Jump to content
PirateClub.hu

Hogy vagytok?


Piero
 Share

Recommended Posts

Azt mondják,a remény hal meg utoljára!Lehet,Én hamarabb!

Nincs kedvem élni,most így érzek!

Regisztráltam magam 1 társkereső oldalon,találtam is egy leányzót.Írtunk egymásnak,képet is cseréltünk.Azt írta,Ő nem a külső alapján ítél meg az embereket.Na ennek örültem is.Utolsó levelében azt írta,2 hétre el megy nyaralni.OK,megvárom.Annyit írtam neki,hogy ha megjön,és úgy gondolja hogy még szeretne velem találkozni,akkor írjon.Letelt a két hét,semmi jel.Vártam még 3 napot,megint semmi.Közben felmentem arra az oldalra,ahol megtaláltam Őt.Megnéztem az adatlapját,és látom hogy a napokban,Ő is bejelentkezett.OK,gondoltam biztos még nem jött haza,csak egy kávézóból netezett.Várok,és várok,de semmi válasz.Ma megint megnéztem az adatlapját,fél kettőkor megint bejelentkezett.Na,rögtön elöntötte az agyamat az ideg.Nem igaz,hogy fél perce nem lenne arra,hogy írjon egy pár sort"Te hülye gyerek nem akarok találkozni veled"vagy valamit.Még várok pár napot,de ha addig sem ír semmit,akkor olyan levelet írok neki,hogy azt megemlegeti.Nem hiszem el,hogy ennyire bunkók az emberek.Semmibe veszik a másikat.

Bocs ha hosszú voltam,de ki kellett adnom magamból!

Link to comment
Share on other sites

Most teljesen el vagyok kenődve :S

Link to comment
Share on other sites

Most kicsit (nagyon) fáradtan, de asszem ma rájöttem néhány fontos dologra, úgyhogy gondolkodós, szomorkás, de mégis egész jó hangulatom van :)

 

Morf, Yodamester mi a baj??? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Szomorúan, elkeseredetten, talán kicsit kétségbe is esve, de közben úgy érzem, mintha az egész világot pofán köpném és ordítanám, hogy hiába, úgyse tehettek ellenem semmit, mert elöbb halok meg minthogy feladjam. Szóval egész jól! :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

FULL-MOON, én speciel nőügyön agyalok, aztán meglátjuk, bár majd még meglátjuk, mi lesz belőle.
Link to comment
Share on other sites

jobb nem beszélni róla....de már jobban..azt a napot is túl kellett élni:/

Milyen érdeke hogy manapság annyi embernek negatívak a gondolatai...h mindenki depressziós lesz, mindenkinek rossz a hangulata. Persze lehet régen is volt ennyi ilyen ember csak nemvolt fórum ahova leírhatták:) De sztem boldogabbak voltak régen, vagy csak nemvolt idő az ilyenekkel foglalkozni:/

elgondolkodtató

Link to comment
Share on other sites

Most egész jól, úgy látszik van célja az életemnek. :happy: Csak influenzás vagyok, ami kicsit ront a hangulaton. Mindegy, legalább bemagyarázhatom magamnak hogy azért nem megyek iskolába holnap.

Link to comment
Share on other sites

Kicsit fáradtan, kicsit nyűgösen... Mindjárt vége a nyárnak... <_<

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...