Jump to content
PirateClub.hu

Hogy vagytok?


Piero
 Share

Recommended Posts

Ennél szarabbul nem is lehetnék lelkileg... :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Szégyenlem magam...

Link to comment
Share on other sites

I am being happy :happy:

Link to comment
Share on other sites

Pocsékul vagyok. Miért kell mindig elrontani az olyan napokat, amik tökéletesnek tűnnek? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Rendkívül megijedtem! :(

 

Van egy gyönyörű szép hatalmas növésű németjuhászom. Egyszer csak hatalmas kiabálást és ijedelmet hallok a földszintről, hogy menjek le az emeletről azonnal, valami nincs rendben a kutyával... lemegyek, s kint a teraszon a kutya magatehetetlenül rúgkapált... Nagy hirtelen azt se tudtam, hogy mit csináljunk vele. Nem tudtam, hogy a nyelvét nyelte le, vagy valami a torkán akadt. Felkaptam és a mellkasánál szorító fogással próbáltam az esetleg a torkán akadt ételt kihozni, láttam, hogy ez nem igazán nyerő, s a száját kezdtük el azonnal nézni... Az állkapcsa szinte görcsben volt, a nyelve bár hátrébb volt, a hegye viszont látszólag előrefele állt. De ekkor már biztos volt, hogy a nyelvét nyelte le. elsőnek én feszítettem szét az állkapcsát, faterom meg próbálta kihúzni - sikertelenül, elkezdte hívni az állatorvost, közben én meg tovább próbálkoztam, s nagy nehezen sikerült előrehúznom a nyelvét, úgy, hogy kezemmel közben szétfeszítettem az állkapcsát. Utána öt percig nagyon pihegett, s egy darabig nem igazán tudott talpra állni, de hála az égnek a nagy ijedelmen kívül semmi baj nem történt... Utána már szaladgált ugyanúgy.

 

Reggel berepült az udvarunkra egy fácán, a kutya természetesen le is rendezte (hogy hogy került az ide? erdősebb rész, vagy mező kb 2-3 km-re van)... Az állatorvos szerint nagyon nagy izgalmi állapotban sűrűbben előfordulhat a kutyákkal ez.

 

Ez azért nem volt semmi. Oxigén hiány a fennakadt szem, s a nagy aggodalom ellenére se lett az eset után. Azért rossz abba belegondolni, hogy:

a, mi lett volna, ha nincs itthon senki

b, Faterom éppen akkor jött be és ő szúrta ki... mi lett volna, ha később jön? :S én az emeleti szobából nem hiszem, hogy észrevettem volna :( Huh... :mellow::unsure::(

 

A lényeg, hogy már jól van! :) Hála az égnek!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...