Jump to content
PirateClub.hu

Windows 7


van Persie
 Share

Recommended Posts

  • Replies 328
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.

Probléma a következő. Felraktam a Win7-t 64-bit verziót azzal nincs is baj az frankón megy, de ha felrakom a Spyware Doctor-t ill. a Nod32-t behal a gép.

Külön külön megy mind a kettő de ha együtt felvannak telepítve iszonyatosan belassul a gép szinte használhatatlan.

Mind a 2 progi teljesen legális, ez a legbosszantóbb az egészbe.

Valaki ha tud vagy találkozott ilyen problémával akkor annak megköszönném ha segítene!

Előre is köszönöm!

Üdv:Cyber

Link to comment
Share on other sites

1. nem kellene itt közölni "szolgálati közleményeket!"

2. ne mond nekem hogy leszedted az össze itt található Win7-et!! (RTM- verziók még jó hogy nem gyáriak!!!)

Én OEM RTM7600-as Enterprise verziót használok, hónapok óta!! Semmi najom vele, nem tudom mi külömbség lehet bolti és nem bolti verziók között!!

 

Még mielőtt Off tömeg beindul... Ne tegyétek, mert törlök mindent + WARN!!!!!!

 

 

Én kérek elnézést, hogy ide írtam, tudom, hogy letöltő topik. Ígérem többet nem írok ide. Csak akkor nem értem miért van ez a kis program... Igen, nem hiszed el, az összes NEM RTM Win7-et leszedtem és csak az egyik angol verziót írta erdetinek, az összes többit nem tudta azonosítani... Jelenleg is szedek Win7-et, az tolsó 3 feltöltést szedem le, azt is bevizsgálom. ezek szerint nem érdemes használni ezt az azonosító progit?

 

Én is szedek egy verziót ami a hotfile-ra van feltöltve.Az állítólag bolti. (Microsoft Windows 7 Ultimate Final EN/CZ/HU/PL/RU x86/x64 ISO-->Fredapó által) Sajnos a progi mindenre "buheráltat" írt eddig.

 

 

illetve csak egy utolsó kérdés, miért csak az ultimate verziót töltitek fel? Miért nem lehet olyan ISO-t feltölteni, ami az összes verziót tartalmazza és mindenki ki tudná választani a magának megfelelőt.

 

Azért mert ha az összes egybe lenne fent akkor 15 GB-re tolódna ki az ISO képfájl mérete.

Már a 4 nyelvű végleges Ultimate változat is csak dupla DVD-re írható ki (4.68 GB)

Link to comment
Share on other sites

Jó, akkor hülyeség és elnézést kérek mindazoktól akiket megbántottam az előzőnek írt orbitális baromságommal. :(

Te írtad azt, hogy ez az ISO ellenőrző program EGY kivételével mindegyiket kamusnak írta.Melyik volt az az egy kivétel?

Ha itt nincs olyan OEM változat ami az összeset tartalmazza akkor keresel egyet torrenten.Ennyi.

 

MSDN : Microsoft saját hálózata amiken az új dolgok és frissítések vannak.

 

OEM:

 

http://hu.wikipedia.org/wiki/OEM

Link to comment
Share on other sites

Ezt nem kell regelni (aktiválni):

 

Microsoft Windows 7 Ultimate Final EN/HU/DE x86/x64 ISO (Wendriner által kirakott/feltöltött és tuti, hogy működik.Előtte ilyen verzióm volt.)

 

 

Ezt kell:

 

Microsoft Windows 7 Ultimate Final EN/CZ/HU/PL/RU x86/x64 ISO (Fredapó által.Én is ezt használom és tökéletesen működik!)

Link to comment
Share on other sites

Nem feltétlen vlite, azzal nem lehet ezt megcsinálni :) Nem mindig nyúlnak bele másba. Viszont az hogy vlite-os, nem feltétlen jelent rosszat sem, én is "csináltam" magamnak vistát anno, amiből kiszedtem a számomra felesleges drivereket, nyelveket ilyesmit.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Helló!

 

Olyan kérdésem lenne, hogy amikor XP-ben elindítottam a shutdown-t a futtatásban, akkor kiadott egy hibaüzenetet, hogy a windows le fog állni, meg ilyesmik, amiket beírtam paraméterként.

De a windows 7-ben már nem jelenik meg az ablak, csak elkezd számolni, és kikapcsol mikor végig ért. Azt nem tudom valahol megnézni, hogy mennyi idő van még hátra?

Előre is köszi, ha valaki tudja

Link to comment
Share on other sites

Nem ráérnek azzal a windows8-al nem tudom mi van mostanában a microsoftal,kiadta a vistát,azzal befürödtek,bár személy szerint kevés gondom volt vele,utánna most a window7 ami friss és ropogós,bár én hónapok óta használaom az64bit RTM változatot és nagyon elégedett vagyok vele.Mi a francért nem engednek kibontakozni egy rendszert mindennek idő kell,lassan elérjük azt hogy évente jelenik meg új windows,és mindíg gépet kell frissíteni.

Link to comment
Share on other sites

Mellelsleg engem még mindig érdekelne a windows 7 automata aktiválása. Sőt egy Windows Mail-hez hasonló levelelző kliens is. Se a thunderbird, se az IncrediMail nem jó.

Ha érdekel valakit Windows 7 automatikus válaszfájl, akkor írjon, automatikus telepítéshez... Csak az autó aktiválás nem megy, nem tudom hogy kell.

 

Windows Live Mail esetleg?

 

Amúgy ezeket a buhera-windowsokat én sose szerettem szvsz. Jobb az, ha valaki saját szájíze szerint válogatja össze, mi kell bele.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.

Probléma a következő. Felraktam a Win7-t 64-bit verziót azzal nincs is baj az frankón megy, de ha felrakom a Spyware Doctor-t ill. a Nod32-t behal a gép.

Külön külön megy mind a kettő de ha együtt felvannak telepítve iszonyatosan belassul a gép szinte használhatatlan.

Mind a 2 progi teljesen legális, ez a legbosszantóbb az egészbe.

Valaki ha tud vagy találkozott ilyen problémával akkor annak megköszönném ha segítene!

Előre is köszönöm!

Üdv:Cyber

Senki nem tud segíteni??

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

A Win7 nekem negyon jo csak egy problémám van vele hogy van egy multifunkcios nyomtatom. Egy hp officejet 4255 all-in-one tipusu nyomtatom és nem találok hozá programot ami a win 7 - hez jo és magyar is mert csak angolt találtam.

Link to comment
Share on other sites

Jó de ha nincs magyar, csak angol vagy német, akkor mit csinálsz? Veszel egy másik nyomtatót, ami Win7 kompatibilis és magyar?

De amúgy meg arra, hogy te "magyar vagy", arra én azt mondom, hogy ha megtanulsz beszélő szinten más nyelven, az nem hátrány! ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...