Jump to content
PirateClub.hu

BMW kedvelők topikja!


balu1977
 Share

Recommended Posts

Balu a tied hányszor hajította el a vezérműgörgőt? az elmúlt héten? és hányszor lett csapágyas? jó gépek, csak kicsit többe kerül a szervizelésük mint egy Ferrarinak... csak a Ferrari mellé szép... nem olyan szűkös kényelmetlen fapados fos mint egy E36 compact...

Link to comment
Share on other sites

A BMW-k nekem is mióta eszemet tudom kedvenc autómárkám! :happy: Birtokolni még soha nem birtokoltam egyet sem, de majd még ki tudja mit hoz a jövő. :D Egész szép kis gyűjteményem van BMW-s képekből, akit érdekel, küldjön PM-et, s küldök linket. :P

 

Szvsz a régi "cápaorrúakért" vagyok oda, de a mai darabokat sem vetem meg. Ha választanom kellene nem tudnék, mert imádom a 3-5-7, szóval szinte mindet. :D Egyedül az 1-es sorozat nem fogott meg, illetve a X5,X3. :unsure:

 

Pár kedvenc tőlem is a teljesség igénye nélkül :happy:

 

328Ci.JPG

 

850Ci.JPG

Link to comment
Share on other sites

Azt el is hiszem hogy nagyon komoly lehet :D

E90-est szeretnék, de majd csak jövő nyár környékén!bízom benne addig egy ici-picit olcsóbbak lesznek :P

Mondjuk a mostanival (320d) tökéletesen elégedett vagyok minden tekintetben ;)

Link to comment
Share on other sites

én kb 1-2 éve ültem egy új 525-ös bömösbe(500Nm), nah hát az egy örök élmény.

vezetni nem vezettem.(sajnos) nekem nagyon tetszett az az erő ami abba az autóba van, és tetszett hogy halk, és hogy a váltó nagyon pontos.emellett tetszett a német precizitás benne :) fekete, karbon betétek, gyönyörűen és pontosan összeillesztett cuccok, az ülések látszólag kemények, valójában nagyon kényelmesek.

Minden pontosan úgy működik ahogy kell! ;) (ez a bömös akkor kb 7-8 hónapos volt,külföldről behozott)

Link to comment
Share on other sites

Hali !

 

Szép autók ezek a BMW-k de mára számomra megfakult az imázsuk ! Főleg azóta hogy olyan rétegei is a "nép"nek akikről józan ésszel még az ABC-t is nehezem nézem ki olyanok szállnak ki egy egy szép 3,5,7 -es szériájú bömösből ! Ja és a nagyobbakat természetesen csakis kopasz emberek vezetik , akik még igy ellenszenvessé is teszik az egész képet ! Tisztelet a kivételnek -> Face8611

 

Sorry ! Ez a saját véleményem !

Link to comment
Share on other sites

Nem szeretem a német autókat, egyedül a bömböst fogadom el, úgy-ahogy.

E90-es 3-as sztem csúnya, 1-es elmegy, új 5-ös szép, meg az X5-ös. csak engem nagyon zavar, hogy tőmeg autók a német autók. (francia ill. olasz párti vagyok)

Link to comment
Share on other sites

valahol mindenkinek el kell kezdenie.. :) az még nem is baj, ha próbálgatja az autó és a saját határait, azzal van baj, ha megragad ezen a szinten.

nem is olyan rég tesco parkolóban láttunk egy ötöst, amint kilinccsel előre tesz 3 kört a körforgalomban.. :) mondanom sem kell, hogy ennek csak mi örültünk.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hali!

 

Itt egy vélemény az 5-ös Bömbösről, hogy hogyan, mivel, milyen extrákkal vegyük, és mik a baromságok!

 

http://totalcar.hu/magazin/velemeny/jorosszbmw/#poll

 

Majd a BMW fanok le fognak hurrogni engem, hogy h lehet ilyet írni egy béemvéről! Egy részben egyet értek a cikkel, de hogy a dízel motor sz*r azzal nem, meg a cikk vége felé nagyon általánosít.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Vadas kis BMW Offa :)

 

De mostanában ha a BMW-re gondolok ,nem jut rólla eszembe semmi jó.

Egy régebbi postban meséltem egy 325-ről amit haver vett egy másik havertól.

Nevezzük betűvel öket. Szal 'A' megvette 'B'-töl a BMW-t 1,1milláért, de nem íratta át, mert hát az egy kisebb vagyon, használta 'B' nevén a kocsit.Ment ez egy fél évig rendesen.Egyszer 'A' tól elkérte 'B' öccse (azaz legyen Ő 'b') a BMW-t egy estére, mert nem akart a saját kocsijával nyomulni.Korom éjszaka közepette, hazafele tartva megküldte elég erősen (220 km/h) a verdát egy elég rossz úton,ami nem is inkább kátyús mert lyukak nincsenek benne, hanem inkább hullámos az az út.Kijött elé egy nyúl, azt telibevágta és ezután irányíthatatlan lett a BMW.Kb. 150 és 180km/h val kicsapott (!!!!) egy olyan kiszáradt diófát (természetesen az az egy fa volt az út mellett ,se elötte se utánna nincs fa) aminek átmérője kb egy 15literes sima vizes vödör átmérője (45-55 cm átmérő)A BMW ahogy illik kettészakadt, a tűzoltók csak a küszöb lógó darabját vágták el... :( , a trailer is két részletben vitte el. 'b' túlélte az ütközést, de elég sok bordája eltört, nyilt törések kézen és lábon, agyzúzódás (ami nem egyenlő az agyrázkódással).Tüdejét csak három helyen 'varrták' (vagy mit csinálnak mikor kiszakad a tüdő) meg.

'A' most gondban van, mert nem ő törte össze a kocsit, papíron olyan,mintha családon belül összetörted volna valaki kocsiját, mivel nem volt átíratva.

A telefonomon van két,de sajna nem tudom mms-ről gépre menteni a képet, a napokban átküldetem és felrakom ide is.

Speer difi, és 3 épp-nek mondható alufelni, és pár használható elem ki lett véve az autóból.

A BMW- méhtelepen ki lett vonatva,az érte kapott 12 ezer magyar forint aznap este el lett italozva...

Szal 'b' tartozik most egy millás verdával 'A' nak.

Reméljük 'b' hamar megtanul járni újra... :(

Link to comment
Share on other sites

Reméljük 'b' hamar megtanul járni újra... :(

 

'b'-nek nem kevés tanulópénz lesz a történet. :unsure:

 

Egy ismerősömnek 525 van, benzines, ha jól emlékszem 200 lovas. Azt mondta, 180-at ment vele, aztán már betojt, pedig még az autó gyorsult volna. :D Szépek ezek a bömösök, csak nem kis felelősséggel tartozik a tulajdonosuk/sofőrjük iránta, mert ezek nem játékszerek, vagyis inkább veszélyes játékszerek.

 

bono92, az a cápa 7-es gyönyörű lehetett! :)

Link to comment
Share on other sites

Igen, grave man.

Ráadásul majdnem napra pontosan a (volt) barátnője halála napján történt... :(

A csaj tavaly halt meg egy honda civicben (régi kocka sedan civic)

Erröl van langlovagok.hu bejegyzés

 

http://www.langlovagok.hu/html/hirek/8369.shtml

 

Szegény 'b' , akkor mocskosul el volt kenődve, kb 3 éve voltak már együt :(

De a mostani balesetről nincs SEMMI sem a lánglovagokon és sehol máshol sem.Nem jegyzik sehol.

Igyekszem a napokban képekkel szolgálni.

Óvatosan száguldjatok...

 

Link to comment
Share on other sites

Lehet amiatt is nem félt annyira nyomni a pedált, mert úgy érezte, hogy nem kell féltenie magát? :o

A száguldás tőlem távol áll, bár néha engem is elkap a sebesség mámor.

Várom a képeket a bömösről, a halottak nyugodjanak békében, 'b'-nek pedig jobbulást!

 

Tök jó az aláírásod Man0waR! ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...