Jump to content
PirateClub.hu

Windows 7


van Persie
 Share

Recommended Posts

  • Replies 328
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ajánlom figyelmetekbe a Driver Genius Pro programot, amely mindenféle driver problémára megoldás lehet.

Kis leírást itt találtok. ;)

 

http://www.driver-soft.com/

 

Dióhéjban annyi, hogy a program elemzi a géped és magától keres frissítést az adott hardware-hez.

Link to comment
Share on other sites

üdv!

 

valaki próbált már Daemon Tools-t használni Win7 alatt? Mert nekem azt írja ki,hogy windows 2000 szükséges és hogy a kernel figyelő legyen kikapcsolva. valaki tud segíteni?

 

másik problémám volna,hogy samsung media studio nem ismeri fel a saját MP4 lejátszóját mióta win7-m van, próbáltam...nem tudom kinek van még ilyen programja,de aki tud megoldást az kérem szóljon.

 

próbáltam a kompatibilitással variálni, de nem működött a dolog

 

köszönöm előre is.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Nem tudom valaki tudna e segíteni nekem! Nemrég feltettem a Windows 7-et! Nagyon jól működik, csak egy bajom van vele, az hogy nem kapcsol ki a számítógép ha rámegyek a Leállításra. Csak a monitor kapcsol ki, a ventilátorok ugyanúgy forognak! Nem tudom mi lehet a baj, Xp-nél nem volt ilyen. Ha valaki tudna segíteni azt nagyon megköszönném!

 

A gépem: Asus P5B alaplap

Intel Core 2 CPU 6400 2.13Ghz

2Gb DDRII RAM 800Mhz

 

Maxtror 6L160P0 Winchester

Samsung HD321KJ Winchester

Nvidia Geforce 8600 GT videókártya 256Mb

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Letöltöttem 3 különböző verziójú (mindhárom végleges) Windows 7-et, azonban egyik sem akar működni. Mind a három ott áll meg, amikor bejön a windows 7 telepítő háttere.

Tehát miután eltűnik a fekete képernyőről a windows is loading files, bejön a kék háttér (az egeret tudom mozgatni) azonban nem történik semmi...

Jelenleg a Windows 7 egy jóval korábbi, azt hiszem 7260-as verzióját használom.

Amennyiben tudtok légyszi segítsetek! Fontos, ezen a hétvégén meg szeretném csinálni.

Előre is köszi!

 

Most megnéztem másik gépen, azon jól működik a telepítő... Nem értem... Nálam miért nem megy??? Lehet, ha letörölném a Windows 7-et a vinyómról? De ha letörlöm és a telepítő nem fog menni, akkor elúszik a jó kis rendszerem :S :(

Módosította II-Adi
Link to comment
Share on other sites

Hello! Beszereztem egy olyan változatot, hogy a telepítőbe a 32/62bites Ultimate közül lehet választani. De régebben olvastam valahol, hogy ezekben valójában benne van az összes verzió, csak a DVD-n, pl MagicISO-val át kell írni egy fáljba valamit, és Boot-olás után már választható az összes. Úgy gondoltam, hogy úgy fogom kiírni magamnak, csak elfelejtettem :( Pedig most szükségem lenne egy Home verzióra, és nincs túl sok időm, hogy leszedjek egy másik verziót. Szóval a kérdés, valaki nem tudja, hogy mit kell mire átírni?:)

Link to comment
Share on other sites

@ II-Adi : várni kell...sokat ( néha 4-5 akár több perc)

 

Köszi a tippet! Vártam, bejött a telepítő. Formázott a telepítő, majd megkezdődött a telepítés, azaz csak volna... Mivel Kiírt egy hibát, így most oprendszer nélkül van egy üres vinyóm :(

Most megpróbálom egy másik lemezzel, de kötve hiszem, hogy sikerülne. Ha nem sikerül, akkor megpróbálom kiírni másik gépről. Nem adjuk fel :D

Link to comment
Share on other sites

Azt a hibát felírhattad volna egy papírra, hogy ide is bepostold, háha tudjuk miről is van szó és mit kell csinálni vele.. na mind1, majd a másik lemez :)

 

 

@Trionin: Tedd fel akkor az ultimatet, az majdnem ugyanaz ( otthonra 1-2 felesleges extra van benne, lényegtelen)

Link to comment
Share on other sites

Köszi a segítséget, a másik lemeznél is várnom kellett pár percet, mire bejött a telepítő felület (amit nem vártam volna ki, ha nem mondod :D), viszont az bevált. Sikeresen feltelepítettem a rendszert és működik is :)

Szóval KÖSZÖNÖM! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem:

Van egy Acer notebook, amire szeretnék felrakni egy Win7-est! Külön Win7 driver nincs hozzá, csak Vista és Vista SP1. Ugye a Win7 az esetek túlnyomó többségében megy Vista-s driverekkel is, de szerintetek melyiket töltsem le a simát vagy az SP1-es változatokat?

Előre is THX a válaszért!!

Üdv: Kisember07

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Szerdán felraktam a Win7-et.Mikor kész lett felraktam az activatort is a termékkulcsot elfogadta.Máma bekapcsoltam a gépet de már nem érvényes a kulcs, és vissza számolja a napokat a lejáratig.Ilyenkor mi a tehendő?Mit csináljak?

Módosította Gabi89
áthelyezve
Link to comment
Share on other sites

Véletlen windows update -en keresztül nem jött le valami frissítés (ami kilövi az activatort)

Próbáld ezzel nekem evvel hónapok óta tökéletes :)

 

http://www14.zippyshare.com/v/71177325/file.html

Vírus és spyware mentes ellenőriztem

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Sokfelé körülnéztem a neten, de sajnos nem találtam megoldást. A helyzet a következő: Van két vinyó a gépben. Az egyiken egy DATA partíció amin csak adatok(zene, képek, stb...), a másikon 2 partíció 2 win7-el. Nos a probléma az hogy az egyik win7 amit most telepítettem fel, valamilyen okból nem látja a DATA vinyót. Lemezkezelésnél ott van, viszont üres-nek mutatja és csak a meghajtó betűjelét lehet megváltoztatni. Viszont ami érdekes, hogy a telepítés alatt be volt dugva a gépbe egy SD kártya és úgylátszik hogy ez a win7 azt érzékeli elsődleges partíciónak. Amint kihúzom az SD kártyát, a lemezkezelőből eltűnik a DATA vinyó is :blink: Szerintem ez nem normális :rolleyes: A "régebbi" win7 rendesen kezeli a DATA partíciót, úgyhogy nem hiszem hogy azzal lenne a gond. Próbáltam változtatni a betűjelet, de nem segített.

 

Minden választ előre is köszönök!

 

Megoldottam a problémát! Annyi volt hogy az eszközkezelőben volt egy ATA/ATAPI controller, amihez nem volt illesztő telepítve. Rányomtam hogy frissítse online és kész újraindította a gépet végül ott volt a vinyó a sajátgépben. Remélem ha valakinek van hasonszőrű problémája akkor ezzel esetleg segítettem.

Módosította Gabi89
Link to comment
Share on other sites

Van egy eléggé ocsmány hiba a Windows 7-be. Végleges Windows 7 Home Premium van a gépen. Kicsomagolok egy cuccost, és azt a mappát, amelyben a becsomagolt van, törlöm, miközben egy megnyitott ablak abban a mappában van. Kapom az üzenetet, hogy bla bla bla, olyan helyre mutat, ami nem létezik, bla bla bla. Leokézom, mi mást csinálna az ember, ilyenkor a Windows bezárja azt az ablakot. Ezzel még semmi gond, eddig úgy történik minden, ahogy történnie kell. Aztán kapom a következőt: a Windows Intéző működése leállt. És ezt többször is! És nem csak itt kapom ezt. Van, amikor World of WarCraft-ozok, és egyszercsak elkezd egy picit láthatóan szaggatni. Jó, megnézem, ki asztalra, Windows Intéző nem válaszol. Játék kilépéseknél is szokta csinálni. Nem azt mondom, hogy rendszeresen, mert játékoknál többségében nem fordul elő, de azért előfordul, de az első probléma az rendszeres.

 

Valaki tudja a választ? De remélem jön rá Update!

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Valaki esetleg nem tudna adni WinfastPVR2000 tv kártyához Driver-t és illesztőprogramot, mert a Vistával is megpróbáltam, a Driver része jó is volt, de az illesztőprogram nem, ami lényeges, mert anélkül nem is működik, nem látja a gép a tv karit :(

Előre is köszi.

Link to comment
Share on other sites

Szerintem ez nem Win7 hiba! Kipróbáltam amit írtál...még azt is ,hogy a tömörített mappát megnyitottam majd az asztalról töröltem és nem volt semmi..... Játék alatt sem volt nálam ilyesmi!

 

Ez érdekes... Tegnap például Call of Duty 2-ztem Single-be, és az egyik pályánál azt vettem észre, hogy egyszercsak belassul, és elkezd nagyon aprókat szaggatni. Lenézek a Windows-ba, Windows Intéző nem válaszol... Szabotál, ahol csak tud...

 

Link to comment
Share on other sites

És ha nálad ezt csinálja akkor már egyből win7 hiba (cod2-vel már vistán is adódtak gondok, szóval ne csodálkozz.. - nálam egyébként fut minden baj nélkül)? na neeee... kártevőirtás először, aztán más problémák keresése, ez a sorrend.

 

@Clark: a gyártó lapján van vistás driver, azok jók win7hez is. Ha az nem jó, akkor nem hinném hogy van más megoldás :( (kis fogalomzavar: driver=illesztőprg )

Link to comment
Share on other sites

És ha nálad ezt csinálja akkor már egyből win7 hiba (cod2-vel már vistán is adódtak gondok, szóval ne csodálkozz.. - nálam egyébként fut minden baj nélkül)? na neeee... kártevőirtás először, aztán más problémák keresése, ez a sorrend.

 

Kártevőírtás volt, töredezettségmentesítés, tisztítás volt. Semmi találat vírusok terén.

Link to comment
Share on other sites

Szerintem akkor nektek hibás Win7 van meg! Ezt amit csináltok ezt nevezik Csőlátásnak! Neked nem fut rajta valami, vagy probléma van vele, akkor egyből szar az egész. Érdekes, mert nekem még amióta fentvan egy szem fagyás, vagy müködés leállíás nem volt, minden zökkenőmentesen megy rajta (bár a Cod2-őt nem próbáltam).

Link to comment
Share on other sites

Persze, megint egy kötekedő... Van egy probléma, azon segíteni kéne, nem leszólni a másikat. Minden Windows-ban van valami hiba, szal csönd. Olyan, hogy hibátlan Windows nincs.

Módosította Gabi89
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sziasztok!

Nyáron feltettem a 7100-at, azóta hibátlanul megy, most pedig írkálja, h aktiválnom kell, mentsem az adatokat, bla bla.. nem lehet vele kezdeni valamit?

nem akarom újrarakni, mert elég volt hozzá drivereket találni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...