Jump to content
PirateClub.hu

Hogy vagytok?


Piero
 Share

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Kicsit beteg, de nagyon boldog... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Szomorú vagyok... :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Vacakul :wacko: Folyton csak rá tudok gondolni... attól tartok szerelmes leszek :wub: Meg arra, hogy lehet már el is szúrtam mindent :( kicsit úgy érzem magam, mintha egy félig fújt lufi lennék, és valaki egy tűvel szurkálna, hogy vajon meddig lehet belém nyomni anélkül, hogy durrannék :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ki az az idióta, aki olyan lufit gyárt, ami kétszer is ki tud durranni? :( Annál a csajszinál voltunk bátyámmal, meg a csajszi volt osztálytársával, akivel össze akartam jönni... erre a srác csak úgy beszélgetés közben elejt egy jelentéktelen mondatot, hogy összejöttek. Mintha gyomorba rúgott volna. :wacko: A csajszi legalább szólhatott volna, hogy ne ölelgessem, meg puszilgassam legalább a "pasija" jelenlétében. Kicsit lehet kamuszaga van a dolognak, úgyhogy ezt még megbeszélem holnap a csajszival, de asszem most lesz egy jó hosszú, álmatlan éjszakám. Meg utána még néhány, akárhogy is alakulnak a dolgok. Ha a csajszi téleg bepasizott, akkor azért, ha meg nem, akkor azért... úgyhogy most azon kívül, hogy szomorú vagyok és iszonyatosan fáj a kezem, (hazafelé ideglevezetés céljából egy bazinagyot behúztam egy ártatlan téglafalnak, amitől csak 4 helyen szakadt föl,) ideges is vagyok, hányingerem van, és még a nyakamat is elaludtam tegnap :( Szóval most úgy jól vagyok... soha jobban! :D miért van nekem ilyen átkozott szerencsém a csajokkal? :D vagy egy hülye r...cot találok meg, vagy ha kifogok egy kedves, aranyos lányt, akkor kiderül, hogy feleslegesen hajtok, mert már van valakije, és szívok mint a torkos boci. Ráadásul a csajszi padtársam suliban, úgyhogy az is jó lesz a következő hét... pláne ha megkérdezi, mit csináltam a kezemmel :lol: Asszem ennyit akartam írni :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Reggeé 03:08 perc és én nem tudok aludni, pedig reggel 6 órakor kelés, 6:30kor vár rám fél óra séta le a vonatállomásra, 25 perc tömegnyomor a vonaton be Pestre, ahol várok majd egy barátomra aki késni fog mert ma bulizni volt, aztán hót álmosan, pénz nélkül valahová.

 

Így belegondolva nem túl jól, várom a hétvégét, hogy végre kiengedjem a hétköznapokon felgyülemlett gőzt :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...