Jump to content
PirateClub.hu

South Park vs. Family Guy


puffadt
 Share


Recommended Posts

Kiváncsi vagyok nektek melyik jön be jobban....aki nem tudná mi az a Family Guy annak elmondom hogy a Comedy Centralon (Vh1 helyett minden nap 14-órától van) megy este 23:00-tól...és Nekem nagyon bejött :P Kiváncsi vagyok a véleményetekre:P Csöcs

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja a VH1 helyett szokott menni 14 órától a Comedy Central és a Comedyn szokott menni a Family Guy (magyar nevén családos Csóka "-.- XD) 23 órától...nemtom én ritka nagy Sp fan voltam megnéztem az összes részét ittvan az összes része a számítógépemen...de valahogy jobban megtetszett a Family Guy (belőle is a kis Stewy XD) mivel akkora nagy arcok és poénok vannak benne...itt nem a csúnyaszón és a morbiditáson van a hangsúly (najó most hazudtam mert ezis elég morbid XD) hanem az ilyen fárasztó vagy éppen ellenkezőleg...tehát muris vicceken...Én még mindig Imádom az Sp-t...de ez is nagyon jó:D ha valaki úgy feltudja tölteni mint a szökést vagy a hősöket akkor nyomulok rá és töltöm:D Naszóval..jó időtöltés és nézegetést:D (for Everyone)

Link to comment
Share on other sites

"ha valaki úgy feltudja tölteni mint a szökést vagy a hősöket akkor nyomulok rá és töltöm" <---- Ez kelett ám bele <_<

 

És az sp sem a káromkodásról meg a morbidságról szol :) de inkább hanyagolom mert sp fan vagy és tudod... Nekem is sp jön be, mivel sose láttam a family guy-t.

Link to comment
Share on other sites

 Melyik szolgáltatónál VH1 helyett? tongue.gif

 

A UPC-nél úgy tudom már úgy van! De nekem Digi TV-m van, de nálunk még a VH1-t is kivették. Gondolom, hogy már a Comedy Centrallal osztott változat miatt már a sima VH1-et nem engedik továbbítani Magyarországra, ezért kivették a kínálatból, mert gondolom a Digi nem egyezett meg velük! De nekem a műholdas Digi van, a Digi Kábelen már a VH1-el oszott változat van.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Csocsesz Dzsuker!

 

 

Őszintén, kicsit bűntudatom van, hogy megcsalom a South Parkot, viszont valljuk be: már minden részt minimum 5x láttunk, de inkább 10x (már ha magamból indulok ki).

És erre jön a Family Guy... RESPECT!

Végre valami felkavarja az állóvizet és a már-már rutinossá-, gépiessé vált kötelező South Park-nézést.

Szerintem Jobb a Family Guy, noha minden elismerésem SP-é nameg Simpsonéké, de ez kellett!

Link to comment
Share on other sites

Family Guy-t is csak a sout park-ban láttam, ott hallottam róla elősször, tehát nálam sp-re esett a választás :)

 

Tud valaki oldalt ahonnan az összes része letölthető mint anno az sp.hoff-on ? Már rég megkezdték a 13.évadot és azt vártam hogy helyreálljon az oldal de már nemigen fog, szal valaki pls szóljon ha tud ilyen oldalt.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...