Jump to content
PirateClub.hu

Jön a folyékony cigaretta


HULK15
 Share

Recommended Posts

Karácsonyig dobják piacra azt az italt, melyet olyan füvekből és gyümölcsaromákból készítettek, amely hasonló hatással bír, mint a cigaretta, adja hírül a brit DailyMail.

Az ital a Liquid Smoking nevet kapta, és azon emberek megsegítésére fejlesztették ki, akik a törvények miatt nem cigarettázhatnak nyilvános helyeken.

A Liquid smoking nem tartalmaz nikotint, helyette dél-afrikai fűkeveréket használtak a kikísérletezői, melyet még a XIV-ik században használtak az afrikai törzsek.

Az ital kiszerelése nagyban hasonlít egy cigarettás dobozéra. A gyártó szerint fogyasztása nem lesz korhatárhoz kötve, viszont ők a 15 éves korhatárt jelölnék meg a fogyasztására.

Az italt a holland United Drinks and Beauty Corporation fejlesztette ki.

liquidsmoking_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Share on other sites

nem tudom hogy hogy értik hogy hasonló hatással bír..egy nikotin függő embernek éppen hogy a nikotinra van szüksége és ha nincs benne akkor nem tudom mi értelme van...talán ennek az afrikai fűkeveréknek van hasonló hatása mint a nikotinnak...de akkor nem tudom hogy mért nincs korosztályhoz kötve...vki biztos megveszi hiszen minden terméknek megvannak a maga vevői :D

Link to comment
Share on other sites

Jaj, megint valami szemét. Inkább akkor cigizem otthon, meg ahol lehet, de ilyen baromságokra nem fogok költeni az biztos, értelmét ugyanis nem látom!

 

 

 

Nem tudom hogy tényleg cigizel-e, de ez lényegtelen, mert a cigi is elég baromság, és még elég drága is abból kiindulva, hogy károsítja vele a környezetét és magát is aki cigizik, és még pénzpocséklás is! És szerintem van értelme, és nem biztos hogy drága lesz a folyékony "cigaretta"! :) nem mintha cigiznék és kellene ez a folyékony izé... ;)

Link to comment
Share on other sites

utálom a cigit és azokat akik cigiznek!(nah jó nem mindenkit! :P ) de sztem eléggé gusztustalan ha mondjuk egy lány úgy pöfékel mint 5 gyárkémény!

 

erre annyit mondok h igyátok bolondok!

 

gondolom oan lesz mint egy energiaital csak nem taurin lesz benne hanem nikotin!

eddig sem cigiztem most sem fogok és utána sem!(még a katonaságnál sem!)

jó erőben kell lenni a repüléshez! és a cigi az megeszi a tüdőt!

Link to comment
Share on other sites

Nagyszerű! Miért nem inkább azt találják ki, hogyan lehet végérvényesen leszokni a cigiről? Ilyen baromságokra költik a pénzt, hihetetlen! :blink::angry:

 

 

Hát ebben egyet értek, de a válasz az hogy kell a h*lyéknek a pénz, és ezért inkább egyre több baromságot találnak, ki. Őket nem érdekli a föld csak a pénz. :angry: :angry: <_< Ez felháborító :P Csak vicceltem. de am tényleg ezért találták ki, gondolom....

Link to comment
Share on other sites

Valamibe bele kell dögleni, azt mondják az okosok! :D

Én 18 leszek egy hónap múlva és dohágyzok, ez van, nem is akarok leszokni, akárki akármit mond! Ezzel NEM AZT AKAROM MONDANI, hogy ti is cigizzetek, mielőtt valaki rámrontana. :D

Link to comment
Share on other sites

Hát ebben egyet értek, de a válasz az hogy kell a h*lyéknek a pénz, és ezért inkább egyre több baromságot találnak, ki. Őket nem érdekli a föld csak a pénz. :angry: :angry: <_< Ez felháborító :P Csak vicceltem. de am tényleg ezért találták ki, gondolom....

1. nem kell neked cigizned, nélküled is tönkre teszik a földet az emberek, ha nem cigi akkor a kocsi/motor-al

2. minek érdekel, hogy mi lesz a földel? ugyse éred meg, akkor meg nem mind1? elkövetkezendő 100évbe ugyse lesz semmi baja a földnek, utána meg már mi is benne leszünk, tehát akkor már nem izgat minket

Link to comment
Share on other sites

Én a cigi fílingje miatt is füstölök.

Azt meg egy dobozos lötty nem adja vissza. A füst kifújása, a cigi tatása mind hozzájárul ahhoz hogy valaki szeret cigizni.

 

Értelmetlen a dolog, ettől függetlenül biztos vagyok benne hogy lesz sikere. Nem is gondolnátok mennyi a hülye ember :)

 

 

 

Ja. A következő "találmány" az orgazmus nélküli szex lesz.

:D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ezt a baromságot, ettől nem fog leszokni senki és a dohányosok nem fogják úgy élvezni az ivást mintha cigiznének. Hiszen nem csak a nikotintartalom nyugtat hanem maga a szokás is: kiülsz az erkélyre nyugi van ,beszívod a füstöt majd kifújod... :D Ez furán hangzik de így van.

Link to comment
Share on other sites

nem tudom hogy hogy értik hogy hasonló hatással bír..egy nikotin függő embernek éppen hogy a nikotinra van szüksége és ha nincs benne akkor nem tudom mi értelme van...talán ennek az afrikai fűkeveréknek van hasonló hatása mint a nikotinnak...de akkor nem tudom hogy mért nincs korosztályhoz kötve...vki biztos megveszi hiszen minden terméknek megvannak a maga vevői :D

 

Ebből az következik, hogy aki cigizik és kipróbálja az eneztúl nem cska nikotinfüggő lesz hanem ezen is függővé válik....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...