Jump to content
PirateClub.hu

Tetszik egy lány de fiatalabb vagy nála!


CrazykE
 Share

Recommended Posts

Hát, figyelj. 1 év korkülönbség szinte semmi sem. Őt szerintem nem zavarná. Esélyed tuti van. Én már jártam 5 évvel idősebb csajjal is. Az volt benne a jó, hogy nem volt olyan kis gyerekes. Mindenről volt véleménye, stb stb.

Szerintem mindenképp próbáld meg. Emiatt ne is aggódj!

Link to comment
Share on other sites

Ha egyikőtök sem droid (értsd: nem tanuljátok magatokat halálra, van időtök másra is) akkor szerintem megoldható. Ajánlom figyelmedbe a Távkapcsolatok című topicot. Ott már átbeszéltük. Egyéntől függ, hogy működik-e. Ha nem tervezel vele hosszútávra akkor mindenképp érdemes megpróbálni szerintem. Hajrá.

Link to comment
Share on other sites

igazából 1 év különbség ennyi idős korban lényegtelen, mert ilyenkor változik a legtöbbet az ember, és kortól függetlenül kinézhetsz sokkal érettebbnek és idősebbnek mint a leányzó, nekem pedig az jött le, hogy igencsak érettebbnek tűnsz mint ő :) ha ez még se így lenne, akkor idővel az is megoldódik :)

 

Én már jártam 5 évvel idősebb csajjal is. Az volt benne a jó, hogy nem volt olyan kis gyerekes. Mindenről volt véleménye, stb stb.

na azért 5 év különbség az más...20-30 éves korban már nem sokat számít, de egy nyolcadikos srácnál morbid lenne :)

Link to comment
Share on other sites

Az az egy "gond" lehet, hogy ugye a lány most kezdte a gimit... namármost ilyenkor a legtöbb lány végignézi a "kínálatot" (bocsi a fogalmazásért), de ez az az év mikor a legtöbb, és legrövidebb kapcsolatok születnek (általában).

Nagyon kell ismernetek ahoz egymást, hogy komolyan vegyen. 1 év nem a világ... nekem is volt fiatalabb barátom, szóval ne add föl :)

Link to comment
Share on other sites

Kenytelen vagyok az elottem szoloval egyeterteni, a gimnazium ilyen esetben eleg nagy "szakadekot" tud teremteni. Nem ismerem az illeto lanyt, de valoszinuleg o, mint gimnazista most nagyon nagynak erzi magat es sodrodik a tobbi gimissel, ismerkedik a helyi meno "nagyfiukkal". Persze ezek a nagyfiuk sem uberelhetetlenek, de ido kell, hogy igazan megismerje az uj tarsasagot, az uj embereket es levonjon bizonyos kovetkezteteseket. Persze, ha amugy bejossz neki, akkor lehet, hogy egy ilyen gondolatmenetnek te is resze leszel, de szerintem ne kergess hiu abrandokat. Tapasztalatnak egeszen biztosan jo lesz. akarhogy is sul el a dolog, vesztenivalod pedig igazabol nincs, ha megprobalod, szoval hajra! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

1 az semmiség 2 az semmiség a 3 semmiség a 4 már kicsit másabb de attól függ mien korban vagy ( PL.: Egy 13 éves fiú egy 17 éves lánnyal na nee :D De mondjuk egy 22 éves fiú egy 26 éves lánnyal már nem olyan gáz.)

5 év már az már másabb a 6 év az már sok a 7 pedig túl sooook!!! Legalábbis szerintem így állnak a dolgok a mai világban Vagy egy kicsit szigorúan pontoztam? :)

Link to comment
Share on other sites

Szerintetek lehetett férfiasodni annyit h járjon velem.. mert 2éve még nagyon gyerek fejem volt..

 

 

Ez nagyon tetszett! :)

 

Figyelj, mikor elsős középsulis voltam, egy évfolyamtársam egy negyedikes (tehát érettségizős) csajjal járt! ;) A csaj se volt semmi, de a fiú se. :D

 

Egy-két év nem sok különbség! ;) Bár...vannak csajok, akik magukkal egyidős fiúkkal sem kezdenek mondván kisfiúk ők még hozzájuk! :unsure: De minden a csajon múlik, illetve rajtad, hogyan tudod eladni magad! ;)

 

Az megint csak igaz, hogy te mivel nyolcadikos vagy, ő meg most kezdte a középsulit, neki új környezet, új pasik. :blink: Hát nem könnyíti meg a helyzeted, de ettől független ne add fel, keresd a társaságát, beszélgess vele, éreztesd, hogy létezel, hogy számoljon veled! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

16 vok, a csaj meg 18... sztem nincs sok esélyem nála.... :(

ha így állsz hozzá, akkor biztos nincs ;) ennyi idős korban nem az 1-2 év különbség számít, hanem hogy mennyivel érettebb nálad...ha te koránérő típus vagy, ő pedig későnérő, akkor ollé, ellenkező esetben.. nos akkor keress egy másik lányt :)

Link to comment
Share on other sites

Osztálytársam 8.ban egy 7 évvel idősebb csajjal járt, a fiú 14 volt a csaj meg 21. Igaz nem viselkedett 21 évesként, fiatalabb volt szellemileg szerintem :D Amúgy komoly kapcsolat lett belőle 8 vagy 9 hónapig tartott ha jól emlékszem.

Link to comment
Share on other sites

Heló, :(

 

Én 10 éves vagyok , és a lány pedig 11 ,

(én a horror-filmeket szeretem,ő az állatos-filmeket , én a sokat számítógépezek lövöldözős játékokkal , ő pedig néha számítógépezik és akkor is legtöbbször állatvédő-s oldalakra megy fel)

 

Legyszi adjatok nekem valami tippet ,ti már ezeket nagyon vágjátok !;)

 

! ! ! ELŐRE IS KÖSZ ! ! ! :)

 

Link to comment
Share on other sites

papa:

várj még ezzel egy kicsit,2-3 évet...ráérsz te még ezzel!

Ha majd leszel mondjuk 14 -15 hajkurászhatod majd eleget a lányokat!

Crazyke:

1 év?figyelj,szép a csaj,okos,kedves stb. akkor mi állít meg abban,hogy mond neki:eljössz moziba a hétvégén?egy év korkülönbségbe se te se a csaj nem fog belehalni...

lehet,h két éve azért utasította vissza,mert szégyellte bevallani,hogy szeret,amikor mondjuk ő 8.-os te meg 7.-es vagy....mert általános iskolás korban,egy osztály is nagyon sok,tudom magamról... x)

Lényeg,hogy ez ne tartson vissza!Ha pedig végképp visszautasít,rá se ránts nem egy szép kány van még a földön! :)

Link to comment
Share on other sites

hmm sztem pont hogy ilyen fiatal korban számít az az 1 év...

 

bár láttam már olyat hogy 12.es csaj járt egy 10es sráccal de halálba is cikizték, amelett hogy a srác a suli adonisza volt....

 

igazából szerintem ilyenkor egy csaj még leginkább csak felfelé néz... ( mármint úgyértem korban )

lefelé nemnagyon

 

persze simán van rá kívétel, nem azt mondom h nincs, de szerintem ilyenkor még adnak ilyenekre, főleg a csajok, hogy idősebb pasijuk legyen.

Link to comment
Share on other sites

Szerintem sem akadály a korkülönbség, az igazi szerelem nem ismeri az éveket. Én már több mint egy éve élek távkapcsolatban egy lánnyal, aki majdnem két évvel idősebb nálam. Nem kis táv van kettőnk között, ráadásul én gimis vagyok, ő már egyetemre jár. De minden jól van köztünk, minden nap webkamerázunk egymással, hétvégente pedig egymásnál alszunk. Igaz ez személyfüggő, függ a lánytól, és a pasitól is, hogy bejön-e a dolog, mert ha egy húron pendülnek, és hasonló gondolataik vannak nincsenek leküzdhetetlen akadályok.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...