Jump to content
PirateClub.hu

Távkapcsolatok


PauL_MarloW
 Share

Recommended Posts

Ha igazán szeret a barátod akkor nem lesz gond.De ha nem és kint más után fog keresni azt úgyis megtudod.

De 3,5 év után csak van annyi esze hogy tudja ki az aki igazán szereti.

Végül is bizalommal engedted el gondolom,tehát csak gondol rád hogy szereted és fontos vagy neki.

Ha vége a tanulásnak gondolom mész utána ha nem jönne haza.

Amúgy is ha szeret csak téged vár majd.

Csak ezt a távolléti időt kell kibírnotok!

Sok sikert!

Hudi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Az egyik lány ismerősömnek is kiment a barátja Angliába,ennek már fél éve és előtte a féléves kapcsolatuk alatt nagyon megszerették egymást.Úgy ment el a srác h megkérte a lány kezét.Ahogy kiment a srác rá kb 2-3 hétre beszéltem a lánnyal és azt mondta h annyira hiányzik meg minden, mindig rágondol..stb.Ezután kb 1 hónap telt el és látom a lányt discoba,társkereső oldalakon,rá pár hétre rá már van is új barátja.Hogy volt e szakitás vagy mindez titokban azt nem tudom,de nagyon észnél kelllenni aki hónapokat akar kibirni a párja nélkül.

Link to comment
Share on other sites

én jó véleményt nem tudok erről mondani, mert a körlüttem lévő példák nem igazolják a távkapcsolatokat, sőt.

volt egy ismerősöm, aki elhatározta a fiújával, hogy nekik is kell ez a jobb élet reménye. ez becsapós sok ember számára.

összegyűjtöttek annyi pénzt közösen, hogy a fiú előremehessen. abban állapodtak meg, hogy a fiú megveti kint a lábát, és rögtön indul utána a csaj. az elválásnak az lett a következménye, hogy mivel a fiú kint dolgozott, kellett neki egy ottartózkodási engedély stb.. egy darabig ment ez, de lejárt.

csak úgy tudott ott maradni, hogy megnősült, elvett egy lányt falból. előszőr azt hitte ez megold mindent. a fiú nem merte előszőr bevallani a lánynak a dolgokat, aztán eljött az a nap is. a lány kibukott, de még mindig reménykedett, hogy a fiú jót akar neki, és továbbra is várja ki. telt múlt az idő, kiderült, hogy jehova vallásal bíró csajt vett el feleségül, ami a lehető legrosszabb fajtából van. ez is utólag derült ki.

aztán a fiú annyira elszemtelenedett, hogy ki se vitte a csajt külföldre, haza sem küldött pénzt. csak a fiú látott világot, csak ő volt jólétbe a csaj meg várta. aztán a fiú annyira lesüllyedt az aljasság szintjére, hogy megzsarolta nősen a barátnőjét, hogy csak akkor veszi el feleségül ha ő is belép ebbe a vallásba. a csaj ezt is megtette. ekkor a fiú elvált kint, és hazajött és elvette őt. és még mai élnek boldogtalanul míg meg nem halnak, és mindezt szegénységben, mert a fiú megmaradt annak a senkinek, annak a nicstelennek mint ami volt előtte. szipi

Link to comment
Share on other sites

Hát igen, az ittas állapot, sokszor fura dolgokra képes... :P Komolyra fordítva a szót, aki igazán szereti a másikat s tudja illetve érzi hogy a másik is nagyon szereti őt, az még egy szórakozó helyen se lép félre, illetve nem is hagyja magát úgy "sodródni" hogy ez megtörténhessen.. Ha pedig ez mégis megtörténik akkor nem is igazán szerette a másikat...

Link to comment
Share on other sites

Hát a következő történt: Már 3 hete van kint.. És hét elején msnen közölte velem hogy most éljek kicsit mert ő is ezt fogja tenni... Magyarul szakított velem még haza nem jön.. vagy még én nem tudok utána menni majd. De hogy mehetnék így utána? Mikor tudom hogy most "él" Ez volt a nagy szerelem az ő részéről... Kicsit azért furcsa, de legalább tisztán láttok most már... nem kellett volna fűt fát megigérnie.. Na mind1. ennyit ért neki 3,5 év...

Link to comment
Share on other sites

Noccikaa, őszintén szólva volt nekem egy olyan sejtésem, hogy ez az elválás valaminek a vége lesz. De ne keseredj el. Tudom, közhelynek hangzik, de tudom, hogy mit érzel, és azt is tudom, hogy nagyon fáj a dolog, cserbenhagyottnak és elárultnak érzed magad, főleg ha te még mindig ugyanazzal az időtlen hévvel szereted őt. De a világ egy óriási paradoxon. Minden rosszban valami még rosszabb, de valami jó is. Most magad alatt vagy, és talán nem tudod, hogy most hogyan tovább, melyik úton indulj el, elvégre ő tette meg az első lépést egy elemlámpával, és mint kezdeményező, átlát mindent, te pedig jelenleg sötétben tapogatózol. Beszélgess a barátaiddal, a szeretteiddel, tapogasd ki őket, meglásd, valaki újra fel fogja oltani a villanyt, mert rossz, hogy elment, de a paradoxon szerint történt veled egy jó dolog is: kiderült az igazság, miszerint ennyire szeretett ő téged... És az előtt világosodtál meg, mielőtt valami visszaléphetetlent tettél volna meg. Én is rengeteg marhaságra gondoltam, mikor az exemmel voltam, de már áldom a józan eszem, hogy nem tettem meg őket, nem adtam fel mindenemet egyetlen emberért, aki már ugyebár nincs velem. Szóval ne keseredj el.

Kissé tágan és sci-fisen fgalmazva nem vagy egyedül az elhagyottak és becsapottak univerzumában.

Link to comment
Share on other sites

Magyarul szakított velem még haza nem jön.. nem kellett volna fűt fát megigérnie.. Na mind1. ennyit ért neki 3,5 év...

én szóltam........... :huh: (nem rosszindulatból írom) nem véletlenül írtam le a volt barátnőmnek az esetét. tipikus példa volt. így legyen ötösöm a lottón. szipi

Link to comment
Share on other sites

sbxslade!

Látod,nem feltétlen az együtt töltött idő számit.Én is leirtam fentebb az ismerőseimmel esett sztorit,és be is igazolódott,hogyha az egyik fél külföldre megy ott veszélyben a kapcsolat.

Sajnállak noccikaa,valószinü a barátod a magasabb kereseti lehetőség reményében ment ki nameg h világot lásson és szabadon élhessen,de egy idő után majd megtanulja h nem minden a pénz,és visszafog majd sirni téged.

Én kb 2x 3x annyit keresek mint néhány évvel ezelőtt,eleinte jó is volt,de ma már rájöttem h mit se ér,hiszen amit én szeretnék azt pénzért nem lehet megvenni.És ezáltal nem vagyok boldogabb...sőt

Link to comment
Share on other sites

szerintem igenis számít az együtt töltött idő :) de aki képes 3,5 év párkapcsolatot ilyen könnyedén lezárni, akkor az egy hazug, érzéketlen alak (noccikaa, bocs, de ezek után igenis az)..

attól, hogy az egyik fél külföldre megy, még szeretheti annyira a párját, hogy ne csalja meg. ha pedig mégis veszélyben lenne a kapcsolat, akkor ne ígérgessen össze semmit :angry:

Link to comment
Share on other sites

nekem is ugyanez a véleményem sbxslade! 3,5 év mégsem olyan mint 2 hónap!! Aki csak így hipp-hopp felrúg egy kapcsolatot az nem is igazán szereti/szerette a másikat... Ráadásul annál szánalmasabb dolog nincsen ha az emberrel msn-en közlik ezt.. Sajnállak noccikaa nagyon, ugyanis amit leírtál abból az jön le nekem hogy úgy tekint téged mint egy bábut, akit mikor elmegy feltesz a polc tetejére, majd mikor visszajön akkor pedig levesz.. Na hát szerintem ez állatira nem így van, hiszen te is ember vagy, te is egy érző lélek.. Mint ahogy a többiek is mondták nagyonis vissza fogja sírni még ezt ő, de akkor már késő lesz hiszen szerintem addigra már sokkal de sokkal boldogabb leszel valaki mással.. :)

Link to comment
Share on other sites

Vannak akik fél év alatt sokkal több szeretetet adnak egymásnak,mint sok sok más valaki egy egész életen át.Egy 3,5 éves kapcsoltaban már lehetnek problémák is,megcsalás ,szakitás,veszekedések.Talán jobban számit egy ilyen hosszú távollét előtt az utolsó eltöltött hónap,utolsó hét vagy esetleg a búcsúzás pillanatai.

Link to comment
Share on other sites

Hát voltak azért problémink de nem ilyen komolyak ami miatt ezt érdemeletm volna... De annak elenére hogy lapátra tett folyton irogat msnen.. Nem is tudom mit kezdjek ezzel az egészel. Viszont úgy döntöttem nem adok neki esélyt mert nála csak jobbat érdemlek!! És tényleg nagyon köszi a véleményeket!!! Nagyon aranyosak vagytok!!!!

Link to comment
Share on other sites

Vannak akik fél év alatt sokkal több szeretetet adnak egymásnak,mint sok sok más valaki egy egész életen át. Egy 3,5 éves kapcsoltaban már lehetnek problémák is,megcsalás, szakítás,veszekedések.

vannak, ezen van a hangsúly, vagyis az ilyen eset elég ritka :) az én szememben egy 3,5 éves kapcsolat már olyan szintű, aminek az alapja a feltétlen bizalom, a kölcsönös tisztelet és a szeretet. szerintem az ilyen kapcsolatokat érdemes komolyabban venni..

Link to comment
Share on other sites

az előttem szóló ember szépen fejezte ki magát, egyetértek vele. :rolleyes:

noccika! neked meg azt javasolnám, hogy töröld az msn-ről, válts telószámot, és minden lehetséges elérési útvonalat számolj fel vele kapcsolatban. ez a legnehezebb, de a saját magad érdekében meg kellene tenned. szipi

Link to comment
Share on other sites

Egy 3,5 éves kapcsolat már elég komoly!És elég komolyan kéne venni,mert bármi komolyabb dolog is lehet belőle!sbxslade szépen megfogalmazta de tényleg így van!Átéltek együtt már nem 1 2 dolgot és ismerik egymást nem értem miért kellene abbahagyni.

Hudi.

Link to comment
Share on other sites

noccikka 3,5 év az hosszú idő.. és igy szakítani h msn-n közli a dolgokat áá ezt nem nagyon csípem.... igazán meg mondhatná majd személyesen is ... én egy hasonlón estem át mint te.. mondjuk enyém komoly kapcsoltanak nem volt mondható visszagondolva csak úgy voltunk 1,5 évig... de vége lett és most úgy látom h már jobb is .... találtam egy jobb leányzót :rolleyes:

 

és msn-n irogat.. az ex nekem is irogat... de már nem foglalkozom vele..én sem törlöm mert hasonlóképp látom mint te ..kivi vagyok h mi is történik vele.. de én szerintem Ő ugyan azon van mint én... :)

 

szerintem egy kicsit szünetelj kapcsolat terén és menj el szórakozni.. ismerkedj meg új emberekel :)

Link to comment
Share on other sites

vannak, ezen van a hangsúly, vagyis az ilyen eset elég ritka :) az én szememben egy 3,5 éves kapcsolat már olyan szintű, aminek az alapja a feltétlen bizalom, a kölcsönös tisztelet és a szeretet. szerintem az ilyen kapcsolatokat érdemes komolyabban venni..

 

naigen és noccika hoz pedig ezzel az idézettel annyit mondok hogy az h most szünet van nem jelenti azt h szakítottatok....havarom is lassan 5 éve van 1 csajjal most szakítottak mert messze jár suliba....azért ha hazajön a csajszi 1 ágyban kötnek ki....nem lehet 3,5 évet csak úgy hipp hopp elfelejteni és ezért ír a srác is még rád msnen....

Jelentessz neki még vmit,és azt próbálja kint pótolni.

Link to comment
Share on other sites

naigen és noccika hoz pedig ezzel az idézettel annyit mondok hogy az h most szünet van nem jelenti azt h szakítottatok....havarom is lassan 5 éve van 1 csajjal most szakítottak mert messze jár suliba....azért ha hazajön a csajszi 1 ágyban kötnek ki....nem lehet 3,5 évet csak úgy hipp hopp elfelejteni és ezért ír a srác is még rád msnen....

Jelentessz neki még vmit,és azt próbálja kint pótolni.

 

Hát sztem ez a felfogás meg hitegetés magadnak.Ha szünet van az egyenlő a szakítással ezt jobb ha tudod és szted az milyen párkapcsolat h elmegy a csaj mondjuk Pestre ott 1 év alatt végigmegy 5 fickón aztán nyáriszünetben meglátogat h mizujs itthon?! :angry: Én tuti rohadt ideges lennék és nem tudnék így élni valakivel akit szeretek mert egyszerűen felrobbannék ha tudnám h más mellet ébred...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...