Jump to content
PirateClub.hu

NFL - Amerikai foci


capone
 Share

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 819
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Egy-két hír, mert sajnos eléggé meghalt ez a topik.

 

Peyton Manning megcsinálta azt, ami eddig senkinek sem sikerült. 7 egymást követ? szezonban passzolt legalább 4000 yardot, így már egyedüliként els? ebben a kategóriában.

 

Újra kikapott a Steelers, így már biztos, hogy nem jutnak be a Playoff-ba, tehát idén nem lesz címvédés.

 

Hajrás Patriots!

Link to comment
Share on other sites

Ahogy nekem lejön, Donovant sztem nem zavarja, nem egy önző fazon.

Egyébiránt az amcsi foci szerintem amúgy is arról szól, hogy CSAPAT csupa nagybetűvel, csakis a csapat sikere számít, mert lehetsz te egy nagy ász, ha a csapat sehol (pl. egy falember nem tudja a következő playt és nem úgy mozog, nem oda teszi magát akkor lehet az egész támadás nem fog hozni semmit), te is nulla maradsz (persze mint mindenhol itt is vannak kivételek, amik persze erősítik a szabályt)

 

Link to comment
Share on other sites

Szevasztok! Megvan nekem a Madden NFL 2007 de sajnos a szabályokról és a játék menetéről semmit nem tok... Egyszer kétszer már láttam tv-ben meccset és elég izgalmasnak tűnik, de igy, hogy fingom sincs az egészről mégse olyan joo. Nem tudna vki ajánlani nekem egy oldalt ahol van vmi leírás? PLS SEGÍTSETEK, kössz

 

Jah és ha valaki tudna adni egy linket ahonnan letölthetek egy meccset azt is megköszönném.

Link to comment
Share on other sites

A szabályokat itt megtalálod:

 

http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=30301

 

Magáról a játékról nem tudom, hogy van-e. Szerintem, ha már tisztában vagy a szabályokkal nem lesz nehéz. ;)

 

Sport1 és a Sport2 ad minden héten kettő meccset (persze csak ha tudod nézni)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Cheerleaders:

 

[78 kép/4,88Mb]

 

am1yv3.jpg

 

http://rapidshare.com/files/11280732/4iksi.rar.html

 

Sajna véget ért egy szép menetelés, a sasok szépen búcsúztak, ahhoz képest, hogy senki nem adott volna egy lyukas garast sem azért, hogy eddig eljutnak, miután a vezér kidőlt a sorból :( . Vajon jövőre ki lesz az rányitó? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Tegnap nyert a Chicago hosszabbításban 27-24-re.

 

Szerencsére a Pats is nyert, bár én az utolsó 4. elején gondolkoztam hogy nem nézem tovább, Brady-t ilyen gyengén még nem láttam játszani. De szerencsére összeszedte magát és meglett a meccs. Tényleg izgalmas volt, a továbbjutást szerintem Belichick-nek és a nem keveset hibázó San Diego-nak köszönhetjük.

 

Most utazhatunk Indianapolis-ba ahol remélhetőleg Manning ugyanolyan gyengén játszik, mint tegnapelőtt... A 15-6-os végeredmény csak fieldgólokból állt össze. Remélem ez volt a New England mélypontja a rájátszásban, innentől csak javulhatnak, meg kell hogy legyen az a Vince Lombardi Trophy!!! :)

 

A Bears-Saints meccsen szerintem esélyesebb a Saints, de majd meglátjuk.

Link to comment
Share on other sites

Néztem a tegnapi meccset a félidőig meg a msáodik félidőt 1pár perc erejéig de nem baj meg van videón majd megnézem :) jó meccs volt de jobban tetszett a Saints meccs naon jól küldték nagyon szimpatikusak lettek ha így folytatják simán nyerhetnek Super Bowl is háát Payton Maning ha így folytatja csúnya bukta lesz a Pats ellen bár Brady se játszik jól.Philly szurkoloktól kérdezném h a meccs végén mi történt az edzővel h nem ment neki 4és11nek inkább Punttolt ezt naon nem vágtam h mi értelme volt

Link to comment
Share on other sites

mi történt az edzővel h nem ment neki 4és11nek inkább Punttolt ezt naon nem vágtam h mi értelme volt

 

Ennek semmi értelme nem volt, senki nem érti miért tette. Gyakorlatilag feladta a meccset, asszem 2 perc sem volt hátra. Nem tudom mire számított... Nem lennék most a helyében, nem biztos hogy egy ilyen rossz döntés után maradhat.

 

Bull, köszi az átnevezést!

Link to comment
Share on other sites

Szerintem sem volt sok értelme, lehet azt gondolta, hogy talán még egyszer meg tudják szerezni a labdát (?), de jók voltak a szentek is, megérdemelték ők is! Az a Dawkins szerelés a meccs elején, hú az nagyon ott volt …

A Patriótáknak meg iszony nagy mákjuk volt, nem lesz semmi a Brady – Manning párharc sem, de az is pikáns lenne, ha a meccsvégét Vinatierinek kellene eldönteni ;)

Link to comment
Share on other sites

vasárnap este adják a Sport 2ön a Chicago-New Orleans meccset felvételről(22.30kor) ugyancsak vasárnap a Sport 1en az Indianapolis-New England meccset angol kommentárral élőben(00.30tól)

Link to comment
Share on other sites

Haveri körömben is lesznek ilyen problémák főleg h az 1iköjük reggel 6ra megy dolgozni :lol: de már várom a meccseket :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...