Jump to content
PirateClub.hu

Nektek milyen volt az első szexuális élményetek !


kakilakikaki
 Share

Recommended Posts

ha jól emlékszem volt már ilyen topic...

 

nekem?

szörnyű :DD

 

nem mennék bele a részletekbe, de minden összejött, aminek nem kellett volna összejönnie...

 

a full extrás durex oldalt kiszakadt ( vagyis nem én voltam a béna, mielőtt mondaná vki :D )

 

1 hónap para - szerencsére csak 1hónap para volt és nem több év elkötelezettség...

 

és még a csajért se voltam oda :D

Link to comment
Share on other sites

Hát, úgy gondoltam egy házibulin jól berugok, és a 2-ik boros kólánál, egy szabályos "cicababa" odajött hozzám, belekapaszkodott a pulóverembe, magával húzott, be a szobába, és... megtörtént! :lol:

 

Ti amerikai filmekben laktok vagy mi? Én még életemben nem buliztam olyan jellegű házibuliban, mint amilyen az amerikai pitében van :rolleyes: - mondjuk vicces lenne egy ilyen panel-házibulit csinálni, aztán a Mari néni kopogtatna fel a seprűvel :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

hát az első, az érdekes volt.. a disco wc-be, beálva mint a gerej, az egyik olyan csajjal akivel addig a legjobb barátságba voltam.. aztán sajnos ez a barátságunkra ment pár honapon belül, mert mikor segitett tanulni vagy valami, nem tudtuk megállni, hogy ne történjen meg újra :(

Link to comment
Share on other sites

Hát erről nekem is van egy sztorim :D

 

Szal. úgy történt h a nővérem elment egyik simerősével bulizni és a csaj utánna hajnalba hozzánk jött aludni. Én pedig nyugodtan aludtama szobámba és arra keltem fel h valaki befekszk mellém és simogatja za arcom, aztán bezsélgettünka csajjal avgy 2 percig lekapott és emnt tovább a dolog :D Elsőnek sezritnem tökéletes volt mert a csaj vagy 4 évevel volt idősebb tőlem. :D

Link to comment
Share on other sites

Nekem az első sexuális élménnyem saját magammal történt (szerintem Nektek is), tök kicsi voltam, nem tom hány éves, felállt a kukacom, megcsináltam magam és sokáig aszittem, ilyen csak nekem van és valszeg beteg vagyok :D De nem mertem elmondani anyáméknak, mert féltem, hogy levágják :D

Link to comment
Share on other sites

Hát elég érdekes...

8. osztályba mentünk kirándulni az osztállyal(nagy kirándulás 2 teljes hétig ott voltunk),a többiek elmentek csak mi maradtunk,és hát akkor...

sose felejtem el,hogy az a csaj(nem o.társ egy másik osztályban volt)megkérdezte,hogy ugye nem mondom el senkinek...: )

mostmár szerencsére csinosabb b.nőm van,mint ahogy arra visszaemlékszek...:D

Link to comment
Share on other sites

Hát erről nekem is van egy sztorim :D

 

Szal. úgy történt h a nővérem elment egyik simerősével bulizni és a csaj utánna hajnalba hozzánk jött aludni. Én pedig nyugodtan aludtama szobámba és arra keltem fel h valaki befekszk mellém és simogatja za arcom, aztán bezsélgettünka csajjal avgy 2 percig lekapott és emnt tovább a dolog :D Elsőnek sezritnem tökéletes volt mert a csaj vagy 4 évevel volt idősebb tőlem. :D

 

Ez most csak sztory, vagy ez tényleg megtörtént veled? :blink: Nekem miért nincs ilyen barátnővel rendelkező nővérem?! :unsure: Nem mintha irigykednék rád...de ha neked igen, nekem miért nem? :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

hát :D mit ne mondjak érdekesen jött össze elsőre, sokat kellett sz.rakodni a körülmények tökéletessé varázsolásához... majd mikor megtörtént, mindketten vártunk vmi tűzijátékra vagy vmi hasonlóra. És nem volt , csak a galambok néztek minket kintről a villanyvezetékekről :D

Link to comment
Share on other sites

Ti amerikai filmekben laktok vagy mi? Én még életemben nem buliztam olyan jellegű házibuliban, mint amilyen az amerikai pitében van :rolleyes: - mondjuk vicces lenne egy ilyen panel-házibulit csinálni, aztán a Mari néni kopogtatna fel a seprűvel :lol: :lol: :lol:

 

 

 

hát ez nagy XD "Ti amerikai filmben éltek?" XDDD

nekem még nem volt....

bár ha nekem is 8.-ban lenne.... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Nálam 3évvel idősebb volt a csaj. Elmentem vele valamerre, este 8kor ő egyszer csak lesmárolt. Smároltunk láytos tapi ilyenek, utána elvitt egy tök üres nyugis játszó térre. Ez volt kb. éjfél körül és már egyből nyúlt is a gatyámba és szépen tovább... Ping-pong asztal hinta a földön homokozó széle mindent ki próbátunk. :lo :Dl: Közben meg rezgett a telefonom anyum hívot hol vagyok már. :D Annyira nem élveztem meg nem is tudtam mit hogy a csaj tudta a dolgát rendesen. :D Inkább másnap v utána volt jóó amikor átjött. Na ennyi :)

Link to comment
Share on other sites

Nekem ez sajnos nagyon emlékezetes maradt,mivel ezzel a csajjal kezdtem

a pályafutásomat és már ez előtt is volt tapi/nyali/smár,

de ez már olyan igazi akció volt, lényeg a lényeg a éjszaka a telepi

játszótéren jól megvizsgálgattam a nuniját, szemrevételeztem,megtúrtam,

simogattam sőt meg is nyalogattam hisz akkor láttam előszőr puncit.

Smár,tapi,érintőzés,és megbeszéltük mikor lesz az első "igazi" durrbele akció !

Ez sajnos elmaradt mivel 2napon belül olyan beteg lettem, hogy majdnem 1hónapig

a fertőző osztályon figyelgettem a mennyezetet, a mirigyláz nevű beteséget/vírust

kaptam el, és a leírások alapján ez éppen testnedvekkel terjed... Kb. 3-4hónap

volt amíg teljesen felépültem, jól megszívtam ezt az akciót !

 

szerk : haatjaa :) tenyleg eleg cumi sztori malacgyerek esete a puncival, de ez ma is akarkinek befigyelhet !

Link to comment
Share on other sites

Nekem ez sajnos nagyon emlékezetes maradt,mivel ezzel a csajjal kezdtem

a pályafutásomat és már ez előtt is volt tapi/nyali/smár,

de ez már olyan igazi akció volt, lényeg a lényeg a éjszaka a telepi

játszótéren jól megvizsgálgattam a nuniját, szemrevételeztem,megtúrtam,

simogattam sőt meg is nyalogattam hisz akkor láttam előszőr puncit.

Smár,tapi,érintőzés,és megbeszéltük mikor lesz az első "igazi" durrbele akció !

Ez sajnos elmaradt mivel 2napon belül olyan beteg lettem, hogy majdnem 1hónapig

a fertőző osztályon figyelgettem a mennyezetet, a mirigyláz nevű beteséget/vírust

kaptam el, és a leírások alapján ez éppen testnedvekkel terjed... Kb. 3-4hónap

volt amíg teljesen felépültem, jól megszívtam ezt az akciót !

 

Ezt én se bírom könnyes szem nélkül, bocsi! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...