Jump to content
PirateClub.hu

Sony Ericsson W610i


MirkoZvezdara
 Share

Recommended Posts

Sony Ericsson W610i

 

Frekvenciasáv: 850/900/1800/1900

Telefonkönyv: 1000db

Alap Memória: 64MB

Memória bővíthetőség: M2 (MS micro) (2GB-ig bővíthető)

Magyar nyelvű menü: Van

Flight mode: Van

Operációs rendszer: Nincs

Készenléti idő: 350óra

Beszélgetési idő: 7óra

Súly: 95g

Méret: 102*46*14mm

Akkumulátor: Li-Pol

Kijelző pixel: 176*220

Színes kijelző: TFT

Színárnyalatok száma: 256k (18 bit)db

GPRS: Van

EDGE: Van

Generáció: 2,5G

WAP: NetFront

EMS: eMail

MMS: Van

Infraport: Van

Bluetooth: A2DP

WLAN: Nincs

Blackberry: Nincs

Vibra jelzés: Van

Kihangositás: Van

Hanghívás: Van

Hangjegyzet: Van

Csengőhang letöltés: Van

Dallamszerk.: Music DJ

Polifonia : PlayNow

MP3: Mega Bass

Rádió: RDS

Kamera: CMOS

Kamera felbontása: 2 Mpixel

Video: Video DJ

GPS: Nincs

Java: 2 MIDP

Push to Talk: Nincs

RotaS: Nincs

TV be vagy kimenet: Nincs

Brand: Walkman

Limited Edition: Nincs

Egyebek: T9 input, Calendar

SAR: 1,31

 

W610i_see_the_product_large_3.png

 

W610i_see_the_product_large_2.png

Link to comment
Share on other sites

Nekem is ilyen telefonom van! Gondolkoztam rajta, hogy lecseréljem e W880-ire, vagy K770i-re, de nem teszem meg. És miért?

A W880i-t élőben is kipróbáltam, a külseje nem jön be egyáltalán, már annyira vékony, hogy észre sem veszem, hogy nálam van, és nekem az nem jó! Sőt még rádió sincs benne, szóval elég csapnivaló egy teló!

Én elsősorban zenehallgatásra használom, szóval nekem a kamera másodlagos, így a K770i-t is kizártam, hiába van annak 3.2 megapixeles kamerája.

 

Én sajnos abba a kategóriába tartozok (nem úgy mint itt a fórumon sok ember), akinek nem telik ilyen iPhone-okra, meg 5 megapixeles 100 000 Ft-os telefonokra, úgyhogy nekem ez nagyon is jó.

Végülis amit szeretnék, mindent megkapok ezzel a telefonnal.

Jó hangzás, jó füles az alapcsomagban, 512 Mb memóriakari nekem bőven elég, annyi zene ráfér amennyi nekem kell. Ahhoz képest, hogy ez ugye "zenemobil", ahhoz képest még a kamerája is elég jó.

Ugye 2 megapixel, fotófény, autófókusz. Szóval jó kis készülék ez!

Hát igen az összeszerelés lehet, hogy nem olyan stabil, de ebben a kategóriában ez a teló nekem igenis megfelel. Amúgy most 22-ért lehet kapni a T-Mobile-nál, Domino csomagban, de én 8970(!) Ft-ért vettem, mert anyum olyan cégnél dolgozik, ahol a dolgozók bizonyos készülékeket megkaphatnak jelentős kedvezménnyel, mert ugye a cég szerződésben van a Tré Mobillal. Sim kártya nélkül, minden tartozékkal adják a telókat.

 

Szerintem korrekt kis telefon ez a W610 a maga kis alsó-középkategóriájában.

Hát igen, én is vennek C902, C702 és társait, de sajnos az nem az én, mi pénztárcánkhoz való!

 

Úgyhogy szerintem igen is jó telefon a W610i!

Nem kell mindig "gazdaggyerek vagyok" álláspontból nézni a dolgokat!

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nekem is ilyen telefonom van, és nekem is fekete-narancssárga színben :D . A fekete-fehér egy kicsivel jobban néz ki, de én ezzel is elégedett vagyok. Egyébként fekete-fehérben szerintem a Pannonnál lehet kapni, sok telefonnál van úgy, hogy a különböző szolgáltatók más és más színválasztékban adják. Így volt a régi telefonommal, a K300i-vel is, a T-Mobile fehér-szürkében adta, a Pannon pedig kék-fehérben.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 7 months later...
és ráadásul ez az egyetlen Walkman mobil, ami van vaku!

 

Bocs de ebben meg kell hogy cáfoljalak, mert kapásból 2 walkman mobilt is tok mondani amin van vaku: w810 és a w800

Nekem az előbbi van (w810) és ugyan olyan mint a w610 csak vastagabban és más memória kártyával, még a gombok elhelyezkedése is ugyan az, nézzétek meg :D... amőgy szerintem a w610 egy kicsit rosszabb minőségű mint a w810 mert az unoka tesómnak w610-e van és összehasonlítottam őket... a w810 hangosabb, szebb képet csinál, sötétben is jobban "lát", amiben jobb a w610 az az hogy egy nagyon kicsit fényesebb a kijelzője meg a vakuja, de ez annak is elmondható h a w810-em 4 éves :P . de egyébként szerintem is nagyon jó telefon a w610... :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...