Jump to content
PirateClub.hu

Hogy vagytok?


Piero
 Share

Recommended Posts

Sony ne bánkódj egy jegy miatt mindenkinek lehet rossz napja, de ettől az angoltudásod lehet jó. Ahelyett hogy feladnád, inkább hajts rá arra hogy kijavítsd az egyest, tanuld meg a téma szavait, és kérj javítási lehetőséget. ;)

Link to comment
Share on other sites

Kérni is fogok az fix ;):D Kedvenc tantárgyam az angol, nem akarok miatta bánkódni :D

 

 

Most rendesen bezabáltam és sony vegassal ügyködök egy videón, szóval jó kedvem van, kivéve mikor eszembe jut, hogy holnap megint kezdődik egy újabb hét...

Link to comment
Share on other sites

Én most oda vagyok, meg vissza, megvan az új fényképezőm (nem új, csak nekem az, használtam szereztem).

Nikon D80 :

http://pixinfo.com/fgep/Nikon_D80

http://pixinfo.com/cikkek/nikon_d80

Ha valakit érdekel. :)

Egyébként kissé fáradt vagyok, hosszú volt ez a mai nap. Nem baj, holnap csak kb déltől van suli :) És csak térgeometria, külön Like :D

Link to comment
Share on other sites

Kezdek álmos lenni, de megittam ma du- egy fél liter nesteat szóval kibírom éjfélig :) . Még meg kéne oldanom egy matekfeladatot havernak, aztán tanulni kicsit nyelvtant meg fizikát és végülolasz lecke, de holnap van osztályfőnöki óra, ami ezekre való, szóval nyelvtan lesz csak belőle.

Itt dorombol mellettem a macska, ami egész jó érzés így estefelé :) Büdös kis számító dög, de nagyon szeretjük :)

Link to comment
Share on other sites

Már elkezdődött az a bizonyos "újabb hét"

 

Nem baj nem baj! Már két nap el is ment :D És a héten már csak 1 matekom lesz halleluja :D Ma írtam belőle felmérést remélem a 2-es azért meglesz, viszont angolból javítottam egy hibátlan ötössel :DD Szóval most meg vagyok elégedve magammal XD

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok. Sajna nekem is tanulnom kellene holnapra, fotótöri dolgozat. <_< Tantárgy nem rossz, csak a dolgozatokért nem vagyok oda.

Ráadásul ilyenkor talál az ember érdekesebbnél-érdekesebb cikkeket a neten, plussz itthon sütit sütnek, fenének van kedve tanulni :D

Link to comment
Share on other sites

Nem baj nem baj! Már két nap el is ment :D És a héten már csak 1 matekom lesz halleluja :D Ma írtam belőle felmérést remélem a 2-es azért meglesz, viszont angolból javítottam egy hibátlan ötössel :DD Szóval most meg vagyok elégedve magammal XD

Gratula az ötösödhöz! :)

Én jelenleg amolyan, "voltam már jobban is" állapotban vagyok.

Link to comment
Share on other sites

Gratula az ötösödhöz

 

Kösz :D

 

Most majd a kettesemhez lehet gratulálni , mert a matek tz-m az tuti annyi lett :D majd holnap kiderül, biztos kapok egy jó nagy adag letolást is a tanártól :DD már előre félek :D

 

3-as lett ! :D Ezaz :D xdd :D

 

Na mindenki szurkoljon, holnap földrajz, fizika és német tz :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 years later...
  • 1 month later...

Aránylag jól :) Héten volt a fél éves vizsgáim, ahol bravúrokat hajtottam végre (matek 2-es, biosz 3-as stb...), de a nyelvtan nem sikerült :(

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Éppen feltörtek bennem a régi érzések, merthogy évek óta nem jelentkeztem be a fórumra és most egy kissé nosztalgikus hangulatban vagyok. Még 2008-ban regisztráltam és emlékszem, abban az időben rengeteg filmet töltöttem innen, amiért rendkívül hálás vagyok. Visszagondolva azóta mennyi minden történt az életemben is..., viszont úgy tűnik a jó dolgok nem múlnak el, szívből kívánom, hogy még sokáig legyen fent ez az oldal! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Érdekes volt itt pár topikba belenézni, és pár írást elolvasni.Nekem nincs régi kötödésem ehhez a fórumhoz, azt viszont jó volt látni, hogy régebben itt is volt "élet"

 

Egyik topik kérdése, hogy "miért nem írnak a regisztrált tagok" ennek van több oka is, de van egy lényeges is.

Egy mondatban: Nagyon nehéz, valójában nem is lehet kezelni, egy 10-nél nagyobb "baráti társaságot."

 

Egy dologról több féle képen lehet vélekedni.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 3 years later...
  • 1 month later...

Pillanatnyilag kissé tanácstalanul. Nem tudom, hogyan szóljak hozzá egy saját magam által nyitott témához. Egyszerűen nem jelenik meg a szövegdoboz az oldal alján. Vagy rossz helyen keresem? Feltettek egy kérdést, én meg nem tudok válaszolni. Privátban próbálok segíteni a kérdezőnek, de a topicban ez nem látszik - tehát úgy tűnhet, hogy magasról tezsek a nekem feltett kérdésre.

Ha valaki ebben tudna nekem segíteni, akkor elmondhatnám, hogy remekül érzem magam. :-)

 

Szerkesztés:

Na, most már remekül vagyok! Megy a hozzászólás! (Köszönöm!) Kinn harminc fok van, itt benn csak 22-23, a sör pedig hideg.... :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Most hogy 3 hónapja Boldog párkapcsolatban vagyok egy lánnyal, akivel vasárnap elutazzunk két hétre azt kell mondjam, hogy minden allright!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...