Jump to content
PirateClub.hu

NFL - Amerikai foci


capone
 Share

Recommended Posts

  • Replies 819
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A szezon szeptember 8-án kezdődik az Oakland - New England nyitó mérkőzéssel. 11-én lesz a teljes forduló, az én kedvenceim szeptember 12-én a hétfő esti rangadón, kezdenek a Falcons ellen. Pillanatnyilag még az elő szezon tart, de én is alig várom már a rajtot wink.gif

 

user posted image

Link to comment
Share on other sites

az én kedvencem is az eagles.

ha megvan vkinek az nfl 2006 és akar játszani az szóljon

msn címem:

vegyen fel partnernek és a többit megbeszéljük.

ja.nem tudjátok hogy honnan lehet nfl meccseket letölteni, de ne torrent címeket mondjatok mert azok lassuak.

előre is kösz.

Módosította guru
ne írj be címet a hsz-be! (guru)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Idén sem kötik be hozzánk a Sport2-öt, eszem, eszem megáll (hogy egy klasszikust is idézek), úgy néz ki a hétfő esti rangadókról (most hétfőn, Eagles-Falcons), lemondhatok, majd nézhetem valamikor csütörtök felé az ismétléseket :diablo:

Módosította guru
ne használj trágár szavakat! (guru)
Link to comment
Share on other sites

Hát az biztos h bénázott 1sort a McNabb de lesz ez még jobb is

Módosította guru
ne idézd a közvetlenül lőtted szólót! (guru)
Link to comment
Share on other sites

Látom GREEN te szereted ezt a sportot igazat megvalva én csak Piedoneban láttam ezt a sportot művelni nem brutál ez 1 kicsit? Ugyan nem szeretem, de néha érdekes.

21151[/snapback]

 

Mit nevezel brutálisnak, egy boksz meccs például az? De írhatnám a hokitól kezdve sok más sportágat is, véleményem szerint a rögbi, ill. az ausztrál foci, amiket szintén tojás labdával de teljesen más szabályokkal játszanak sokszorosabban durvább játékok, ugyanis ott nincsenek pl. védő felszerelések, de ez az én személyes véleményem, nem muszáj mindenkinek szeretni. Igazából ez a játék a területszerzésről szól, és ez a lényeg, való igaz kemény játék, bár még igaziból nem volt módomban művelni, és valószínű nem is fogom! De ha megismered a szabályokat, és megnézel pár meccset, megtalálod benne a szépséget, egy szép passzt, egy jó elfutást, egy szép szerelést, élvezet nézni, ahogy az egyik csapat túl akar járni a másik eszén, persze negatívumok is vannak, pl. a sok szünet, de ez is érthető, hiszen ilyen szerelésben ekkora emberek nem tudnak egyfolytában rohanni! Egyszóval kezd el nézni és meg fogod szeretni! A szabályokat itt megtudod nézni:

http://www.wolves.hu/oldal.php?id=32

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Mi történt ezzel a topikkal

Most kezd csak beindulni a bajnokság(nem mintha eddig rossz meccsek lettek volna).Szóval lendítsük fel ezt a topikot:)

Link to comment
Share on other sites

nekem a kedvenc csapataim az Eagles és a carolina panthers

de a meccseket elnézve mindegyik csapat jó, vagy legalábbis mindegyikbe van egy-két jó ember.

pl:mit szóltok az atlantába shoub-hoz?(lehet nem jól írtam le)

wick megsérült és helyette ugrott be az new england ellen.

szerinten nagyon jól játszott.

 

Link to comment
Share on other sites

de a meccseket elnézve mindegyik csapat jó, vagy legalábbis mindegyikbe van egy-két jó ember.

26289[/snapback]

 

Szegény Oakland 0-4 áll nem hiszem h túl veretes csapat lehet smile.gif

Más Nem veszük bele ebbe a topicba a többi major sportot(NHL,NBA,MLB) vagy legyen annak 1másik topik?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...