Jump to content
PirateClub.hu

Milyen a tökéletes nő, vagy a tökéletes férfi?


janisean
 Share

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Szerintem, nincs olyan, hogy tökéletes. Mert minden emberben vannak hibák, legyen az külső avagy belső. Egyébként ha valaki nagyon szerelmes, azt fogja mondani, hogy az ő barátja/barátnője a legtökéletesebb ember, szóval sztem ezt így nehéz meghatározni. De várom én is, hogy a többiek esetleg mit szólnak a topic-hoz

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok,

Igazad van novszabi,ahogy szokták mondani senki sem tökéletes, és mindenkinek az a tökéletes akit szeret.Azt hiszem hogy ezt meg is lehet érteni.Szerintem akkor szeretsz a legjobban valakit, ha elfogadod úgy ahogy van, és nem akarsz rajta változtatni.

 

MetalGun

Link to comment
Share on other sites

Szerintem, nincs olyan, hogy tökéletes. Mert minden emberben vannak hibák, legyen az külső avagy belső. Egyébként ha valaki nagyon szerelmes, azt fogja mondani, hogy az ő barátja/barátnője a legtökéletesebb ember, szóval sztem ezt így nehéz meghatározni. De várom én is, hogy a többiek esetleg mit szólnak a topic-hoz

 

szerintem is igy igaz ahogy mondod mindig az a legszebb akivel vagy ( persze az elején)

Link to comment
Share on other sites

Halihó

 

Hát ezt hamar megfejtettétek, azt hittem 'én nagy okos', hogy kicsit vitásabb lesz a dolog. De igen a válasz, kinek mi a tökéletes. Lehet, hogy a szerelem átalakul idővel tiszteletté, mert már nem lángol annyira, de az érzés meg marad, neked ő, őneki pedig te vagy a tökéletes. Lényegtelen mások mit gondolnak.

 

Persze ehhez megfelelő partner is kell, mert ha csak egy irányú a szeretett, az nem lesz egy hosszú idejű.

A legtökéletesebb pár pedig, ha a párból minkét fél azt gondolja, hogy a másik a tökéletes és ő pedig nem. (na jó, nem tudom hogy van-e ilyen igazából)

Link to comment
Share on other sites

nincs tökéletes nő vagy férfi, legfeljebb olyan van, hogy milyen az a nő vagy pasi aki kell neked, azaz milyen tulajdonságokkal bírjon. de ez meg relatív, és ráadásul nagyon szubjektív dolog. mindenkinél változnak az igények, és ami az egyiknek a tökéletes, a másik számára a legelviselhetetlenebb dolog. :) szipi

Link to comment
Share on other sites

Szerintem itt azt lenne célszerű leírni, hogy kinek milyen lenne a legideálisabb partner...én az ilyesmit belső tulajdonságokban mérem; mindig legyen jó kedvű, kedves és tudjak vele sokat beszélgetni :) egyébként már megtaláltam őt ^^

Jó, csak ezt így nem lehet ilyen egyszerűen megfogalmazni Persze mindenki azt mondja, hogy legyen vidám,kedves, meg jókedvű. Senki se mondja hogy bunkó legyen meg igénytelen :D

Link to comment
Share on other sites

nyilván vannak különleges és egyedi "igények", de ezt nem biztos, hogy mindenki meg akarja itt osztani :)

nálam ilyen egyedi dolog az, hogy szeretem a kócosabb hajú lányokat, akik képesek leereszkedni az én óvódás értelmi szintemre, és bevállalni olyan égő hülyeségeket, amit mások nem :) innen jönnek a közös élmények, onnan meg már minden jön magától :)

Link to comment
Share on other sites

haliho

 

Ez közvetve szol a tökéletes lányról, illetve a tökéletes párról.

 

Hát higgyétek el az élet tud érdekes dolgokat produkálni. Egyszer egy közösségben éltem, volt ott egy srác intelligens volt marhára ez igaz, de olyan igénytelen volt mint egy állat, sőt ez nem is ki fejezés. nem volt WC a házba ahol lakot több társával és télen nem ment ki a hidegbe a WC-re, fogott egy papír dobozt mikor mások nem látták abba végezte el a dolgát és egyszerüen be tolta a saját ágya alá. A többiek majd nem meg ölték mikor észre vették.

 

A szó szoros értelemben mindig róhat rajt a ruha, beszélni (érdekes) több nyelven beszélt de úgy, hogy a szavak közepén vette a levegőt, miközben fröcsögött a nyála.

Élt egy igen aranyos lány a közelben egy hotelt vezetett, néha meg látogatta a húga, csinos aranyos, csendes igényes házias, egyszerű művelt tanult kis lány. Sokan akartak a barátja lenni, de úgy tűnt nem igazán érdeklik a fiuk. Viszont egyszer csak meg szökött, el tűnt ezzel az igénytelenséggel. KI érti ezt. Mikor később találkoztam vele, teljesen boldog volt, mert ő csak egy rossz kis fiút látott a barátjában akit nevelni kell. A történet meg döbbentőd, de minden szava igaz, most azt hiszem valahol az USA-ban élnek.

Link to comment
Share on other sites

A jó NŐ nem anorexiás, kellemesen telt, hálás kutyaszeme és lehetőleg hosszú haja van.Nem kell a 140es IQ,de mivel Ő a leglelkesebb,rajongó, 1 személyes közönségem, ezért nem árt ha az alapvető fogalmakkal tisztában van, és időnként közbe tud kérdezni,kb. tudja,hogy miről röfögök órákon keresztül.Az első 3,ideális esetben 6-8 hónapban, úgysem ez a fő téma :), viszont a pillanatnyi kijózanodást követő hosszú együtt töltött idő nem csak a szexről szól ezért jó ha sok a közös vonás, az érdeklődési terület fedi egymásét,nem válik napi rutinná az életünk.Igazából tökéletesen szépnek sem kell lennie, mivel szerintem a jó nő olyan mint a bélyeg, egy minimális hiba nagyon sokat dob rajta, és olyan máshol fel nem fedezhető bájt kölcsönöz neki ami teljesen egyéni és rabul ejt ( fontos :nem féllábú down kóros nőt szeretek ,nem erre gondoltam:) !). Még fontos az is,hogy viszonylag engedelmes legyen, adott esetben értelmes ellenvéleménnyel, és NE az a fajta HP aki havonta kierőszakol 1-2 pofont ... ezvan

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

˝A tökéletes nő süketnéma, nimfimániás és az apjának 1 kocsmája van...˝ :D

Nah de a viccet félretéve tényleg nincs tökéletes nő mert vmi mindig nem stimmel velük. De ne legyünk telhetetlenek és inkább a hiányosság helyett mindenbe/mindenkibe az erényeget nézzük és akkor már nem is kell tökéletes nő/pasi. :)

Link to comment
Share on other sites

Mindenki számára tökéletes nő nem létezik. Egyénre lebontva: egy ideig létezhet tökéletes nő számára, de egy idő után rájön a párja hibáira is. Abból lesz tartós kapcsolat, amelyik eltűri ezeket a hibákat, és el is fogadja. És ez lehet tisztelet, vagy szerelem. Van olyan is, aki félelemből fogad el valakit. De szerintem a társad legyen olyan, akirvel szívesen töltöd el időd, megbízhatsz benne , elfogad amilyen vagy(nem akar rajtad változtatni), és e legösszetettebb fogalom, hogy szeressen, de ez fordítva is meglegyen. :)

Link to comment
Share on other sites

˝A tökéletes nő süketnéma, nimfimániás és az apjának 1 kocsmája van...˝ :D

 

A tökéletes nő egy méter magas és kockafejű, na ki tudja miért? :D

 

Viccet félretéve nincsenek tökéletes nők, ahogy tökéletes férfiak sem. Mindenkinek van egy kis beütése vagy egy kis hibája, és lehet épp ebbe szeret bele a másik! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tulajdonképpen enzo89 is ugyanazt fogalmazta meg amit én fentebb! :happy:

 

Nem kell a tökéletesség után vágyakozni, kezdjük ott, te tökéletes vagy? ;) Mert ha nem, akkor miért várod el, hogy a másik az legyen...higgyétek el apró pici szépséghibákba, még jobban bele lehet szeretni! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...