Jump to content
PirateClub.hu

Tetszik egy lány de fiatalabb vagy nála!


CrazykE
 Share

Recommended Posts

látod...erről beszéltem...én utálok bulizni...már komoly kapcsolatra vágyok :/ ezért kellene idősebb fiúakt keresnem, mert már azok is valószínű, h hasonlóan gondolkoznak...de egy 17-18éves még tuti nem :/ tehát nemfogja tudni megadni nekem amire vágyok...

Link to comment
Share on other sites

Én pl. XX-en valahány éves vagyok , de eszembe nem jutna egy tizenéves csajjal kavarni.Még egy 19 évessel sem... Nem tudom hogy az előttem írott dolgok - azaz hogy mekkora császárság egy fiatal csajjal nyomulni - milyen közösségekben számítanak űbermájer állapotnak, részemről inkább szánalmasak az ilyen 30-as korabeli férfiak.Messze nem nevezném alfa-hímnek az olyat, aki pölö 32 évesen egy 16 éves csajszival villog.Pedig velem is előfordult hogy egy '90-es csaj már el is tervezte hogy majd 'járunk' , még az anyjával is megbeszélte, meg hasonlók.Helyes csaj meg minden, de én soha semmilyen tizenévestől nem várnám el hogy értem feláldozza a fiatalságát, a bulitájmot , a nagy szesztúrákat ,meg persze a csajozásokat/pasizásokat ,plusz minden egyéb olyan dolgot, amiken egy tínédzsernek át kell esnie ( több alkalommal is akár :D ) .Nem kötelezően , meg ugye nem is mindenki pörög maxon, de a többség tínédzserként csinál pár olyan dolgot , ami meggondolatlanság.De hát hibákból és botlásokból tanul mindenki , az emberfia már csak ilyen :D A fiatalon szerzett buliélmények ,osztálykirándulások , bármi egyéb amit együtt csinál tizenéves korában az ember, mindig üde színfoltként köszönnek vissza sok év távlatából is . Pontosan tudom , mert elnézve az átlag fórumozók életkorát, én kábé tíz évvel ezelőtt voltam annyi mint ti most.Túl érettségin , technikusi vizsgákon , felsőfokú vizsgákon , pont ahol ti lesztek tíz év múlva.

Am 22-24 éves korában persze illik már valamilyen szinten visszafognia magát mindenkinek , de a fentemlített teenager éveket muszáj megélni.Persze vannak olyanok mint ...Reni... , akinek az életfelfogása előtt tisztelettel adózok , és fogadja az elismerésemet hogy léteznek ilyen fiatal emberkék akik ezzel a szemlélettel próbálják betervezni és leélni azt amennyi pont jut ebből az életből.

Egyébként a korkülönbség legtöbbször semmit nem számít egy kapcsolatban , mert ha tudjuk hogy mit várjunk egymástól , és tudjuk hogy mi szerez örömet neki, akkor teljesen mindegy hogy ki hány éves.Ennek a fiatalabb/öregebb témának igaziból csak tizenéves korban van jelentősége,lévén annyi idősen egy kapcsolatban nem is lehet szó nagy korkülönbségekről. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...