Jump to content
PirateClub.hu

Windows 7


van Persie
 Share

Recommended Posts

  • Replies 328
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mcbizke,

nagyobb oprendszer nagyobb gépet is megkíván ezt gondolom nem kell magyarázni..nálam a firefox 250megát eszik 3 nyitott ablaknál...

 

 

tom,

a win7nek csak egy baja van még nincsenek hozzá normális driverek. Szal amíg nem jön ki normál verzióba a win7 nem is fog minden tökéletesen futni. Nekem a tv-t nem akarja felismerni pedig vistán rendesen meg lehetett buherálni.

Link to comment
Share on other sites

Már letöltöttem több fajta Drivert: P17X_SupportPack_2_0.exe, SBLive_SupportPack_1_5.exe, kxdrv3541-full.exe, SBL_VTDRV_LB_2_10_0001A.exe. ezeket mind kipróbáltam, de mindegyikkel ugyanaz, kékhalál, majd újraindúl.

Szia tom18!

 

Ajánlom neked az új Driver Genius-t, nekem minden drivert megtalált WIN 7-re.

Egy próbát megér neked is.

Itt egy link hozzá a Pirateclub- ról!

http://www.pirateclub.hu/index.php?showtopic=5844609&hl=genius

 

A legutolsó hozzászólásnál töltsd le 9.0-ást.

 

Sok sikert!

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok.

Ha már aktiválva van a Windows 7 X64 em (kiirja hogy aktiválva) akkor kilehet engedni a microsoft oldalra frissiteni vagy ezeket még nem szabad?

 

a másik kérdésem meg az lenne, hogy most vettem egy n260gtxet és itt a windows 7 be probáltam ki elsönek de mindig elmegy a kép egy kis idore és mikor vissza jön kiirja, hogy a 190,62 nvidia illesztő program elvesztette a kapcsolatot egy kis idore de már helyre jött, esetenként simán kikapcsolja a monitort vagy kékhalált csinál. feltettem egy régebbit 185 öst ezzel is ugyan azt csinálja csak ritkábban és kék halál még nem volt meg monitor kikapcsolás rem. nem is lesz :) lehet a windows 7 hibája vagy gyanakodjak rá, hogy esetleg rossz a vga hardveresen? (megjegyzem a kék halált a másik driver is csak akkor csinálta mikor engedélyeztem neki a 3d-s opciot a forcverbe, de akkro viszont végig :) )

 

ha vki találkozott hasonloval vagy tud vmi megoldást az segitsen létszi :)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Üdv mindegykinek. Egy kis segítség kéne. Felkeraktam a Win7-et. Az a gondom, hogy van egy SB Live! hangkártyám. Na most van gépemben 4 GB RAM. Ha csak 2 GB-t használok és bármelyik 2-t, akkor a Win7-hez a WinXP-s SB driver is jó hozzá. Ha mind a 4 GB-t használöm, akkor az összes SB LIVE! driverre összeesik, kékhalál majd újraindúl. Az a kérdésem, visszarakjam a Vista-t, vagy alaplapot cseréljek, vagy vegyek egy Win7 kompatibilis hangkártyát. De melyik Windows 7 Kompatibilis az SB kártyák közül? Mellesleg rohadt jó ez a Windows 7 nagyon gyors és szereti a Hybrid SLI-t és a 4 GB RAM-ot. Csak ezzel hangkártyával nem tudok megbírkózni. Help me please Help me.

 

Már letöltöttem több fajta Drivert: P17X_SupportPack_2_0.exe, SBLive_SupportPack_1_5.exe, kxdrv3541-full.exe, SBL_VTDRV_LB_2_10_0001A.exe. ezeket mind kipróbáltam, de mindegyikkel ugyanaz, kékhalál, majd újraindúl.

 

Az én hangkártyám (audigy SE) driver nélkül elindult... sőt, semmihez se kellett drivert feltenni, csak a vga-hoz. Hát windóz az ilyen? :D

 

Amúgy innen próbáltál már drivert szedni hozzá?

 

http://support.creative.com/kb/showarticle.aspx?sid=61105

Link to comment
Share on other sites

Hali

Nekem olyan gondom van,hogy win7 32bit 7600 hun felraktam kipróbálásra és bejött.

Vettem egy vinyót és ugye letöröltem a régi vinyoról W7-et(leformáztam) és az új vinyóra felraktam sokadjára a 7-et.

Istenért sem akart bejöni de a biosban az dátum állításával végre sikerült felnyomni.

A jobb alsó sarokban kiírta,hogy nem eredeti és nem jött be az asztal.Most hogy aktiváljam mikor nem engedi megnyitni a lodert(aktivátort).Egyedül csökkentett módban engedi megnyitni de ott nem lehet aktiválni.

Link to comment
Share on other sites

És ez a Windows 7 Loader 1.7 mit is csinál??? már bocs asok kérdésért de nem akarom addig felrakni addig nem tudok róla több dolgot:P

 

 

 

 

Én a helyedben nem szórakoznék vele, mert az én laptopomat rendesen hazavágta...

Frankón szétkapta a rendszert -> az urjaindítás után nem hozta be az op rendszert, és bentragadtam a BIOSban.

Végül meg tudtam menteni az adatokat, de sok időt elvett az életemből. Újra kellett raknom a rendszert, ami megintcsak vicces volt; ugyanis a Microsoft lepaktált a laptopgyártókkal, h. xp-t vagy annál régebbi op rendszert ne lehessen feltenni az uj laptopokra, így választhattam a vista és a win7 között... naná h a win7et választottam, és így megint ott vok ahonnan elindultam.

Persze így nem teljes a sztori; haveromnak -akitől mellesleg a progit kaptam- Acer laptopja van és neki teljesen jól működött, de valamiért az én HP mat nem szerette.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok.Pár napja kijött egy nagyon jó változat.Egyelőre csak torrenten van fent de megéri leszedni mert eddig semmi problémám nem volt vele.Egy gyengébb gépre raktam fel amin mobilinternet van.Mindent felismert elsőre.Hang nálam sem volt eleinte de ezt az első Windows updetes frissítéssel orvosolni lehetett.

Ez egy olyan változat ami valóban aktiválva van és az első indításkor már eredetinek érzékeli a rendszer az OS-t.

 

Ezen a néven van fent:

 

Microsoft.Windows.7.ULTIMATE.x86.OEM.DVD-BIE - by Mick

 

(Jól seedelik.Nekem 400-al jött.)

 

Telepítése sem bonyolult:

 

1. Kiírod a letöltött ISO fájlt DVD-re. (2.23 GB és bie786 néven van)

2. Bebootolsz a frissen kiírt DVD-vel.

3. Telepíted CD kulcs nélkül! A biztonság kedvéért az internetkapcsolatot is függeszd fel telepítés alatt. (Megjegyzés: Semmilyen aktivátor nem kell hozzá!)

4. A telepítés végén kell várakozni egy ideig.Ekkor generálja a CD kulcsot amit egy MS DOS kinézetű ablakban látni fogsz.(Igaz akkor csak pár másodpercig.)

5.Magyarítod és Enjoy! :)

 

Ha bemásoljátok a code előtag közé zárt nevet akkor kiadja elsőnek a Google.A thepiratebayre fog vezetni az út. :)

Igaz angol nyelvű de ha Win Updetéről leszeditek a 40 megás nyelvi csomagot akkor utána természetesen magyar lesz minden.EZ kb. 10-15 percig is eltarthat.

 

Leírom még egyszer: Teszteltem és tökéletesen működik!
Link to comment
Share on other sites

hat nem tudom en inkabb megvarom a magyar verziot. addig is elvagyok a 7100-l.

 

 

 

ez meg nem 1 par napja jott ki, lassan 2 honapja.

 

Akkor két hónapja.Nem tudtam de az tény, hogy pár napja került fel a thepiratebay top listájába.Gondolom jó és leszedem.Ez a verzió bejött.

De ez a "Microsoft.Windows.7.ULTIMATE.x86.OEM.DVD-BIE - by Mick" fajta akkor nem a végleges?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...