Jump to content
PirateClub.hu

Windows 7


van Persie
 Share

Recommended Posts

  • Replies 328
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Köszike, de a Live Mail-lel nagyon nehéz kezelni 3 e-mail fiókot, a problema az, hogy külön van minden fióknak levélszemete, beérkezett mappája és törölt mappája. És ez így baromi bonyolúlt, átnézni mindig minden beérkezett mappát, levélszemét mappát.

 

 

 

Szia !

 

Nem tudom meg oldottad-e már de én évek hosszú ideje óta a The Bat-t használom levelezésre. Kivállóan kezel akár több fiókot is. Nagyon jól beállítható minden része és nem kell hozzá programozói diploma.

 

 

Tomi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Innen a pirateclubról töltöttem le win7-et (Placi-félét). Boot-olás után a telepítőképernyő megjelenik -az a kék-, majd keserves bő 10 perc után nyomhatok egy tovább-ot a "magyar" nyelvre, megint hosszú 10 perc, kiválasztom a listából h win7 ultimate x86, tovább, és onnantól kezdve se kép se hang. 30 perc után is ugyanúgy áll, nem megy tovább.

Ha xp alól akarom telepíteni külön partícióra, akkor eljut a "telepítés befejezése..." -pontig, és ott áll meg. Próbáltam haver dvd-jével, ami 100%, hogy működött hiszen ő is azt használja, ugyanúgy nem sikerült felraknom. AMD Athlon 3800+, 3gb ram, simán működnie kéne, bár ez nem is lehet sztem konfig probléma, hogy egyszerűen megáll a telepítő.

Valakinek vmi ötlet? :S

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

nem olvastam el minden postot, de vannak itt elég gyík problémák...

 

Ha nem megy a telepítő próbálj ki egy másikat.

Ha szaggat az explorer.exe, próbáld meg kicserélni, és nézd meg nincsenek-e túlhevülési problémák a hardvereiddel (pl videókártyaventi pörög-e?)

Ha sok ramot eszik a gép kapcsold ki az Aero kezelőfelületet (jah hogy az olyan szép? vagy szép és sokat eszik, vagy nem oylan szép, de nem kell a kerekítéseket, az átlátszóságokat, az ablakpillanatképeket tárolni frissíteni, rengeteg számolást és tárolást leveszel a válláról...)

Ha nem megy egy hardver keress a gyártó honlapján drivert hozzá (érdemes guglizni egyébként).

Ha nem megy egy progi, nézd meg hogy jött-e ki frissebb verziója (pl daemonnál is, nem a 2 éve letöltött exe-vel raktam fel haenm kerestem egy frisset, és nem azért mert a régi daemon szar volt...)

 

Lehet h baromi fellengzősnek hangzik amit írok, de az utolsó 3 oldal kérdéseinek a 70%-ára ezzel az egy postal megoldást lehet találni, és nem én miattam cask a 70%-ára, hanem mert tényleg léteznek egyedi esetek...

 

Aktivátort egyébként a nagy win7 témában lehet találni, én is onnan szedem :D

Link to comment
Share on other sites

Egyébként az, hogy az Aero miatt a gép több ramot eszik, badarság szerintem. Az Aero felület inkább a videókártyát nyúzza. Pl. ha bekapcsolod, gyorsabb lesz. Ez egymagoson nagyon jól észrevehető. De szerintem kétmagoson is. De nem tudom, hogy van ez, de azt tudom, hogyha az aero-t bekapcsolod, akkor a videókártyára viszi át a terhelést, így könnyíti a proci munkáját. Elmagyarázná ezt valaki részletesebben, hogy van ez?

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok van nekem egy dell latitude d610 es laptopom (intel mobile 1700Mhz 2Mb level 2 cache 512Mb 533 Mhz ddr2 ram intel 915GM video 128Mb) Erre szeretnék windows 7 et telepíteni ha valaki próbálkozott ilyan vagy hasonló géppel akkor szívesen venném a jótanácsait!

 

előre is köszi mindenkinek!

spider

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Sziasztok!

windows 7 home premium 32bites op.rsz.em van.pár napja arra lettem figyelmes h nem hozta be egyik böngésző sem (firefox, ie8, opera, chrome) a google, youtube, iwiw, myvip stb.... oldalakat, de pl a gametrailers, ez meg még pár oldal bejön.

Netes rádiót tok hallgatni, msnezni is tok, torrentezni is....miért nem hozza be azokat az oldalakat?:'(

próbáltam már egy 5 ujrarakással szedtem le egy másik w7 hp-t de azzal se jó

van egy xp fent azzal bezzeg jó minden oldal...

Link to comment
Share on other sites

Ez igen érdekes...Azt mondod újratelepítetted az egész win7 oprendsezrt és ugyanúgy tiltva maradnak azok a bizonyos oldalak, viszont xp alól eddig se és azóta sincs gond az oldalak látogatásával?

Nem könnyű...Esetleg a WIn Deffender vagy mi van a win7-ben tiltja őket? (fogalmam sincs miért tenné de egy lehetőség)

Vagy ha van routered nincsenek kitiltva oldalak? (bár ezt nemhinném hogy véletlenül meg lehet ejteni)

Link to comment
Share on other sites

Azt javaslom, hogy szedj le egy Retail kiadást.Gondolom ilyen autó aktiválósat szedtél le.Azokkal vannak problémák. (Pl.:Hogy az integrált aktivátor rootkitet tartalmaz.Meg hasonló "nyalánkságok" )

PÜ-be elküldöm a linkeket ha érdekel a dolog. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ez nem PÜ kérdése.Ha valóban van megfelelő programod akkor berakod ide:

 

 

http://www.pirateclub.hu/index.php?showtopic=6093527&st=150&start=150

 

 

Azért vagyunk itt, hogy segítsük egymást.Nem azért, hogy PÜ-be küldözgessünk programokat.

 

 

Link to comment
Share on other sites

"Nos megjelent ez a frissítés is."

 

Jah. Már 3 hónapja :D

 

"Üdv, ha érdekel valakit működő aktivátor, írjon privit!!! Ez ellenáll annak az bizonyos frissítésnek. Teszteltem Windows 7 OEM 32/64 biten. "

 

Ami már linkelve van a nagy win7 témában, az is aktiválja megfelelően még ha ezt a frissítést fel is teszi valaki. Szóval nem kell senkinek tőled kunyerálni vagy könyörögni érte, ne aggódj.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hello

 

Nekem le szedte a KB971033 frissítést és azóta nem megy a windows defender és az frissítések sem de azt nem írta még ki hogy nem eredeti a win erre mit tudnék csinálni hogy jó legyen frissítés és a defender ?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ma megbukott a Win7-em,kaptam promptot "írja be a sorozatszámot bla-bla",képernyő fekete,alul kis felirat "A Windows ezen példány nem eredeti".

removeWat -ot telepítettem,elindítottam,most minden ok.

Szóval én ezt ajánlom.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

A tesóm gépén is Win 7 van. (Meg nem mondom melyik verzió)

És az a baj, hogy lejárt rajta a NOD32 és raktam fel egy újat, viszont ahhoz meg átkéne egy fájlt (update.dll)

izélni xD, hogy menjen rendessen a frissítés. Viszont mikor felül akarom írni, akkor ezt írja ki:

You'll need to provideadministrator permission to move to this folder

és van egy Continue vagy Skip vagy Cancel gomb.

Ha a Continue-ra megyek, akkor ezt írja ki:

You need permission to perform this action

És itt meg van egy Try Again meg egy Cancel.

Ha a Try Again-ra megyek, akkor ujra és ujra előjön.

Nagyon sürgős lenne.

Kösz előre is.

mcpapa9

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

rendszergazdai hozzáféréssel lehet mozgatni a könyvtárat.. szal rendszergazdaként vagy bejelentkezve akkor működni fog, én a telepítés helyett szreztem volna egy kód-ot.. nod32 nem olyan rossz vírusírtó viszont telepítés után be kell konfigolni... ja meg érvényes termékkulcsot megadni neki. Akinek problémája van a win7-el az egy egyetemista haverjától probáljon kulcsot szerezni... azt beütitek aztán nem kell crackeléssel meg egyébb idegesítő dologgal foglalkozni :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Pár kérdés.Már annyira nem vagyok képben.Csak az aktivátorok esetében tudom, hogy melyik a jó. :)

 

1./ Most akkor kijött hivatalosan a Service PAck 7-re vagy nem?

2./ Ha igen akkor van-e olyan verzió amibe bele van integrálva a frissítés? (Nem kell autó aktiválós!)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...