Jump to content
PirateClub.hu

Tetszik egy lány de alacsonyabb vagy nála!


kakilakikaki
 Share

Recommended Posts

Jól beleválasztottál! A lányok általába nem szeretnek a náluk alacsonyabb sráccal járni,az h esetleg bejösz neki nem jelenti azt,h járna is veled.Amugy én valahogy ugy érzem jól magam egy lány mellett ha felette tudok lenni és nem ő néz le rám.Na meg ha barátja is van akkor végképp felejtsd el. Csak pár centi v fél fej a különbség?Bár ha nevetnek a többiek akkor sok lehet.

Nekem is volt egy lány anno aki magasabb volt mint én és nagyon bejött, de valahogy égő lett volna még csak a próbálkozás is.

Ha szakitanak egy próbát megér,de sztem negativ lesz.

hali

Link to comment
Share on other sites

na jah én is úgy vagyok vele ha alacsonyabb a csaj az jó csk nekem az nehéz eléggé mert az átlag alatt vok sajna apám meg nagyapá is csak 14-15 éves korukba kezdtek nőni mint állat mondju k én már most növök ezerel csak hát a környezetemben élő más gyerekek is szal naon nagyot szívok! de annak elenére már jártam a csajjal csak azóta komolyodott és rájött hogy ez nem jó így :'( mondjuk sztem nemm csak bejövök neki henem szeret is vagy szerelmes belőm nem akarok nagyképű lenni de tagadja az érzésait de hát vannak a heverok majd velük eleszek lenyomunk egy két sört ha nincs csaj:D

Link to comment
Share on other sites

1-2 sörtől biztos magasabb leszel! :D Hát figyelj, még fejlődő szervezet vagy benne vagy a kamaszkorban szal még sokat fogsz nőni! Hát az igaz hogy ciki hogyha a csaj magasabb, én is azt szeretem ha én magasabb vok! :) Bár én a 184cm-el ne is panaszkodjak!! :) Hát ezt vele kell meg beszélni hogy hogy is vannak ezek a dolgok, de sztem ha van pasija akkor nagy gerinctelenség lenne szét szedni őket!!

Link to comment
Share on other sites

nem is akarom őket zétszedni na meg az hogy minden iylen gyökér a suliba azt hajtogatja hogy nem leszek magasabb így úgy nos ezek az iskola IQ-mesterei mert egyszerüenn seggtitánok szal a lényeg hogy a csaj ezt be is kajálja!egyszerüenn:áááááááááááááááá.........mert csak az iylen felvágos nagyképű emberek jönnek be neki közbe meg életébe nem verekedett a gyerek és nekem feszül én meg má nem egy két gipsy-t hagytam hejbe :lol:

 

:lol: sry helybe

Link to comment
Share on other sites

Hát nem tom... Sztem ha valaki játsza a keményet attól csak még inkább nyominger marad, ha meg téleg elhiszi magáról hogy kemény, akkorrá fog ... a lényeg az, hogy ha csak felvág valaki, akkor csak egy szerepet játszik amit nem lehet örökké. Ha viszont magadat adod, lehet hogy nem fogsz összejönni a csajjal, viszont ha mégis bejössz nei, akkor téged szeret majd, nem pedig azt a szereplőt akit játszol.ha van pasija a csajnak, várd meg még szakítanak, az álltalánosban nem túlhosszúéletűek a kapcsolatok... Ha meg a csaj azért nem akar veled összejöni mert alacsonyabb vagy, akkor sztem nem éri meg foglalkozni vele. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

:Dháthalood a csávó 16 a csaj 12 annya a csajnak full ideg a csáv első csaja csávót mindenki utállja :Dszal... neígérkezik hosszúnak meg ma kémián mögöttem ül a csaj hátraforulok elpirul kérek radírt tőle hozzáérek a kezéhez el kezd remegni tiszta pozitív kisugárzás áramlik belőle:D

Link to comment
Share on other sites

ne légy frusztrált, és ne értékeld le magadat, mert minél jobban rosszabbul érzed ettől magad, annál jobban kiül a természetedre, és ez gáz. engem speciel nem érdekel egy pasi magassága, sőt most ahogy végiggondolom, mondhatnám azt is, hogy a legtöbbje a hónom alatt rohangált. és akkor mi van? semmi. ettől még lehet rendes ember. szipi

Link to comment
Share on other sites

hát én csak annyit ,hogy semmi gáz sincs benne

-ha a csajt zavarja ,hogy magasabb nállad akkor nem szeret

-ha meg a haverok .... emiatt küld el őket mert a jó barát elfogadja és nem ....

-a pasijával ne foglalkozz ha ilyen habi arc előbb-utóbb vki csúnyán elfogja verni!

Link to comment
Share on other sites

na ja nem ártana el..................zni jah csajt amúgy lehet télleg nem zavarja de ha igen akko meg...............................

az a homokos aki csesztetet má nem a barátom aki barátom atz nem csesztetett szal...meg halljátok az a volt barátom akkora tahó kimegy a pályára a csaja és ott vannak a negymenők és akkor oda nemmegy ám hozzá!és az ilyen csirák teccenek a csajoknak:@

Link to comment
Share on other sites

Tudod a nőket nem lehet érteni.. :D Na jó valamelyiket talán igen,de mindig is a világegyetem legkiszámíthatatlanabb "élőlényei" ( ez nem sértegetés :lol: ) közé tartoztak. Valamikor ez tetszik nekik, máskor meg amaz. Így van ez.. :) Ha meg bunkóskodnak a veled egykorú srácok,ne foglalkozz velük, lehet hogy nevet rajtuk a csaj meg stb..-->ezeket elfelejti kis idő alatt, de a szívébe és az agyába zárja ha te kedves vagy vele. Ha nem undokoskodsz vele, és tisztán magadat adod, akkor előbb-utóbb kibontakozik a kapcsolat! ;)

Link to comment
Share on other sites

infó van itt ül két székel aréb és olyan szép(L) nem bírom szeretem ez tök rossz...:'(ma elküldtem neki a szöveget amit world-be be kellet írni és odaültem mellé sgítettem leszedni az e-mail amit küldtem neki és egyszerüenn szinte fel sem bírtam állni melőle(L)(L)(L)(L)(L)

Link to comment
Share on other sites

infó van itt ül két székel aréb és olyan szép(L) nem bírom szeretem ez tök rossz...:'(ma elküldtem neki a szöveget amit world-be be kellet írni és odaültem mellé sgítettem leszedni az e-mail amit küldtem neki és egyszerüenn szinte fel sem bírtam állni melőle(L)(L)(L)(L)(L)

javíts ki ha tévednék, de nekem elsőre olyan 13-14 évesnek tűnsz...csak ebből kiindulva annyit mondok, hogy még ráérsz, mind csajozásban, mind növésben :)

Link to comment
Share on other sites

Ez típus kérdése.. Nekem spec nem tetszik ha egy csaj magasabb nálam. Nem szeretek felnézni senkire :)

 

Legyen velem egy magasságú vagy egy kicsivel kisebb de semmiképpen se nagyobb pl fél fejjel.

 

 

 

Szerintem nem ajánlatos pasival rendelkező csajokkal kezdeni mert könnyen megütheted a bokád

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...