Jump to content
PirateClub.hu

SlipKnot - Spit it out (Sportsziget 2004.06.12.)


warezMan
 Share

Recommended Posts

Az a lényeg, hogy ez egy koncertelem, van egy riff amit ismételnek addig amíg mindenki le nem gugol, aztán folytatják a dalt és mindenki felugrik egyszerre. Na már most ezt eddig bárhol el tudják játszani, csak mi magyarok voltunk annyira hülyék, hogy ne értsük mit akarnak...

Nagy Slipknot fanok nem láttak egy koncertet se, pedig abból minden kiderül ...

Pontosan 4:00 nál van a lényeg, hogy Corey leállítja őket, mert hülyék és felállnak idő elött :D

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Komoly.... :D Ők a nagy rockerek, akik 5 szót nem tudnak angolul :D Mondjuk a "f*ck"-ot gondolom értették.

 

Ezekért nem jönnek ide normálisak, csak Madonna és társai.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

hát ez tényleg elég ciki h ennyit nem értenek meg

 

Madonna és társai

 

:lol: :lol: :lol: már bocsi de te nagyon nem vagy képbe. Iron Maiden Lordi Hammerfall Apocalyptica Black Sabath Offspring Amorphis Korpiklaani(idén 2szer is) ezekről te nem hallottál? mert azért ezek elég nagy nevek és normálisak és mindegyik itt volt ill. itt lesz és mindegyiken ott voltam és ott leszek. és ezek csak az elmúlt 2 év legnagyonobb nevei szerintem(bocsi hogy ha kihagytam vmit) és te haggyál a Madonnával mint normális zene

Link to comment
Share on other sites

hát ez tényleg elég ciki h ennyit nem értenek meg

 

 

 

:lol: :lol: :lol: már bocsi de te nagyon nem vagy képbe. Iron Maiden Lordi Hammerfall Apocalyptica Black Sabath Offspring Amorphis Korpiklaani(idén 2szer is) ezekről te nem hallottál? mert azért ezek elég nagy nevek és normálisak és mindegyik itt volt ill. itt lesz és mindegyiken ott voltam és ott leszek. és ezek csak az elmúlt 2 év legnagyonobb nevei szerintem(bocsi hogy ha kihagytam vmit) és te haggyál a Madonnával mint normális zene

Tudok ezekről.

 

"haggyál a Madonnával mint normális zene"

Ha ismernél, tudnád, hogy én az ilyet egyáltalán nem bírom. Csak amikor Madonna eljön, akkor a fél ország összecsinálja magát, minden van. Amikor pedig tényleg normális név jön, akkor az országot ehhez hasonló dolgok égetik le.

Hirtelen az jutott eszembe, hogy Tankcsapda koncerten dobáltak mindent..... mondanom sem kell, hogy ez is mutatja az ország nagy részének az intelligenciáját.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...