Jump to content
PirateClub.hu

Megérdemelte e Hamilton a VB címet ?


dancenorbi
 Share

Megérdemelte e Hamilton a VB imet ???(mindenkitöl várok magyarázatot)  

194 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Megérdemelte e Hamilton a VB imet ???

    • Igen
      62
    • Nem
      132


Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

én igenre mentem--->mindenki azt mondja hogy jo autot kapott a -->azt a jo autot vezetni is kell.. az meg szerintem nem lényeg hoyg massa több futamot nyert ..massa már több éve vAN A FORM1 NÉL MÉG SEM TUDOTT világbajnok lenni ...szerintem nem is lesz :P

Link to comment
Share on other sites

Nem... Egy csomó sportban van h nem a jobb győz. Azért mert volt az ellenfélnek egy rossz napja + a győztesnek nagy mákja volt. Forma1-ben meg annyira nem számít a tudás mert aki kikerül oda az profi pilóta és nem sok különbség van 2 versenyző között ezen a szinten. Azért mert Massának volt két bakija ami miatt elvesztette a címet, meg Hamiltonnak rohadt nagy mákja erre csak azt tudom mondani h ilyen az élet... Meg jó kocsi volt Hamilton segge alatt. Nem véletlen h minden majdnem minden évben más a világbajnok az előző meg valahol a 10-ik helynél tart... Rossz lett a kocsi erre az évre, jövőre jobbat kell csinálni. Összesítve sztem Massa jobban megérdemelte volna.

Link to comment
Share on other sites

Egyértelműen Massa érdemelte volna meg. Csakhát ez nemigazán rajta mullott, hanem a Ferrari csapaton. Volt néhány verseny, ahol a csapat hibázott és ezért vettek el tőle pontokat. Egy napilap össze is számolta, hogy a csapat 30 pontot vett el Massától úgy, hogy Hamilton-ra nem is emlékszek hol nem szerzett pontot Japánon kívül. És ezekután 1 ponttal nyeri a vb Hamilon? Azér Massa jobban megérdemelte volna...

Link to comment
Share on other sites

Hali!

 

Látom megoszlanak a vélemények. Sztem megérdemelte ezt a címet, mert...

Nagyon nagy versenyző, úgy vezet, mint egy gép, alig hibázik. Tavaly, az első évében majdnem mindegyik futamon dobogón állt, több versenyt megnyert, sőt néha még a 2x (volt) csapattársánál, Alonsonál is jobb volt. Akkor azért bukta el, mert még nagyon tapasztalatlan volt. Jött az idei év. A szakma azt hangoztatta, hogy most Hamilton megállíthatatlan lesz. Én is azt mondtam az év elején, hogy Hamilton lesz a világbajnok. Ez a gyerek nagyon tud vezetni. Nézzétek meg a Brit nagydíjat! Hogy vezetett már esőben? Mindenki csúszkált, egyedül Hamilton nem. Akkor a Belga nagydíjat.! (igaz, ott szabálytalankodott) Szal megérdemelte, mert nagyon-nagy versenyző. Az a baja, hogy még egy picit tapasztalatlan, és türelmetlen.

 

Mondom én ezeket róla, aki utálja Hamiltont, és Alonso-s vagyok.

 

Igen Hamilton egy nagyképű, bunkó, mindenkit leszr. Nem hiába nem szereti senki, nem hiába nincsen barátja az f1-ből. Nagyon-nagyon unszimpatikus gyerek!!! DE!!! Iszonyat nagy versenyző, a mezőnyben szinte a legjobb, és sztem van olyan jó, mint Scumacher. És elég sok vb címet fog nyerni még.

 

Mégegyszer mondom, nagyon nem birom Hamilont! CSAK én REÁLISAN nézem ezt az egészet, NEM ÚGY, ahogy Ti! Mert sokakból csak az utálat szól!

Link to comment
Share on other sites

Én is reálisan nézem, és így is azt mondom Massa érdemelte volna meg, és jobb pilóta Hamiltonnál, aki hiába tud esőbe úgy vezetni mint Schumi. Technikai sport és ez volt idén a szerencséje, hogy megbízható volt a McLaren. Mert ha Massa autója nemadja meg magát pl a Hungaroringen a vége elött 3 körrel, vagy akármelyik pályán ahol motorhiba miatt esett ki, akkor Hamilton csinálhatott volna bármit a Brazil nagydíjon. Idén a technika és a csapat bakijai vették el Massa vb-jét, nem a vezetői tudása.

Link to comment
Share on other sites

Csak úgy példának mondom: brit nagydíjon Massa csak úgy min 10x pördült meg. vagy Sanghajban utolérhetetlen volt Hamilton.

Ezeket Te csak azért mondod, mert Massa-nak szurkolsz. Hidd el, én is Massának örültem volna. Sőt.

De Hamilton jobb nála.

Link to comment
Share on other sites

Szerintem meg egyikük sem érdemelte meg. Massa az első 2 versenyen nullázott a saját hibájából és még utána is csinált nagy hibákat. Hamilton is megéri a pénzét. Emlékeztek még arra amikor nem vette észre a piros lámpát a boxban, és neki ment Kiminek? Meg ugye ott volt a belga nagydíj is amikor szabálytalanul előzött. Na meg a rajt a Japán gp-n. Szóval én nagyon szomorú vagyok hogy kettejük között dőlt el. Sajnos azt kell hogy mondjam hogy a menő csapatokban nincs olyan pilóta aki igazán megérdemelte volna. Az én szememben idén Alonso És Kubica nagyon nagyot nőtt, pedig eddig nem bírtam őket.

Link to comment
Share on other sites

Massa meg az én szememben nőtt sokat. eddig nem volt nekem szimpatikus. Idén viszont kellemesen csalódtam benne. Igen az év elején sokat hibázott, DE! A sorozatos hibái után föl tudott állni a nulláról, és 110%-on teljesített. Nagyon küzdött. Vagy Hungaroringen a bebisztosított győzelmétől fosztotta meg a motor. Nagyon szomorú vol emiatt. köv versenyt ugyanilyen teljesítménnyel nyerte meg.

Hamilton meg ezekkel a piszkos ügyeivel van teli. Ezért se bírjuk. de ez csak az egyik része.

Link to comment
Share on other sites

nem. -.- Massa már letett valamit az asztalra, ez a takonypóc még nem.

 

Bocsi, Massa mit is tett le az asztalra? Mindkettőjük segge alatt egy jó autó van. Ezen felesleges vitázni. De Massa mégis a helyzetek 70%-át elrontja. Csak szerez egy első helyet, és ott vég autókázik de előzni nem tud. Kanadában a hosszú egyenes előtti majdnem visszafordító kanyarban előzéskor úgy szállt el mint a huzat. Nem tud versenyezni. Massa-t csak a csapat juttatta el idáig, és ez jövőre már nem fog neki sikerülni. Hamilton-t meg folyton büntették, pontokat vettek el tőle. Japánban, Canada-ban (valljuk be, az télleg az ő hibája volt), Belgiumban, és még sorolhatnám - csak most nem jut eszembe :D - hogy hol büntették. Folyton kersztbe tettek neki. Nézzünk pl egy elég kirívó esetet: Japánban Hamilton kapott egy boxutca áthajtást mert a rajt után veszélyeztette a versenyzőket címen. Egy körrel később Massa látványosan kilökte Hamiltont, aki a forgalom miatt nem tudott visszajönni. Massa kapott érte egy boxutca áthajtást, ami szerintem nem reális. Hamilton kapott volna minimum 10 mp-et. Azthiszem ez elég sok mindent elmond. Olyan bagatel dolgokért kapott büntetést, előzés miatt, meg ilyenekért, amiért a későbbi versenyeken más nem kapott. (Pl. Brazíliában Trulli és Bourdias előzése a célegyenes után. Trullit nem büntették meg azért amiért pár versennyel előbb Hamiltont igen). Ezek megtörténtek, ezek vannak / voltak, senki nem cáfolhatja ezt meg. Ha Hamiltont nem büntetik ennyiszer, rég világbajnok. Sőt, már tavaly is elvették tőle a vb címet, azzal a kémbotránnyal, ahol kiderült a Renault is cinkos volt, csak azt elsumákolta mindenki, és megúszták szárazon....

Én Igennel szavaztam, bár ez kiderül a szövegből is :)

Link to comment
Share on other sites

NEM, érdemelte meg!!!

Massa nagyon sok futamot letett első-kéntz és ez a hü**e Hamilton csak úgy az első évében világbajnok lesz...

Háát, Massa nyerhette volna meg, vagy esetleg még Raikönnen, ha fel tudott volna zárkózni :D

Link to comment
Share on other sites

NEM, érdemelte meg!!!

Massa nagyon sok futamot letett első-kéntz és ez a hü**e Hamilton csak úgy az első évében világbajnok lesz...

Háát, Massa nyerhette volna meg, vagy esetleg még Raikönnen, ha fel tudott volna zárkózni :D

 

Ember...tudod te egyáltalán miről van szó? Hamiltonnak ez volt idén a második éve. Milyen első év? Raikönnenben meg nincs meg az a plusz már ami anno a McLarennél megvolt, hogy mindig ott volt Schumaher seggében, és üldözte. Raikönnen már nem a régi :) És amugy is miaz, hogy Massa nagyon sok futamot letett elsőként? azta...tudod te hol jársz? Hamilton többször volt első sztem mint Massa...isten áldjon meg... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Bocsi, Massa mit is tett le az asztalra? Mindkettőjük segge alatt egy jó autó van. Ezen felesleges vitázni. De Massa mégis a helyzetek 70%-át elrontja. Csak szerez egy első helyet, és ott vég autókázik de előzni nem tud. Kanadában a hosszú egyenes előtti majdnem visszafordító kanyarban előzéskor úgy szállt el mint a huzat. Nem tud versenyezni. Massa-t csak a csapat juttatta el idáig, és ez jövőre már nem fog neki sikerülni. Hamilton-t meg folyton büntették, pontokat vettek el tőle. Japánban, Canada-ban (valljuk be, az télleg az ő hibája volt), Belgiumban, és még sorolhatnám - csak most nem jut eszembe :D - hogy hol büntették. Folyton kersztbe tettek neki. Nézzünk pl egy elég kirívó esetet: Japánban Hamilton kapott egy boxutca áthajtást mert a rajt után veszélyeztette a versenyzőket címen. Egy körrel később Massa látványosan kilökte Hamiltont, aki a forgalom miatt nem tudott visszajönni. Massa kapott érte egy boxutca áthajtást, ami szerintem nem reális. Hamilton kapott volna minimum 10 mp-et. Azthiszem ez elég sok mindent elmond. Olyan bagatel dolgokért kapott büntetést, előzés miatt, meg ilyenekért, amiért a későbbi versenyeken más nem kapott. (Pl. Brazíliában Trulli és Bourdias előzése a célegyenes után. Trullit nem büntették meg azért amiért pár versennyel előbb Hamiltont igen). Ezek megtörténtek, ezek vannak / voltak, senki nem cáfolhatja ezt meg. Ha Hamiltont nem büntetik ennyiszer, rég világbajnok. Sőt, már tavaly is elvették tőle a vb címet, azzal a kémbotránnyal, ahol kiderült a Renault is cinkos volt, csak azt elsumákolta mindenki, és megúszták szárazon....

Én Igennel szavaztam, bár ez kiderül a szövegből is :)

 

 

háááhhááá :lol: :lol: :lol: :lol: mr ezen röhögök fél órája!!! :lol: tán csak nem teis csokifiú vagy? xD

Ecsém hol élsz? ugyértem melyik században???

 

csak ugy melléksen, Mert LEVESFOS HEMILTON Mit Csinált? ment egyszer egy jó futamot(brit) cső!kész! ennyi

aztán végig nagyarcozott h ő itt az ász.aztán utolsó futam, gondolkozzál már el egy csöppet. Sebastian Vettel porig alázta a csávót.konkrétan annyi történt hogy Vettel egy jóval gyengébb autóval földbedöngölte a csokifiút.

nem emléxem hogy Massa mikor hibázta el a helyzet 70%-nak!hülyeségeket meg NE beszéljél, előbb gondolkozz aztán írj!

 

aszonya: csak szerez egy első helyet.... :lol: mert hamilton mit csinál? ugyanezt. vagy ha nem akkor ugy megy át a mezőnyön mint egy buldózer(lásd.2008.Monza.(mellesleg ott is alázott Vettel xD))

Az egész hozzászólásod egy nagy poén! :lol:

na nem is olvasom tovább, emrt aztán röhögőgörcsöt kapok.

 

Kérdésre a válasz meg: NEM!

Mert:,,takonypóc"fater pénzeli,ahozképest hogy MI elég nagy pofája van.

 

jah emg még annyit hogy idén Hemilton akkorát bakizott mint a huzat. ha esetleg nem emlékeznél: Montreal/Kanada. pffff....szááánalom! xD

Link to comment
Share on other sites

Bocsi, Massa mit is tett le az asztalra? Mindkettőjük segge alatt egy jó autó van. Ezen felesleges vitázni. De Massa mégis a helyzetek 70%-át elrontja. Csak szerez egy első helyet, és ott vég autókázik de előzni nem tud. Kanadában a hosszú egyenes előtti majdnem visszafordító kanyarban előzéskor úgy szállt el mint a huzat. Nem tud versenyezni. Massa-t csak a csapat juttatta el idáig, és ez jövőre már nem fog neki sikerülni. Hamilton-t meg folyton büntették, pontokat vettek el tőle. Japánban, Canada-ban (valljuk be, az télleg az ő hibája volt), Belgiumban, és még sorolhatnám - csak most nem jut eszembe :D - hogy hol büntették. Folyton kersztbe tettek neki. Nézzünk pl egy elég kirívó esetet: Japánban Hamilton kapott egy boxutca áthajtást mert a rajt után veszélyeztette a versenyzőket címen. Egy körrel később Massa látványosan kilökte Hamiltont, aki a forgalom miatt nem tudott visszajönni. Massa kapott érte egy boxutca áthajtást, ami szerintem nem reális. Hamilton kapott volna minimum 10 mp-et. Azthiszem ez elég sok mindent elmond. Olyan bagatel dolgokért kapott büntetést, előzés miatt, meg ilyenekért, amiért a későbbi versenyeken más nem kapott. (Pl. Brazíliában Trulli és Bourdias előzése a célegyenes után. Trullit nem büntették meg azért amiért pár versennyel előbb Hamiltont igen). Ezek megtörténtek, ezek vannak / voltak, senki nem cáfolhatja ezt meg. Ha Hamiltont nem büntetik ennyiszer, rég világbajnok. Sőt, már tavaly is elvették tőle a vb címet, azzal a kémbotránnyal, ahol kiderült a Renault is cinkos volt, csak azt elsumákolta mindenki, és megúszták szárazon....

Én Igennel szavaztam, bár ez kiderül a szövegből is :)

 

 

És még Te oltasz be más embert, hogy milyen hülyeségeket mond. Elárulom neked édesfiam, hogy Te oltári nagy hülyeségeket mondtál!

Kezdjük azzal, hogy Massa több versenyt nyert idén, mint Hamilton. Igaz, csak 1-el.

Aztán ez a mondatod, hogy " Kanadában a hosszú egyenes előtti majdnem visszafordító kanyarban előzéskor úgy szállt el mint a huzat." Ember, szerintem Te nem a Földön élsz. Idén Massa egyszerre két autót előzött meg Kanadában abban a bizonyos visszafordítóban. És egyszer se szállt el. Jah és ezen a versenyen mutatta be a legnagyobb előzéseit.

És ez a kijelentésed, hogy Hamilton egyik büntetését se érdemelte meg, kicsit NAGYON túlzás. Aszt mondtad, amikor Japánban Massa kilökte Hamiltont, a forgalom miatt nem tudott visszajönni a pályára. Szerinte Te akkor más műsort nézhettél. Szóval elmagyarázom, hogy mi történt: Massa védte a helyét, jött a sikán. Bement a belsőívre, de kicsit későn fékezett, ezért nagyon szélesen vedte be a kanyart. Hamilton ezt kihasználta, bement mellé, sőt majdnem elötte is volt. Massáról meg ez jött le, hogy "huu b*meg, ez leelőzött" és foggal-körömmel vissza akarta előzni, és mindent megtett ezért, szal nagyon szűken vedte be a sikán második felét, a kerékvetőn fordult, és megdobta és kilökte Hamiltont. Ez szerintem Massa hibája volt.

Mondjuk sztem Hamilton Japánban kapott büntetése, az egy kicsit szigorú volt, én nem büntettem meg. DE fogd már föl, hogy a többi büntetést teljes joggal megérdemelte Hamilton!!!

Látom, Te Hamilton imádó vagy. Dagad a májad mi, hogy Hamilton lett a vb? De látszik rajtad, hogy fiatal srác vagy, és annak szurkolsz aki nyer.

Link to comment
Share on other sites

NEM érdemelte MEG!Húúú most tud vezetni...Csomóan tudnak csak nincs alattuk egy jó járgány.Ide tolta a nagy arcát ez a fek* sz*r és egyből a segge alá vágtak egy Mclarent...Ha ferrari odafigyelt volna MINDIG akkor símán megnyerte volna...Utolsó versenyre össze tudnak csapni egy nagyon f*sza kocsit.Ha ezt megcsinálták volna MAJDNEM az összes versenyen símán nyert volna ...

Link to comment
Share on other sites

Egyértelműen megérdemelte.Massa soha nem volt és nem is lesz olyan jó pilóta mint Hamilton.Egyszerűen ebben az évben jobb autó lett a Ferrari.Hamilton meg egy őstehetség és ezt senki nem tudja megcáfolni.Hiába,nagyon fiatal még,Vettel ezért is tudta megelőzni.Gondoljatok bele ti mit éreznétek akkor,amikor 3 körre vagytok egy vb címtől?Nem véletlenül kapott rögtön szerződést egy McLarennél.Massa a Ferrari előtt szinte egy senki volt,nem volt említésre méltó eredménye.(Alonso szurkoló vagyok)

Link to comment
Share on other sites

Nem érdemelte meg.Alapból unszimpatikus meg beképzelt is.Azt hiszi, hogy ő f_sta a spanyol viaszt meg, hogy csak neki jár a megtiszteltetés.Ez az angol beképzeltség minden brit versenyzőben benne van (amerikaiakban is ott van).Azt hiszik, hogy mindenben jobbak a többi népnél és ez engem nagyon idegesít.

 

Agyon vannak sztárolva ezek az angol és amerikai sportolók pedig egyáltalán nem jobbak a többi nemzet sportolóinál.

 

 

 

(Pl.:fociban David Beckham aki szerintem egy gagyi focista...)

Link to comment
Share on other sites

Dani : nem nagyon értek veled egyet.

 

Hamiltont nem alázta meg Vettel, hanem megelőzte. Tori Rosso az évvégére mér nem ehy "kis csapat" volt.

Monza : Körülményeket nézd meg. Kimi és Hami mikor menték a gyors kört. 1. helyen futni a versenyt sokkal-sokkal könnyebb ugyebár. Pláne esőbem.

Kanada. Nos azt Hami elb....ta.

Hami kocsija Braziliában annyira ugy volt beállítva, hogy mindenféle mechanikus hibát elkerüljenek, ahogy Palik mondaná mindent letekertek nullára :D

De ez sztem mindenkinek feltűnt.

Az meg hogy egy Hami szted egy takonypóz és hogy nagyképű az nem egyenlő a tehetségével.

 

MEGÉRDEMELTE!

Link to comment
Share on other sites

Természetesen, nem érdemelte meg! Kis hormon zavaros kölyök... Mass idősebb, és tapasztaltabb, ő jobban meg érdemelte volna... Ez köztudott... De jönnek ilyen kis maradványok mint Hamilton, aztán addig pattog míg meg nem szeretik az emberek, és míg Vb címet nem nyer!! Szánalmas!!!!

Link to comment
Share on other sites

Mass idősebb, és tapasztaltabb, ő jobban meg érdemelte volna...

 

Ha így nézzük akkor Barichello érdemli meg mert ő a legtapasztaétabb?? :D

Bocs de ez elég hülye indok ... :D :D

Ja és az a köztudott, hogy Hamilton lett a VB ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...