi magyarítani win update-n keresztül. Mi lehet ennek az oka?

MErt alapon ugye vannak a fontos és a választható frissítések és a választhatóban van a magyar nyelv...De itt nincsenek választhatók, csak egy sor van (fontos frissítések).A nagy kérdés az h van valami beállítás amitől lehet nyelvet rárakni, vagy pedig felejtsem el, mert alapból kiszedték már a telepítőből..

Köszi a segítséget...

Link to comment
Share on other sites

Mindig mondtam és most is elmondom.Az ilyen módosított szutykokat oprendszertől függetlenül kerülni kell.Nem tudod, hogy mi egyebet raktak bele.Az egyik vagy nem működik rendesen, a másik tele van kémprogramokkal stb...

Csak gyári image fájlokat használjatok és azokat írjátok ki!

Link to comment
Share on other sites

Így van. Az ilyen Moddingolt izéket egy nyelvre integrálják, és mivel másképp fut a program, így nem egyezik meg a nyelvezete sem. Ezért nem engedi magyarra frissíteni.

Nekem benne van a Magyar-Angol nyelv, és tudtam leszedni akár kínait is, és be is tette magának. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hali!

 

Nemrég felraktam a win7-et a gépemre, letöltöttem egy win7 professionalt(32bit) minden jól ment, egészen a hangkártya driver feltelepítéséig, valami baja volt vele, de utána megkérdezte az intelligens rendszer hogy feltegye-e ajánlott beállításokkal és úgy felment.

Viszont, ssima 2,8as procim van és eléggé lehúzta az egész rendszer, sokat volt 50% felett, ramot viszont csak 600mb-ot használt. Annyira nem volt lassú, de le kellett törölnöm mert az este folyamán kétszer is volt durva kékhalál.

 

Az lenne a kérdésem hogy ez mitől lehetett?

 

-nem volt jó a hangkártya driver?

-leterhelte a procit és emiatt felmelegedett?

-rossz rendszert töltöttem le?

 

A segítséget előre is köszi.

Link to comment
Share on other sites

Már hogy a jó életben ne lenne kékhalál a Win7-ben???

Ne beszéljünk zöldségeket kérem!

Nincs ebben semmi lejárató kampány. Igenis lehet kékhalál egy driver telepítés után.

Nekem például minden indítás után kékhalállal indít a Win7 ha előtte Ubuntu volt indítva majd leállítva.

Link to comment
Share on other sites

Egyszerű lejárató kampányt folytat a Win 7 ellen.Csak ennyi a helyzet. :D

Ennek ellenére én beszélek hülyeségeket a Hírekben.Ez van. :D

 

Baromságot írtál, ezt Te is tudod!

 

Nem folytatok semmiféle lejárató kampányt. Saját szememmel láttam, kétszer is kék halál volt. ;)

 

===

 

Inkább az érdekelne hogy miért is volt ez?

Link to comment
Share on other sites

Nekem is volt már 2 kékhalálom. Persze nem olyan mint a régebbi rendszereken, hogy beüt a ménykű, aztán kékül a monitor. :lol:

Hanem egész egyszerűen lefagy a rendszer, akkor restartolsz, és amikor észhez tér, akkor kiírja, hogy a rendszer súlyos hiba után állt helyre, megnézed a paramétereket, és akkor ott írja valami mellett, hogy BlueScreen.

A legutóbbi ilyenem, az úgy történt, hogy TopGeart néztem Megavideón (teljes képernyőn) egyszer csak beakadt a hang (mint amikor mixelsz, és megakasztod :) ), és akkor már kifagyott az egész rendszer, nem reagált semmire, és az után írta ki, hogy mi volt a fagyás oka. De azóta se értem, hogy mitől fagyott le. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ennyi eszed van! Már bocs. :) Azzal sokkal lassabb lesz a wined mint ha egy lassú gépre Win7-et raknál. ;)

Amúgy egy egészen egyszerű dolgot kellett volna tenned: Másik féle win7-et leszedni/felrakni.

Most nekem is kellene újat leszedni, mert most 32bites Prof van, de szeretnék venni még 2 gb ramot (összesen 4 gb lenne), amit ugye a 32bit nem tud kezelni. <_<

Csakhogy a közel 400 gb cuccot nem tudom hogy hogy hova tegyem? :D

 

Amúgy a Bluescreen az lehet attól is, hogy a gépben valami nem bírja a strapát!

Pl.:

http://www.pirateclub.hu/index.php?showtopic=6684485

Link to comment
Share on other sites

Daniel lazán XP-zik.Többet árt a skinnel mint használ.Ez így olyan mint egy Ferrari replika.Jól néz ki, közben meg sz%rt sem ér. :D :D :D :D

 

 

De nem is ezért jöttem most ide. :)

-Mikor lesz gyári, MSDN-ről származó SP1-es képfájl??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...