Jump to content
PirateClub.hu

Távkapcsolatok


PauL_MarloW
 Share

Recommended Posts

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nem laposodik el, de nem is mélyül jobban.

Szerintem az ellaposodáshoz több év kell de akkor is úgy ha éjjel nappal együtt vagytok.

Így van. Ahhoz annyi ideig kell sokat együttlenni, hogy végül megunjátok egymást (nálam is ez történt)...szóval egy távkapcsolat nem fog ellaposodni, de hosszútávon alapból unalmas, egy idő után kell valami "új"...

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok.

Én úgy vagyok vele hogy nekem még 60 km is sok. Ha valakit tényleg szeretek akkor én nem elégszek meg azzal hogy 7 napból látom kétszer a többit meg végig msnezzük. Biztos baromarcúnak tartotok de én már csak ilyen vagyok. Vagy ebből a városból választok párt, vagy sehonnan :P

Link to comment
Share on other sites

Eger tényleg szép hely, jó csajok, rengetek bicajos pálya, sok buli, sok kocsma stb stb...

Bár van azért a városnak egy másik oldala is amit a turisták általában nem vesznek észre :D

 

Egyébként van egy barátom akinek érdekes módon működik ez a távkapcsolatos dolog. Majd meg kérdezem tőle, hogy hogyan is működik ez náluk és hogy miért. :)

 

sOnt

Link to comment
Share on other sites

Elég jól láttam már én, hogy hogyan is megy egy távkapcsolat, szóval részemről köszönöm szépen, de nem kérek belőle.Senkinek sem ajánlom.Max azoknak akik olyan kapcsolatot akarnak, hogy sunyiban még másokkal is kavarnak, így egy vkid biztos lesz, ha okosan nyomod, akkor meg több is, de nálam ez nem bejövős.Azt is vágom hogy sokan így csinálják, és nem szeretem ha átvernek.(ki szereti? :D )Viszont, ha az illetővel egy városban élsz, és ismered az ő társaságát, akkor könnyebben rá lehet jönni az ilyen huncutságokra XD

 

Ha mind2 fél hűséges, akkor sem jó szerintem.Nem lehet azt csinálni, hogy ha vmelyikőtök padlón van akkor a másik átmegy hozzá, vagy találkozik vhol vele, és összeszedi, erőt ad neki stb. Ez sztem nagyon fontos.

Link to comment
Share on other sites

Hát igen... max annyit lehet hogy felmész MSN-re, Skypre vagy felhívod és megpróbálod megvígasztalni ha arra van szüksége, de az sosem ér fel azzal mint ha ott lennél mellette és átsegítenéd a problémákon.

 

Arra fog emlékezni aki mellette állt, nem arra akik aranyos volt vele és próbálta vígasztalni MSN-en... sajnos ezek tényleg nagy hátrányok, de persze vannak olyanok akiknek ez sem határ :) Mg persze nem ebből kell kiindulni hogy milyen problémák lehetnek, hanem mindennek a jó oldalát kell nézni.

 

 

De én még mindíg azon a véleményen vagyok hogy a távkapcsolat az egy teljesen más dimenziója egy párkapcsolatnak, de mint mindennek ennek is megvannak a szépségei :)

De most ha megnézzük a való életbe azokat akik úgy vannak eggyütt X ideje a párjukkal hogy szinte egymás mellett laknak, ott is sok eltérés van , mivel minden ember más, egy kapcsolat sem egyforma. Ugyan így van a távkapcsolatban, nem szabad egyszerűsíteni, mert mindenki másképp éli meg ezt.

Link to comment
Share on other sites

Hát igen... max annyit lehet hogy felmész MSN-re, Skypre vagy felhívod és megpróbálod megvígasztalni

 

Igen, de pl ez felesleges, mert ha 50-100 km távolságra van tőled, akkor 1-2 óra alatt ott lehetsz nála, s megteheted, amit akar, kimutathatod, éreztetheted vele a dolgokat, s nem csak a virtualitás! :D:P Ideális esetben. ;)

Link to comment
Share on other sites

Végig olvasva a topicot én is csak arra tudok gondolni, hogy ha komolya kapcsolatról lenne szó akkor felejtős. Maximum úgy, hogy mellette kavarsz még valakivel. Bár akkor nem értem minek az aki 300 km-re lakik tőled.

Link to comment
Share on other sites

Hát igen 50-100 Km esetében így van ahogy mondod de itt valaki azt írta hogy külföldön lakik a b.nője :o

Meg 300 Km-re... az már egy kicsit húzós :wacko:

 

Kinek mi a táv. ;) Ahogy itt olvashattuk, egyeseknek már 50-100 is áthidalhatatlan, másoknak 300 se sok km-ben persze! :D:blush: Szvsz, ha valaki igazán szeret valakit, vagy legalább fontos neki, az elmegy érte a világ végére is, illetve várja szerelmének érkezését akárhonnan, és akármikor! ;):blush:

Link to comment
Share on other sites

Hát én már másodjára estem ugyanebbe a hibába. Az előbbi kapcsolatomnál is ez volt a baj... Felment Pestre, és eltávolodtunk egymástól... Aztán szakítás lett belőle! Most is ebben a helyzetben vagyok, a barinőm valószínűleg kavarászik 1 csávóval, és nem tudom, hogy derítsem ki, mi is van köztük... Szóval a lényeg. NE! Kezdj olyan csajjal, akivel csak hetente 1x 2x tudsz talizni a nagy távolság miatt!!!

Link to comment
Share on other sites

trungs: Vannak még csodák :)

Egy távkapcsolat alapja mindenképp a bizalom mindkét fél részéről. Ha ez nincs meg akkor lőttek annak a kapcsolatnak.

Mint ahogy karesz is írta hogy szerinte a b.nője kavarászik egy csávóval... ezekszerint nem bízik benne, szóval így tényleg semmi jövője nincs a kapcsolatuknak :(

 

Én nem tudom mennyire bíznék a partneremben hosszútávon ha messze lakna tőlem, de szerencsére nem kell ezen gondolkoznom, mert szerencsére közel lakunk egymáshoz :)

Link to comment
Share on other sites

Igen, de pl ez felesleges, mert ha 50-100 km távolságra van tőled, akkor 1-2 óra alatt ott lehetsz nála, s megteheted, amit akar, kimutathatod, éreztetheted vele a dolgokat, s nem csak a virtualitás! :D:P Ideális esetben. ;)

hát persze... de nem rohangálhat az ember kedve szerint egyik városból a másikba.Meló/suli is van.

 

De nem kell távol lenni egymástól, ahhoz hogy tönkre menjen egy kapcsolat.Ha nincs szerelem akkor lakhatnak 50m -re egymástól, vagy akár együtt is, annak úgyis vége lesz viszonylag hamar.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

3 éve élek egy ilyen távkapcsolatban, 200 km a közöttünk levő táv.

Hogy jól működjön néhány nagyon fontos dologra szükségünk van

- 1-1 jogsi

- 1-1 autó

- rengeteg pénz a tankoláshoz

- ingyenes beszélgetésre jó tel kártyák a hosszú tracspartikhoz

- türelem

- őszinte érzelmek,vágyak, és szerelem

és már működik is :)

Link to comment
Share on other sites

Értelme nincs, legalábbis az én meglátásom szerint..Nekem már volt olyan " távkapcsolatom" ,hogy az Ex koleszos volt 150 km-re és hogyis mondjam..Hétközbe elvoltam egy - két lánnyal.. Persze a bnői is teletömködték a fejét,hogy biztos megcsalom..Hát már daccból megcsaltam..Félretéve a hülyeséget,szerintem : Nem érdemes távkapcsolatokba bonyolódni, mivel.. Nem lehet veled ott amikor kellene, nem érezheted az illatát, a mézédes csókját amikor szükséged van rá..Csak egy MSN ablak maradsz neki, vagy egy beszélgető partner...Egy webcamba küldött puszi felér egy non-Virtuálissal?Nem hinném,mindenki meglátása szerint döntsön..Szerintem.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Hogy jól működjön néhány nagyon fontos dologra szükségünk van

- 1-1 jogsi

- 1-1 autó

- rengeteg pénz a tankoláshoz

Azert ez a 3 sor szerintem ekvivalens azzal az egy szoval, hogy penz. Nem kell kocsi az orszag egyik felebol a masikba torteno ugralashoz, de a vonat/buszjegy ara mindenkepp huzos. (igaz diakkal sokkal olcsobb, mint 1 fo utazasa eseten a benzinkoltseg :))

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

na énis hozzászólok már a témához :)

Meg kell mondjam, nagyjából átfutottam az összes hszt és arra jutottam hogy kb. fele-fele arányban oszlanak meg a vélemények a távkapcsolatról.

Én leszek az a plusz egy ember aki a távkapcs mellett teszi le a voksot.

2006 február 11.-e óta együtt vagyok a barátnőmmel, én Szolnokon lakok, ő Székesfehérváron. Az eleje volt a legrosszabb, tényleg szörnyű volt megszokni egymás hiányát. Aztán szépen egyre jobb lett, most ott tartunk hogy minden nyári/téli stb szünetet együtt töltünk, vagy ő jön hozzám, vagy én megyek oda. Természetesen megvannak a hátrányai: féltékenység, nem mindig tudhatod bízhatsz e a másikban (ez az én tapasztalatom) , és persze hogy nagyon tud hiányozni a szerelmed :(

Viszont jobb esetben hetente, vagy kéthetente szoktunk találkozni iskolaidőben, tehát nem vészes, olyankor pénteken utazunk és vasárnap jövünk haza. Tény, hogy szar az iskolával egyidőben, bár én most vagyok végzős, és fehérvárra tervezek továbbmenni a Kodolányi főiskolára, tehát a távolság fél éven belül át lesz hidalva. Akinek van kitartása, annak csak ajánlani tudom, mert amikor végre találkozol a szerelmeddel akkor nagyon boldogok vagytok, és így nem unjátok meg egymást...

Várom a 2009. február 11.et a 3adik évfordulóhoz :)

Link to comment
Share on other sites

Hali!

 

Én is a távkapcsolat mellett teszem le a voksom mert már lassan 4 hónapja együtt vagyunk, én bízok barátnőmben és ő is bízik bennem, mindketten hűségesek vagyunk, és szeretjük egymást nagyon!(Ő Mátészalkán lakik, én meg Békéscsabán, ~230km)

 

,,Aztán szépen egyre jobb lett, most ott tartunk hogy minden nyári/téli stb szünetet együtt töltünk, vagy ő jön hozzám, vagy én megyek oda."

 

Hát igen! :D Nálunk is így telnek a szünetek! :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...