Jump to content
PirateClub.hu

Tetszik egy lány de fiatalabb vagy nála!


CrazykE
 Share

Recommended Posts

Az élet szép dolog, és szép dolgokat tud összehozni. Manapság az a "trendi", hogy a csajok idősebb pasikkal járnak. Fordítva ritkább, de nem elképzelhetetlen. Az, hogyha egy fél idősebb, hasznos tud lenni, hisz tanácsokat tud adni, tudja egyengetni a másik útját, hisz tapasztaltabb lehet.

A történetemet lehetne még cifrázni, de nem akarom, szerintem a legfontosabb az őszinteség. Mi kezdettől fogva őszinték voltunk egymáshoz, nem titkoltam el a korom (pedig ez másoknál probléma lehet), bár nem is tudtam volna, mert néhány ismerőseim szerint így se nézek ki 19 évesnek:D

Link to comment
Share on other sites

Tőlem a múltkor megkérdezték, elmúltam-e már 18... pedig az se ma volt már, amikor a 18. gyertyát fújtam el. :blush:

Sőőőőőt, amikor Egerben taliztam egy velem egyidős csajjal (randi féle volt, ide is leírtam valahova :blush: ) ő inkább és jóval inkább többnek nézett ki mint én. :P Pedig velem egykora születésű volt. :D Kinézett vagy 30-nak :o

Link to comment
Share on other sites

nekem mindig az idősebb csajok jöttek be, a fiatalabbakkal nem is találtam meg a közös hangot, de ugye minden emberfüggő, nem vagyunk egyformák. én sem hittem a nagy korkülönbségű kapcsolatokban, amíg bele nem szerettem 22 évesen egy 29 éves lányba, de egész jól működött, csak a körülmények áldozatai lettünk.

lényeg a lényeg, nem a kor számít, hanem másik 1000000 dolog, besz@rni meg nem szabad, tapasztalatból tanul az ember

Link to comment
Share on other sites

Ez a korkülöbséges dolog igazán csak az egyetemi évektől kezd igazán lényegtelenné válni, ott már gyakorlatilag az sem számít, ha mondjuk 7 évvel idősebb a csaj nálad :D - az én barátnőm (mindketten másodévesek vagyunk az egyetemen) 2 évvel idősebb nálam és elhiheted itt már tényleg nem számít a korkülönbség ;) - vele jött össze életem első mélyérzésű kapcsolata, azelőtt soha nem volt jelentősnek mondható szerelmes kapcsolatom.

 

Ezt nagyban az is meghatározza, hogy általános 1-8. osztályig, valamint 9-től (vagy egyéb helyeken újonnan szokás 0.-tól) - 12-ig a lányokat többnyire a vagány, hivalkodó, nagy és jó képű srácok tetszenek. A serdülő kor (amin hál az égnek már átestem annak velejáró testi kellemetlenségievel együtt lásd: pattanás) nagyon meghatározó e szempontból. Nálam e szempontból érvényesült a "Türelem rózsát terem" elve, és elmondhatom, hogy most érzem igazán a legjobban magam a bőrömben tanulmányi éveim alatt :)

Link to comment
Share on other sites

Később már valóban nem nagy szám a korkülönbség. Fiatalabb korban tud ütős lenni a saját példámat látva, ugyanis a körülöttem lévő fiúk mind fiatalabbakkal járnak, belőlem meg egyáltalán nem nézték ki azt, hogy lehet akárkim is. Mikor összejöttem a nálam idősebb Párommal rengeteg féltékenységet kaptam, meg megszólást, de magasról tettem rájuk. Mondjuk alaposan meg volt az okuk az irigysége, ugyanis a fiúk nagy része még szűz. :D

Link to comment
Share on other sites

Specko én egy nálam 6évvel idősebb lánnyal smároltam először, én akkor 12, nem nagy fejtörés a lány meg 18 volt. Unokatestévrem hozott össze az egyik barátnőjével, hát mit mondjak az az egy hét maga volt a gyönyör, amig tartott a mámomr. Utána az elválás már nem volt annyira jó, de mit is képzeltem.

 

Azóta már én is idősebb lettem, 20-as éveimet taposva egyre többet gondolok a 20-as végét és 30-as évek elejét taposó nökre. Előbb utóbb így is úgy is befűzok egyet, többet. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

nem baj ha fiatalabb vagy nála. nem a kor számít hanem az, hogy a lány fogadóképes-e az irányodba. tetszel-e neki vagy sem. ha igen, akkor úgy is összehoz titeket az élet. szipi :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

a "szokás" valóban az, hogy az idősebb pasikra buknak a lányok, mert ugye a lányok hamarabb megkomolyodnak, a fiúk nem. és mivel komolyabb párt keresnek, feltehetően az idősebb pasik komolyabbak, értelmesebbek mint fiatalabb társaik. legalábbis valaki erre vezette vissza, valahol olvastam, már nem emlékszem.

 

persze - mint minden esetben - ez alól is vannak kivételek

Link to comment
Share on other sites

ez igaz, (bár manapság már nem annyira jellemző) éppen ezért mutasd meg neki, hogy te attól még tudsz komoly is lenni és jól meglennétek!

de amúgy is.. ő ugyan mivel lenne komolyabb, hiszen még csak elsős a középsuliban, nemde?

a többi csaj meg ahogy elnézem őket.. baromi gyerekesek tudnak lenni..

szerintem manapság annyira már nem igaz, hogy előbb érnek a lányok, legalábbis én a többségen úgy veszem észre.

 

De hogy megnyugtassalak, a legjobb barátnőm is már elmúlt 18, a párja pedig még csak most lesz nemsokára 17.

és nagyon jól megvannak!

 

hát sok sikert neked! ;):)

majd írd meg mi volt! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Hát nekem volt egy fiatalabb barátom és nagyon jól elvoltam vele. És elég jól működött a dolog csak elmúlt a szerelem. Igaz először nehezemre eset belemenni de nem bántam meg!! szóval ha a csaj ilyen hülye akkor hagyd a francba:D szerintem...

 

ja azt elfelejtettem hogy ő 17 volt én meg 18:D

Link to comment
Share on other sites

nekem mindig fiatalabb barátaim vtak, elég nagyok voltak a korkülönbségek, és soha nem okozott gondot nálam, s nála sem B) meg sem látszódott de ha igen, akkor meg kit érdekel. a lényeg annyi, hogy szeressük egymást. aki meg előítéletes az csak irigykedik :lol: szipi

Link to comment
Share on other sites

2-5 év természetesen elhanyagolható tény, de mikor már egy tízessel (vagy többel is) idősebb a női partner, hát. :huh: Lehet, hogy rövid távon működik a dolog, de hogy hosszú távon ritka az ekkora korkülönbséggel járó kapcsolat, az is biztos. Persze vannak az anyakomplexusban szenvedő pasik, de erről máskor máshol :D

Link to comment
Share on other sites

Lehet, hogy rövid távon működik a dolog, de hogy hosszú távon ritka az ekkora korkülönbséggel járó kapcsolat, az is biztos.

 

az tény, hogy járogatni, kikapcsolódni lehet fiatalabb fiúval, de egy együttélést nem szabad az ilyennel felvállalni. teljesen más embert választ az ember akkor ha élvezni akarja az életet normális keretek között, és totál mást ha együtt él vkivel. de akkor se legyen öregebb nálam. :P nem bírnám elviselni. :( szipi

 

Link to comment
Share on other sites

Szvsz járogatni a 12 évesek szoktak, max a 15 évesek. Egy kapcsolatnak tartania kell valahová, valami értelmének lennie kell. Kérdés az, az ember hány éves, bár nem is a kor, hanem a gondolkodásmód, kinek mire van szüksége egy kapcsolatban. Járogatni és élvezni egymás testét (főleg ha fiatalabb az illető), vagy komoly szándékkal választjuk meg azt, akivel ágyba bújunk. Sok fiú szereti az idősebb nőket, igen, míg megkapja tőlük a kellő tapasztalatot, de utána úgyis más után néz. Igen, a fiatalabb partner megfiatalítja a másik felet, ez is igaz, na meg a fiatalabb partnert könnyebb elvarázsolni, mint egy idősebb nőt, vagy férfit. ;) Az idősebbnek már megvan a magához való esze.

 

Tehát nem szaporítom a szót, fiatalabbakkal rövid távon érdemes, hosszú távon azonban nem éri meg se női se férfi szemmel nézve. :) (Az én nézőpontom szerint.)

Link to comment
Share on other sites

nagyon téves leiratok vannak. tökéletes látszik, hogy az ilyesfajta vélemények, kijelentések nem a tapasztalaton, hanem csak és kizárólagosan feltételezéseken alapszanak. előszőr is járogatni nemcsak a tizenévesek szoktak! ez egy akkora nagy butaság, hogy leszakad az ég. járogatni azok szoktak, akik nem értek meg rá, vagymég nem akarnak szorosabb kapcsolatra lépni, azaz nem akarnak együttélést, házasságot, és ez kortól nemtől független. és ez nem baj, ha vki így akarja élni az életét.

nem mindenkinek álma a gyerek, a család, és az ezzel járó kötelezettség, vagy egyszerűen anyagilag nincsenek olyan helyzetben, hogy ezt megtehessék, és csak ez a verzió marad számukra.

ezt sokminden meghatátozza, mégpedig az, hogy vannak olyan emberek akik, képtelenek az együttélésre, nem akarják felvállalni a vele együttjáró kínokat, vesződségeket, felelősségeket, döntéseket, napi gondokat stb.... egy komoly együttéléses kapcsolat nem fenékig tejfel, nem egy sétagalopp. ott napi szinten kell komoly döntéseket hozni minden pillanatban. nem kell okvetlenül tartania vhová egy kapcsolatnak. lehetnek emberek úgy is boldogok, hogy nem költöznek össze, hanem csak találkoznak és együtt vannak, és ettől még sok értelme van ennek, főleg ha mindkét félnek megfelel.

nem kérdés a kor sem, hisz vki nagyon korán érik meg agyban és testben is, és mindenre alkalmas, de vannak olyanok akik idősebbek és még mindig nem nőtt be a fejük lágya, és totál nullák az élet területén. a járogatást is lehet komoly kapcsinak tekinteni, de az ágybabújást nem, hisz aki csak az ágybabújást választja, azt szexpartnernek nevezik, és semmi másra nem jó, csak arra, hogy használják a testét. ott lényegtelen a kor és a kinézet, csak az ösztönök vezérelnek.

sok fiú szereti az idősebb nőket, de nem azért, mert meg akar tanulni vmit, vagy meg akar kapni egy jó nőt. én vok rá az élő példa. tehát ez sem állja meg a helyét, téves előítélet. nekem csak és kizárólagosan komoly kapcsolataim vtak, együttélés, és soha nem nézett utána más nőnek mellettem. a fiatalabb partner nem feltétlenül fiatalítja meg a másik partnert, sőt, mellettem olyan fiúk vtak, akik sokkal idősebbnek néztek ki mint én. volt úgy, hogy orvosnál ültem, és megkérdezték az akkori páromat, hogy ugye apuka a maga lánya ment most be a dokihoz? tehát ez a feltételezés sem igaz. a fiatal partnert egyáltalán nem könnyű elvarázsolni, legfeljebb csak akkor, ha nagyon buta, de akinek erre van igénye lelke rajta. szerencsés alkat lehetek, mert nekem okos partnereim vtak. tehát fiatal nemcsak rövidtávon lehet melletted, és női-férfi szemmel is lehet nagyon értékes. az a lényeg, hogyha rövid időre is, de boldog legyél. legfeljebb csak akkor nem érdemes hosszútávon, ha nagyon nagy a korkülönbség, de ugye vannak ebben is kivételek. szipi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...