Jump to content
PirateClub.hu

NFL - Amerikai foci


capone
 Share

Recommended Posts

Szegény Oakland 0-4 áll nem hiszem h túl veretes csapat lehet smile.gif

Más Nem veszük bele ebbe a topicba a többi major sportot(NHL,NBA,MLB) vagy legyen annak 1másik topik?

26599[/snapback]

 

inkább csináljatok egy másik topicot.

ez csakis 100%-ban az amerikai fociról szól.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 819
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

inkább csináljatok egy másik topicot.

ez csakis 100%-ban az amerikai fociról szól.

26688[/snapback]

oksa

Link to comment
Share on other sites

Na egy jó téma. Csak az a baj hogy nem vagyok benne annyira otthon, mint az előtem szólóak. Mindegy. De azér a madden 06 al agyvérzésig jáccok laugh.gif . Az internetes gémhez eredeti játék kell?

26712[/snapback]

 

nem kell eredeti játék.de miért?neked nem eredeti játékod van? biggrin.gif

ha gondolod van interneten bajnokság. www.hml.hu

ezen a címen tudsz érdeklődni.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Az én kedvencem az amerikai foci (bármely csapat játszik bárkivel szívesen nézem) biggrin.gif , azon belül a favorit az Eagles, de Favre miatt Green Bay-t (idén egyik sem villog) is bírom! Én spec most a Colts-ra vagyok kiwi jelen pillanatban 8-0 ra állnak, ami nem semmi idénykezdet, bár ez „csak” az alapszakasz, és a ki-ki meccsek a rájátszásban lesznek. Nagyon örülök a közvetítéseknek, míg nem voltak, csak külföldi összefoglalókat, ill. a SuperBowl-t tudtam nézni. A főbb szabályokat ismertem, de így hála a kommentátoroknak alaposabban megismerhettem őket. Sport2 nincs nálunk így a hétfő esti rangadókat, csak később tudom megnézni, mikor ismétlik sad.gif

user posted image

 

Link to comment
Share on other sites

Az eheti Monday Night Football meccset már +ismételték de szombat 12.00kor a sport1en lesz NFL Game Day(30 perces) 1ébként ajánlom figyelmedbe a sport1tv.hu oldalt

Link to comment
Share on other sites

Az eheti Monday Night Football meccset már +ismételték de szombat 12.00kor a sport1en lesz NFL Game Day(30 perces) 1ébként ajánlom figyelmedbe a sport1tv.hu oldalt

32929[/snapback]

 

Az Colts-ot láttam én is, az összefoglalókat is szoktam nézni wink.gif

Ma lesz Sport1-en 21:15 kor Hungarian Bowl. Playoff

Te kinek szurkolsz?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

NFL: Seattle-Pittsburgh a Super Bowlért

 

Az NFL-ben, a profi amerikaifutball-bajnokságban a Seattle Seahawks és a Pittsburgh Steelers játszhat az idei Super Bowlért, miután mindketten diadalmaskodni tudtak a Konferencia-döntőben.

A Pittsburgh Denverben verte a házigazda Broncos csapatát 34-17-re, míg a Seattle hazai pályán bizonyult jobbnak a Carolina Panthers együttesénél húsz ponttal, 34-14-re.

 

A negyvenedik Super Bowl nagydöntőt feburár ötödikén, Detroitban rendezik.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

nemigazán...és nem is drukkolok egyetlen magyar csapatnak se ez nem a magyarok sportja sztem

amugy Indianapolis :D:D:D

 

hali.

amúgy hány olyan sportról el lehet mondani hogy nem is a "magyarok sportja".de még is nézik az emberek.

kell egy kis változatosság a sportban, és kezd is elterjedni MO.-on ez a sport.április 29-én kezdődik a bajnokság.

itt nyomon követhettek majd minden eredményt www.mafl.hu

 

Link to comment
Share on other sites

hali.

amúgy hány olyan sportról el lehet mondani hogy nem is a "magyarok sportja".de még is nézik az emberek.

kell egy kis változatosság a sportban, és kezd is elterjedni MO.-on ez a sport.április 29-én kezdődik a bajnokság.

itt nyomon követhettek majd minden eredményt www.mafl.hu

 

rendben terjedjen....mi is gondolkoztunk rajta hogy egy rugby clubbot létrehozunk csak nem lett belőle semmi :(:(:( lehet pár év mulva már magyar meccseket is fogok nézni de eggyenlőre maradok az amerikában játszottaknál.....

 

 

Indianapolis

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tegnap volt NFL Europe döntő a Sport Tv adta is.Sajna nem naon tudtam nézni.Frankfurt Galaxy nyert az Amszterdam Admirals ellen.Részletes statisztikát itt találtok

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 month later...

Az én kedvencem a Patriots, remélem idén újra eljutnak a csúcsra! Igaz nem megy nekik annyira mint 2-3 éve, de szerintem éppen ezért lehetnek jók. Mint például tavaly a Steelers. A végig nagyon jók általában elbuknak, lásd tavaly a Colts.

Hétvégén tetszett a "kicsi" Gramatica öröme, szép bemutatkozás volt! :)

Link to comment
Share on other sites

ezt olvassátok el: :lol:

http://www.budapestcowboys.com/index.php?type=news&id=57

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...