Jump to content
PirateClub.hu

NFL - Amerikai foci


capone
 Share

Recommended Posts

Így is láttunk történelmet, csak nem azt amit a Pats szurkolók szerettek volna :D

Most biztosan Archie Manning a világ egyik legboldogabb embere.

 

He is the father of 2007 Super Bowl MVP, Indianapolis Colts quarterback Peyton Manning, 2008 Super Bowl MVP, New York Giants quarterback Eli Manning, and former Ole Miss receiver, Cooper Manning.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 819
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hát ezt a legnagyobb jó indulattal se tudnám igazán nagy dolognak elkönyvelni. egy győzelem a giantsnak 91 után. ennyi. ugyanúgy "elvész" mint az eddigi 40 másik super bowl eredmény

Link to comment
Share on other sites

hát én elég ritkán nézek nfl-t ...most is csak azért néztem mert ugye erre várt mindenki az egész szezonban :D meglepett a ny győzelme...nem gondoltam volna hogy a végén sikerül kicsikarniuk a győzelmet ,de hát így alakult . Jövőre jön megint két csapat és csatáznak majd egy nagyot ! :)

Link to comment
Share on other sites

Nekem tetszett, izgalmas volt, egyik csapatnak sem szurkolok a kettő közül, mégis inkább Pats győzelmet szerettem volna a "full" szezon miatt, de Eli megérdemelte, azt kell hogy mondjam, ahogy a végén kiszabadult, bár a passz nem lett jó, de az nem volt semmi, egyszerűen Megérdemelték a győzelmet, ennyi!

 

hát ezt a legnagyobb jó indulattal se tudnám igazán nagy dolognak elkönyvelni. egy győzelem a giantsnak 91 után. ennyi. ugyanúgy "elvész" mint az eddigi 40 másik super bowl eredmény

Annyira biztos maradandó (ha nem maradandóbb) egy SB győzelem, mint néhány statisztikai adat ;) !

 

Vajon mi lett volna ha a három pontra mennek a negyedik kísérlet helyet…

Link to comment
Share on other sites

sztem 50 td passz meg 23 td elkapás, 18 győzelem zsinorban jóval tovább fenn marad, mert ahoz mindig viszonyítanak. de cáfolj rá, tedd a szivedre a kezed és kezd el sorolni a super bowl győzteseket :lol:

Link to comment
Share on other sites

Tedd, a szívedre a kezed és kezd el sorolni a statokat, ki mikor hányszor hogyan stb.… nem hinném, hogy az átlag drukker (még amcsiban sem) szórja az adatokat, míg azért ha nem is az összes győztest, de azért párat csak fel tud sorolni mindenki, aki kicsit is megszerette ezt a fajta focit.

 

De ne vitázunk ezen, ez elúszott azt kész, majd jövőre......... de akkor meg úgyis a Philié lesz a Lombardi trófea :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Tedd, a szívedre a kezed és kezd el sorolni a statokat, ki mikor hányszor hogyan stb.… nem hinném, hogy az átlag drukker (még amcsiban sem) szórja az adatokat, míg azért ha nem is az összes győztest, de azért párat csak fel tud sorolni mindenki, aki kicsit is megszerette ezt a fajta focit.

 

De ne vitázunk ezen, ez elúszott azt kész, majd jövőre......... de akkor meg úgyis a Philié lesz a Lombardi trófea :D :D :D

csak visszakellet vágnom XD ezer boccs XD

 

mondjuk a super bowl is fontos, kár hogy Brady karja szar volt, mert akkor Randy elkapott volna egy csomó jó labdát. jó volt ez az idény, szar lett a vége, de sok szép estét csináltak nekünk. most majd legalább a divat drukkerek átpároltnak a giantshez :D

Link to comment
Share on other sites

Azért maradjunk annyiban (minden megbántás nélkül), hogyha a Pats győzött volna akkor nem mondanád, hogy nem sokat ér az SB győzelem. Ez kicsit engem arra emlékeztet, hogy savanyú a szölő. Ok rendben van Brady érdemeit mindenki elismeri. De azért Eli-s megérdemli az elismerést. Nem kéne azért lehurrogni a meccset mert a másik csapat győzött.

 

"sztem 50 td passz meg 23 td elkapás, 18 győzelem zsinorban jóval tovább fenn marad, mert ahoz mindig viszonyítanak. de cáfolj rá, tedd a szivedre a kezed és kezd el sorolni a super bowl győzteseket."

 

Akkor most te tedd meg ugyanezt és kezd sorolni a az elmult évtizedek legjobb dobóinak a statisztikáit. Rendbe van, hogy Brady az NFL egyik legnagyobb dobója és minden tisztelet neki. De ez a sport nem egy ember nagyságáról szól.

 

Ez az Én véleményem

Link to comment
Share on other sites

Azért maradjunk annyiban (minden megbántás nélkül), hogyha a Pats győzött volna akkor nem mondanád, hogy nem sokat ér az SB győzelem. Ez kicsit engem arra emlékeztet, hogy savanyú a szölő. Ok rendben van Brady érdemeit mindenki elismeri. De azért Eli-s megérdemli az elismerést. Nem kéne azért lehurrogni a meccset mert a másik csapat győzött.

 

"sztem 50 td passz meg 23 td elkapás, 18 győzelem zsinorban jóval tovább fenn marad, mert ahoz mindig viszonyítanak. de cáfolj rá, tedd a szivedre a kezed és kezd el sorolni a super bowl győzteseket."

 

Akkor most te tedd meg ugyanezt és kezd sorolni a az elmult évtizedek legjobb dobóinak a statisztikáit. Rendbe van, hogy Brady az NFL egyik legnagyobb dobója és minden tisztelet neki. De ez a sport nem egy ember nagyságáról szól.

 

Ez az Én véleményem

az meg az enyém és indokoltam is. az sb fontos, csak nem ugy érted, ahogy én szeretném, sorry. ha a Pats nyerte volna a SBt egészen más lenne a megvilágítása, így viszont tényleg csak az van amit Smurf régebben mondott, hogy ez teszi fel az i-re a pontot. nem tette. jövőre megint van esély. de ha tv-ben valami viszonytani fognak, ami miatt a statok sokáig emlékezetsek, azok az egyéni eredmények. és nem ez a SB. itt max annyi lesz majd később, hogy ez a giants verte meg a 100% Patset

 

"kezd sorolni a az elmult évtizedek legjobb dobóinak a statisztikáit" - gyakran beszélnek jó QB vagy WR statokról :)

de nem akarok ezen összeveszni, hisz ez csak egy játék. de még milyen :)

Link to comment
Share on other sites

Tom Brady és Randy Moss nélkül rendezik meg a 2008-as Pro Bowlt

 

Az észak-amerikai amerikaifutball-bajnokságban szereplő New England két sztárjátékosa, Tom Brady és Randy Moss nem lesz ott a február 10-én rendezendő Pro Bowlon. A két játékost Derek Anderson és Chad Johnson pótolhatja.

 

Nem sokkal a New York Giants ellen elszenvedett Super Bowlt követően a New England bejelentette: két játékosa, az irányító Tom Brady, valamint az elkapó Randy Moss nem lép pályára a profi liga All Star-mérkőzésén, a Pro Bowlon.

 

A nagydöntőben ötször sackkelt (labdával lenyomott) Brady az Amerikai főcsoport döntőjében szenvedett bokasérülést, a klub emiatt nem akarja kockáztatni a háromszoros Super Bowl-győztes játékos pályára lépését.

 

Randy Moss távollétének okairól nem adott tájékoztatást a New England.

 

[...]

 

Brady helyett a Cleveland Browns quarterbackje, Derek Anderson léphet pályára, aki öt klubtársával egyetemben élvezheti majd a Honoluluban rendezett összecsapást.

 

Moss helyettese a Cincinnati Bengalst erősítő Chad Johnson lesz. Mivel T.J. Houshmandzadeh már a Pro Bowl-keret tagja, ezért a Bengals történetében először egy évben két elkapója is ott lesz a Pro Bowlon.

 

 

 

Hát nem tudom...

Nekem először egy közmondás jutott eszembe:

Savanyú a szőlő...

 

De jobban belegondolva nekem sem lenne kedvem játszani...és esetleg még jobban lesérülni...

 

De ott van az érem másik oldala: egy sportembernek nem így kellene viselkedni! Pedig a meccs után nagyon sportszerűek voltak!!!

Ja, és így szerintem akarva-akaratlanul okoztak csalódás nézők-szurkolók millióinak!!! Pedig nem kevés szavazatot kellett kapniuk, h itt legyenek!!!

 

Várom a véleményeteket!!!

Módosította Gabi89
Piros szín használata tilos!
Link to comment
Share on other sites

Az igazi sportemberi magatartás ilyen helyzetben az lenne, hogy elmegyek a pro bowl-ra, beállok játszok egy-két play-t és utána átadom a lehetőséget a többi meghívottnak. Mindenki tudja, hogy sérült Bradynek a lába, válla és most a lelke is, és senki nem kérdőjelezné meg, ha végigülné a találkozót, de legalább jelezné, hogy itt vagyok az NFL családban. Kedvelem a Patriots csapatát, de ez a hozzáállás nem tetszik.

Link to comment
Share on other sites

vagy csak rohadtul nem kivácsi az újságírokra, akik azzal jönnének hogy milyen érzés volt kikapni. itt most mondjátok az alap szövegeket, de ha belegondolnátok magatokat a helyzetbe, sztem ugyan ezt tennétek. nekem legalábbis nem lenne kedvem ilyen után..

Link to comment
Share on other sites

Van már 3 aranygyűrűje, Eli Manningnek meg lehet, h soha nem lesz meg a 2. Akármennyire is fájdalmas, őt választották be a szurkolók a Pro Bowl csapatba, őt akarják látni játszani, az a minimum, hogy nem okozok nekik csalódást.

 

Vicces: idén pl Brett Favre sem lesz ott az nfl.com szerint, tavaly meg Brian Urlacher hagyta ki sérülésre hivatkozva a Pro Bowlt, szóval nem Bradyék az egyetlenek.

 

Mondjuk nekem nem fog hiányozni onnan. Ilyen WR-ekkel és O-Line-nal (meg persze védelemmel) talán még - elnézést a Chicago szurkolóktól :) - Rex Grossman is bejutott volna az AFC döntőbe :D

Link to comment
Share on other sites

Van már 3 aranygyűrűje, Eli Manningnek meg lehet, h soha nem lesz meg a 2. Akármennyire is fájdalmas, őt választották be a szurkolók a Pro Bowl csapatba, őt akarják látni játszani, az a minimum, hogy nem okozok nekik csalódást.

 

Vicces: idén pl Brett Favre sem lesz ott az nfl.com szerint, tavaly meg Brian Urlacher hagyta ki sérülésre hivatkozva a Pro Bowlt, szóval nem Bradyék az egyetlenek.

 

Mondjuk nekem nem fog hiányozni onnan. Ilyen WR-ekkel és O-Line-nal (meg persze védelemmel) talán még - elnézést a Chicago szurkolóktól :) - Rex Grossman is bejutott volna az AFC döntőbe :D

rossz napja volt (sztem mind két csapatnak), kár ezen lovagolni.

 

és így is gondolom...de ott van az érem másik fele is!

 

ennyire gyorsan a super bowl után nincs semmilyen érem, legfőképpen másik oldala nem. még biztos nem dolgozták fel a vereséget, sőt még arra se volt idejük, hogy felvidítsák magukat azzal, hogy mennyi mindent sikerült mégis elérni

Link to comment
Share on other sites

Kérdéses Shockey jövője

 

A Giants sérült sztár tight endjének viselkedése arra utal, hogy kifelé áll a rúdja a csapattól. Jeremy Shockey a szezonjának véget vető törése után szinte alig bukkant fel csapata közelében, és a tény, hogy a New York Giants nélküle egy fantasztikusan küzdő, összetartó gárdává kovácsolódott, Eli Manning pedig -amióta nem kell attól tartania, hogy a TE leüvölti a fejét, valahányszor nem neki passzol- egycsapásra a liga egyik legjobb irányítójává avanzsált, nem fest túl rózsás képet a játékos new yorki jövőjét illetően.

 

Már az is furcsa volt, hogy Shockey nem kísérte el csapatát a három roppant nehéz idegenbeli playoff mérkőzésre. Aztán az még nagyobb megdöbbenést keltett, amikor pár nappal a Super Bowl előtt kijelentette: még nem biztos benne, hogy elmegy Arizonába a meccsre... Végül csak elutazott, de ahelyett, hogy az ilyenkor szokásos módon a csapattársaival lett volna az oldalvonalnál, egy luxuspáholyban söröket iszogatva nézte végig csapata óriási sikerét.

 

Ha még mindez nem lett volna elég, Shockey nem vett részt a tegnap, New Yorkban megrendezett győzelmi parádén. Távollétére semmilyen magyarázatot nem adott, így könnyen lehet, hogy a kövektező szezont már más színekben kezdi meg a tehetséges, de nehezen kezelhető tight end.

Link to comment
Share on other sites

Azért BB sem tud mindenkiből - Randy Moss módra - kezesbárányt faragni! :D De nem lennék meglepve...

 

Egyes pletykák szerint az NFL döntéshozói a SpyGate ügy folyományaként szabály módosításra készülnek. A támadóegységnél már évek óta lehetőség van rá, hogy egy játékost (jellemzően az irányítót) rádióval szereljék fel a csapatok, biztosítva a kispad és a pályán lévők biztonságos kommunikációját. Ezt a kapcsolatot jelzi a játékos sisakján egy nagy pötty. Az új szabályzás értelmében a védők is lehetőséget kapnának egy rádióval felszerelt játékos bevetésére, ezzel biztosítva, hogy a kispaddal folytatott kommunikáció lehallgathatatlan legyen (a stadionban folyó rádió forgalmazás a Liga felügyelete alatt folyik).

 

Már a kamera ügy kipattanásakor is sok szakértő sürgette valami hasonló módosítás bevezetését, figyelembe véve, hogy a technikai fejlődés megállíthatatlan, és néha célszerűbb együtt élni az újdonságokkal, mint kereszteshadjáratot folytatni ellenük. Minden esetre a Liga és a csapattulajdonosok március végi találkozóján úgy tűnik erről a témáról is egyeztetéseket fognak folytatni az érintett felek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...